دوره دولینگو یا تقلب!!!!

هزینه دوره آیلتس

 

مقدمه

از آنجایی که در بازار کشور ما در موارد بسیاری از قیمت های ثابت در کل کشور استفاده نمی شود و هر کس مخصوصا در بخش هزینه دوره آیلتس قیمت خود را می گوید امروز تصمیم دارم تا در مورد هزینه دوره آیلتس در سیستم خودمان و امکاناتی که ما برای شما عزیزان می توانیم در بخش آیلتس فراهم آوریم بیشتر صحبت نمایم.

 

100

 

 

امکانات دوره آیلتس در سیستم ما

از آنجایی که سیستم ما یک سیستم آنلاین محصوب می شود و در بخش های مختلف به نسبت نیاز شما عزیزان در خارج و داخل کشور دوره در نظر گرفته می شود و در چنین بازار رقابتی که بسیاری از رقبا در بخش آیلتس با هزینه دوره آیلتس نجومی زبان آموزان را همراهی می کنند. ما با داشتن برترین استاد سال 2019 با حداقل هزینه میزبان زبان آموزانی هستیم که علاقه مندی خود در زمینه یادگیری زبان انگلیسی را اعلام می نمایند و با هر نیازی چه هزینه دوره آیلتس و دیگر دوره ها را با حداقل هزینه ها اجرا می نماییم و این بدان معنا نیست که کلاسهای حضوری ما نیز به مقدار کلاسهای آنلاین ما باشد بلکه پنج تا شش برابر هزینه ها فراتر می باشد.

 

همه فن حریف بودن متخصص ما

در بسیاری از سیستم های آموزشی برای بخش های مختلف از جمله گرامر و کلمات و غیره کلاسهای مختلف با هزینه های مختلف در نظر می گیرند اما ما با در نظر گرفتن حداقل هزینه دوره آیلتس  یک استاد حرفه ای به شما معرفی می کنیم که از نظر تخصصی بسیار مهم می باشد زیرا زمانیکه استاد شما یکی باشد و چند نفر نباشند بهتر می تواند برای راهنمایی شما تصمیم بگیرد اما فرض کنید فردی یک کلاس زبان عمومی با شما داشته باشد و در همان زمان یک کلاس آیلتس هم با فرد دیگری برداشته باشد که ما توصیه نمی کنیم.

 

هم قیمت بودن

در سیستم آموزشی ما تمامی مهارت ها از جمله اسپیکینگ و لیسنینگ و ریدینگ و رایتینگ آیلتس با یک قیمت اجرا می شود و در صورتیکه زبان آموزان از روش ما راضی باشند و دوستان خود را به ما معرفی نمایند از یکسری تخفیفات تشویقی استفاده می نمایند. ما با برترین استاد در سال 2019 با اجرای بیش از 3000 هزار کلاس آنلاین در حال همکاری هستیم و بخاطر مناسب بودن قیمت ها در تمام مهارت ها با محدودیت رزرو برخوردار هستیم. 

100

قرارداد دایم

هزینه دوره آیلتس در سیستم ما به هیچ وجه پس از بستن قرارداد تغییر نمی کند و اگر شما عزیزان مایل به بستن قرارداد باشید که تا چند ماه با سیستم ما همکاری نمایید با هزینه ای که روز اول ثبت نام کرده اید کار خود را ادامه می دهید. از آنجایی که معمولا یک زبان آموز در حالت نرمال حداقل شش ماه احتیاج به گذراندن دوره هایی است پس هزینه دوره آیلتس بسیار مهم می باشد که در چنین شرایط سختی در جامعه مناسب باشد تا همه بتوانند با آرامش خاطر بیشتری از سیستم آموزشی ما استفاده نمایند.

 

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون آیلتس

 

هزینه پایین قیمت بالا

ما یکبار این سیاست را تجربه کرده ایم در سیستم های مختلف که با هزینه های کم اما کیفیت بهتر در خدمت زبان آموزانی باشیم که قصد یادگیری زبان در کوتاه مدت را دارند و برای رسیدن به هدف خود نیاز به سیستم هایی را دارند که با قیمت های مناسب خدمات با کیفیتی را ارایه دهند حال برای اینکه با سیستم ما آشنا شوید توصیه می نماییم تا یک جلسه آزمایشی رایگان از طریق لینک زیر در سایت ما رزرو بفرمایید تا هم با روش آنلاین بیبشتر آشنا شوید و یا اگر لازم بود از مشاوره رایگان ما بهره ببرید تا هزینه دوره آیلتس ما را به نسبت کیفیت با دیگر سیستم ها مقایسه نمایید.

 

 

لینک طلایی مربوط به مقالات آیلتس

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا