دوره مجازی امتحان آیلتس

4 استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

مقدمه

بسیاری از ما زمانی که می خواهیم مکالمه زبان خود را تقویت بکنیم یا حتی بیاموزیم دنبال روش ها و سیستم هایی هستیم که شاید بیشتر خلع سرگرمی ما رو می توانند پر نمایند اما در واقع چیزی به ما یاد نمی دهند حال امروز تصمیم دارم در مورد استراتژی مناسب برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی صحبت داشته باشیم .

ترک عادات و خرافات غلط

بهترین استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی ترک عادت های غلط و خرافاتی است که جامعه به زبان آموزان تزریق می نماید به عنوان مثال فردی که هنوز نمی تواند یک جمله بسازد حتما شنیده اید که توسط یک متخصص به خواندن کتاب داستان و دیدن اخبار و فیلم دعوت می شود. ما کاملا با این روش از کار مخالفیم و  زمانیکه شما به آموزشگاهها مراجعه می کنید دوره مکالمه از گرامر را جدا می نمایند دقیقا مثل این می ماند که مادر را از فرزند جدا کنیم.قبول دارم که روش های آموزشی ما در آموزش گرامر به روش ساده و کاربردی ضعف بسیاری دارند اما اگر گرامر از مسیر صحیح و کاربردی خود آموزش داده شود دیگر زبان آموزان از گرامر فرار نمی کنند.

4 استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی
4 استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

ریشه یابی صحیح نیاز و نقات قوت و ضعف

بدون شک بسیاری از زبان آموزان روش های مختلف را چه در مدارس و دانشگاههای خودمان و یا در مراکز خصوصی خارج از مدرسه و دانشگاهها تجربه کرده اند اما باز هم نسبت به استراتژی تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود احساس نیاز می نمایند. یکی از مهترین چیز هایی که باید برای دقیق در نظر گرفتن مسیر یادگیری خود در نظر بگیرید تعیین سطح زبانی صحیح شما به نسبت نیاز و همینطور روش های موجود و عملیاتی به همراه استادی حرفه ای در اجرای آن روش ها متناسب با نیاز شما می باشد.بارها دیده شده که زبان آموزان چون نتیجه دلخواه را نمی گیرند به هر دلیل خود شروع به تجویز دارو و آمپول زبان برای خود می نمایند که این کار بسیار خطرناک است و شاید در اهداف کوتاه مدت کار آمد باشند اما در مراحل جدی تر قطعا به مشکل بر می خورند. شما عزیزان جهت رزرو جلسه آزمایشی رایگان ما برای مشاوره تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود می توانید از طریق لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

 

از گرامر نترسیم!!!

با یه تجربه جالب این بخش براتون توضیح میدم. زبان آموزانی داشتیم که بسیار از گرامر نفرت داشتند اما زمانیکه گرامر  پیشرفته را کمتر از 15 ساعت به سبک روش ما آموزش دیده اند حال عاشق گرامر شده اند و بعضی هم نیاز خود را در این مسیر جستجو می کردند اما بخاطر عدم راهنمایی درست به بی راهه می رفتند. شما برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود در هر سطحی نیاز به گرامر دارید.بهترین استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی آموزش صحیح و پر کاربرد و ساده اساتید و همچنین تلاش زبان آموزان بعد از درک مباحث ساده می باشد.

 

لینک طلایی زمانهای آینده زبان انگلیسی

لینک طلایی کتاب گرامر 

 

 

 

کلمات را موقعیتی بیاموزیم!!!

بسیاری از زبان آموزان برای رسیدن به اهداف خود نیاز به گذراندن 10سال از عمر خود و حفظ کردن تمام لغاتی که در طول تحصیل خود هستند نیستند زیرا آنها با یک نیاز سنجی صحیح و راهنمایی صحیح استاد می توانند تنها کلماتی را بیاموزند که مطابق با اهداف آنها تعریف شده چه یک مکالمه زبان ساده خیابانی تا موقعیت هایی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود برنامه ریزی دارید. توصیه ما به زبان آموزان این است که قبل از هرگونه انتخابی در ابتدا نسبت به متخصص خود اطمینان حاصل نمایند که در بسیاری از موارد قابل تشخیص توسط زبان آموزان نیست اما حداقل اینکه بدانند استاد آنها با چه برنامه و کتاب و در چه زمانی پیش می روند بسیار ایجاد اهمیت می نماید و یا حتی درک صحیحلکانی نسبت به پیشرفت خودشان نیز بسیار به شما کمک می کند.

 

 

 

نتیجه گیری

سالهاست کشورهای تولید کننده زبان انگلیسی با ارایه یکسری استراتژی ها ما را از اصل یادگیری زبان دور کرده اند اما این بدان معنا نیست که استراتژی ها به ما کمکی نمی کنند و در کنار آن بسیاری از زبان آموزان سرگرمی را به یادگیری ترجیح می دهند و این بدان معنا نیست که پروسه یادگیری بدون سرگرمی اتفاق بیوفتد. ما اعتقاد داریم که با آموزش صحیح مکالمه زبان به نسبت نیاز هر فرد هم تقویت مکالمه زبان انگلیسی سریعتر تا 10 برابر تاثیر پذیری بیشتر اتفاق میوفتد و زمانیکه زبان آموزان واقعا یاد می گیرند سرگرمی نیز در کلاسها بیشتر جریان پیدا می کند.

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا