پکیج اسپیکینگ دولینگو

پکیج اسپیکینگ دولینگو

مقدمه

امروز تصمیم دارم تا در مورد پکیج اسپیکینگ دولینگو برای شما عزیزان صحبت کنم تا بتوانید با هزینه کمتر و تلاش خودتان با استفاده از این پکیج استثنایی ویدیویی همراه شوید.

 

لینک طلایی هلو بپر تو گلوی اسپیکینگ دولینگو 125!

 

 

تفاوت کلاس اسپیکینگ با خرید پکیج اسپیکینگ دولینگو

ببینید عزیزان هر کدام از مسیرها چه کلاس و چه پکیج اونم نه هر پکیجی فایده خود را دارد.شما عزیزان باید با در نظر گرفتن سطح خود و نمره مورد نظر خود با گرفتن مشورت از متخصص مورد نظر انتخابی درست را نمایید. حال در مورد خصوصیات پکیج های پرکاربرد و کلاسهای مفید برای شما عزیزان سخن خواهم گفت.

 

پکیج اسپیکینگ دولینگو
پکیج اسپیکینگ دولینگو

 

چند جانبه بودن آموزش آزمونهای بین المللی

ببینید دوستان عزیزم آزمونهای بین المللی از جمله دولینگو و آیلتس تنها گرامر را مورد بررسی قرار نمی دهند. که ما بگوییم کلاس گرامر می رویم یا مثلا فقط کلاس مکالمه می رویم. آزمونهای بین المللی نیاز به شناخت آزمون و کلمات و گرامر و الگوهای آکادمیک خود دارد. پس اگر قرار باشد فقط پکیجی را تهیه کنیم که سوالات را به ما ارایه داده. و یا فقط در کلاسی شرکت کنیم که مکالمه است و بقیه موارد اجرا نشود در واقع اثری ندارد.  امروزه در سیستم های آموزشی برای هر کدام از مهارت ها کلاسهای جداگانه برگزار می شود اما در پکیج اسپیکینگ دولینگو ما !!!!!

 

 

همانطور که در ویدیو معرفی پکیج اسپیکینگ دولینگو بالا مشاهده می نمایید. که چند نمونه از کار از پکیج اصلی که 150 نمونه در دو ساعت ویدیو جمع آوری شده. تمامی مهارت ها و مواردی که در ازمون است را استاد برای شما عزیزان پیش بینی کرده. سوالاتی که برای زبان آموزان پیش میاید این است که تا چقدر باید روی گرامر و بقیه مهارت ها مسلط شوند؟ در جواب باید بگویم موارد زیر در آزمون نقش بسزایی دارد با ما همراه شوید.

گرامر

تسلط بر گرامر آکادمیک از اهمیت بالایی برای شرکت در آزمون آکادمیک دولینگو برخوردار است. که در بسیاری از موارد به خاطر عدم آگاهی نمرات پایینی کسب می نمایند. که ما در پکیج خود این آموزش کوتاه مدت ارزشمند را بکار بستیم.

کلمات

بسیاری از زبان آموزان و اساتید فکر می کنند با منابع جنرال و کلمات مکالمه ای می توان به جنگ دولینگو رفت. بلی می توان رفت اما برای کسب نمرات پایین حداکثر تا نمره 90. اما زبان آموزان نمرات بالای 110 برای موفقیت می خواهند که یک کار ارزشمندی که در این پکیج اسپیکینگ دولینگ شده بهره بردن از کلماتی است. که با پرتکرارترین سوالات دولینگو جداسازی شده و این امر هم در زمان شما برای پیدا کردن کلمات مرتبط تاثیر دارد و هم در سرعت اسپیکینگ شما چون ما اعتقاد داریم که هر فردی با یک لیوان آب تشنگیش رفع می شود. و اگر فردی را در اقیانوسی از اطلاعات رعا کنیم غرق می شود. این بخش از پکیج اسپیکینگ دولینگو ما بسیار در زمان کوتاه کارساز است و توصیه می کنیم حتما ویدیو نعرفی ما را تماشا نمایید.

طبقه بندی

یکی از مهمترین بخش هایی که ما در بخش پکیج اسپیکینگ دولینگو بکار بردیم یکسری طبقه بندی هاست که شما از قبل نسبت به جملاتی که می خواهید آمادگی دارید و این طبقه بندی ها برای تمامی نمونه سوالات برای هر بخش طبقه بندی خاص خود قابل اجراست.  برای زبان آموزانی که آنچنان با گرامر زبان انگلیسی اخت نشده اند می توانند زمان کوتاه خود را با این پکیج اسپیکینگ دولینگو جبران نمایند. باز هم می گویم که ما نیامده ایم تا پکیج هایی را برای شما طراحی کنیم که وقت شما را بگیرند و فیک باشند. ما تا جایی اطلاعات را ارایه داده ایم که به زمان شما لطمه ای وارد نکنیم و نسبت به سوالات پرتکرار با جوابهای طلایی استاد که در سالهای گذشته جواب گرفته در اختیار شما عزیزان بگذاریم.

سوالات پرتکرار

به جرات می گویم که تمامی سوالات پر تکرار در اسپیکینگ مخصوصا بخش لیسنینگ اسپیکینگ می باشد. که 70 درصد بار سوالات را به دوش  و طی 1.5 گذشته بکار بسته شده است در پکیج بالا .

 

پکیج اسپیکینگ دولینگو
پکیج اسپیکینگ دولینگو

 

تعیین سطح

 

  • اگر در سطح صفر زبان قرار دارید ابتدا با ما کلاسهای آمادگی را بگذرانید.
  • اگر از سطح متوسط زبان برخوردار هستین با ما مشورت کنید تا ببینیم به کلاس نیاز دارید یا پکیج به نسبت نمرهپ
  • اگر در سطح بالایی از زبان برخوردار هستید بدون درنگ پکیج اسپیکینگ دولینگو را تهیه نمایید.

 

حال با یک ویدیو جذاب با ما همراه باشید:

 

 

سایت آزمون دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا