چطور دولینگو 125بدون اخطار بگیریم؟

چطور دولینگو 125 بدون اخطار بگیریم؟

مقدمه

بسیاری از شما شرکت کنندگان دولینگو تجربه های تلخی در زمینه تست دولینگو داشته اید. قطعا بسیاری از این مشکلات را خودتان دامن زدین ناخواسته و امروز قصد دارم تا شما عزیزان را در این وبلاگ با شیوه ذولینگو 125 بدون اخطار راهنمایی کنم.

"چطور

 

شرکت در آزمون

بسیاری از شرکت کنندگان بدون آمادگی در بخش اسپیکینگ وارد آزمون دولینگو می شوند. که این کار براحتی به دولینگو این اجازه را میدهد که به شما بارها اخطار دهند و بسیاری افراد بخاطر سریع تست دادن بدون توجه به سطح اسپیکینگ خود وارد آزمون دولینگو می شوند.  با گرفتن اخطارهای متوالی چه بسا بلاک می شوند.

 

09378048347-02176503569

 

اخطارهای بجا

اگر از مسیری که الان خدمتتون میگم عمل نمایید دیگر تا 5 یا 6 بار اخطار نمی گیرید. مگر مثلا بین 10 نفر یک نفر اینطور نتیجه بگیرد. شما عزیزان میبایستی با یک متخصص در زمینه دولینگو که کاملا با تمامی اخطارهای دولینگو آشناست تعیین سطح شوید. تا اگر نیاز است دوره اسپیکینگ خود را بگذرانید تا در آزمون اخطاری از سمت اسپیکینگ دریافت نکنید.

 

 

لینک طلایی پکیج شوکولات اسپیکینگ دولینگو با پرتکرارترین سوالات پکیج ویدیویی و فایل ها دانلودی

 

مشاوره صحیح

از آنجایی که متقاضیان وقت کافی برای ارایه مدرک دولینگو خود ندارند باید دقت نمایند. تا با مجموعه ای همکاری نمایند تا آنها بتوانند صحیح آنها را در مسیر راهنمایی نمایند. ما افتخار داریم که 8 تا از زبان آموزان ما موفق به دریافت نمرات 120 تا 125 بار اول بدون گرفتن اخطار شدند. این مهم دست پیدا نکرده مگر نگاه صحیح به اینگونه آزمون و تجربه بالای استاد در بحث دولینگو.

 

 

کلاس اسپیکینگ دولینگو لازم است یا خیر؟

با یه خاطره ای از زبان آموزان معرفی شده شروع می کنم که یکبار یکی از زبان آموزان درخواست شرکت در آزمون دولینگو را داشت در صورتیکه اصلا در اسپیکینگ دولینگو آمادگی نداشت. اگر چه بنده سعی کردم تا از خطرات این آزمون باهاشون صحبت کنم اما باز هم مسیله را جدی نگرفتند. متاسفانه بعد از چند هفته مطلع شدم با یک مجموعه ای آزمون دادند و بلاک شدند. امروز روز با حضور آزمون هایی همچون آیلتس و تافل واقعا دولینگو یک فرصت حساب میشود و حضور پیدا نکردن در کلاسهای 70 هزار تومانی ما در شرایطی که بقیه مجموعه ها 400000 هزار تومان برای هر جلسه دریافت می نمایند بسیار اشتباه است. در هر صورت آن زبان آموز با هزینه 20 میلیونی بلاک شد. اینجاست که یک بی توجهی به حرف یک متخصص کار دست بچه ها می دهد و سودجویان هم از این موضوع فرصت طلبی می نمایند.

 

 

خرید پکیج لازم است یا خیر؟

بدون شک خریدن یک پکیج مناسب به همراه شرکت در کلاسها سرعت آموزشی شما عزیزان را بالا می برد و از آنجایی که سوالات دولینگو در حال تکرار است دانستن سوالات از قبل بسیار تاثیر دارد. ما در پکیج دولینگو خودمون سعی کردیم با ساده ترین ساختارها سوالات پرتکرار را جواب بدهیم و در مقایسه با بقیه پکیج ها با ساده ترین الگو ها بالاترین نمرات را زبان آموزان ما کسب نمایند.

 

لینک طلایی پکیج رایتینگ دولینگو

 

نتیجه گیری

حرف آخر برای شرکت کنندگان عزیز اینکه اگر برای موفقیت نیاز به مشورت دارید باید با ارادی کار کنید که وجدان کاری دارد و کاملا شما را از خطرات شرکت در آزمون و اخطارها مطلع می نمایند و اینکه اگر نتیجه نمی گیرید در بسیاری از موارد بخاطر عدم آگاهی خودمان است. سیستم ما افتخار دارد که با اشاره به تمامی خطرات شرکت در آزمون و صادقانه عمل کردن با این حال که در بسیاری از موارد به ضرر سیستم ما بوده شرکت کنندگان دولینگو را با کمترین خطا به هدف خود برساند. شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب با شماره های زیر با ما در تماس باشید.

 

09378048347-02176503569

 

سایت آزمون دولینگو 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا