راز اخطارهای آزمون دولینگو

راز اخطارهای آزمون دولینگو

مقدمه

تا حالا شده بعد از اینکه 48 ساعت منتظر جواب کارنامه خودتون بودین یکدفعه با یه اخطاری مواجه شدین که سعی بکنید برای آروم کردن خودتون یا کل سیستم دولینگو رو زیر سوال ببرید یا با عصبانیت بی خیال آزمون دولینگو شید و وارد آزمون های دیگه شید؟ با من همراه باشید چون می خوام رازهایی افشا کنم و راهکارهایی بدم که هر جایی نمی گن. اول سعی میکنم اخطارها رو بگم بعد سعی می کنم راه حلش بگم که راحتر تر بتونید مسیر جلو برید.

 

راز اول

دوست عزیز تحت هیچ شرایطی تا در قسمت اسپیکینگ دولینگو آمآده نیستید وارد آزمون دولینگو نشید! حتما از خودتون می پرسید چرا! دولینگو آزمونی که اگر تنها یک سوال متوجه نشید و بخواید غیر مرتبط صحبت کنید شما رو با اخطارهای زیادی همراه می کنه. امروز یعنی شانزدهم اردیبهشت سال 1401 دولینگو به زبان آموزانی که حتی یک سوال رو به اصطلاح آف تاپیک صحبت میکنه بهترین شرایط اگر خود فرد تست داده باشه اخطار میده و اگر با کسی تست داده باشه و سطح اسپیکینگ پایین باشه بلاک میکنه. مگر اینکه سوالی که می پرسه اونقدر سخت باشه و سوالات دیگرو خیلی خودتون قوی جواب داده باشید که بی خیال شه.

 

اسپیکینگ آماده یعنی چی؟

شاید از خودتون بپرسید آماده چه معنی داره. بعضی ها فکر می کنن آماده یعنی یه پکیج سوالات بگیرن و بخونن و حالا چهار تا گرامر خودشون بخونن و برن تست بزنن! اگر پکیج قوی باشه اوکی اما اکثر بکیج های آموزشی بازار سوال هستند و یه دنیا جواب بی الگو. تهش می بینید سوالات دارید اما نمی دونید چطور جواب بدین. عزیزان دلم آزمون های بین المللی تا یه عددی دانش از یه جایی به بعد که سرنوشت همه بهش بستگی داره قلق. قلق یعنی چی؟ یعنی نیازی نیست صبح تا شب کلمه حفظ کنید و گرامرهای 1000 صفحه ای بخونید یا توی کلاسهای آیلتس ساعتی 600000 هزار تومنی شرکت کنید.

 

لینک طلایی پکیج شوکولات اسپیکینگ دولینگو با تخفیف روز معلم 

 

اسپیکینگ آماده یعنی اینکه تمام سوالاتی که تا امروز توی دولینگو اومده رو دیده باشید و با یک استاد کارکشته اسپیکینگ کار کرده باشید و با الگوهای ساده بتونید توی آزمون موفق عمل کنید. از همه اینا بگذریم حتما با یه متخصص کار کشته مشورت کنید تا بتونید با اخطارهای احتمالی دولینگو که می خواییم در مورد تعدادیش صحبت کنیم مشورت کنید.

 

09378048347

 

 

راز دوم

درک صحیح سیستم هایی که استفاده می کنید منظورم لپ تاپ یا نرم افزار حتی موس هایی که استفاده می کنید نقش بسیار مهمی در نگرفتن اخطار ایفا می کند. مثلا اگر موستون خراب باشه نشانگر مووس از محدوده آزمون خارج میشه و اخطار می گیرید و یا اگر برنامه هایی مثل any desk روی سیستمتون فعال باشه بلاک میشید.داشتن تجهیزات سالم در یباره شدن کار شما بسیار تاثیر داره.

راز اخطارهای آزمون دولینگو
راز اخطارهای آزمون دولینگو

 

راز سوم

تا اینجای کار شاید خیلی از شما عزیزان تجربه یکسانی داشته باشید. اما تا حالا شده براتون اخطار بیاد که موقع تست نرم افزارتون روشن بوده یا همچین چیزی! بله شاید براتون جالب باشه که زمانیکه تست استارت می کنید تا وارد فضای آزمون شید دولینگو به پنجره قبلی خودش گیر میده. حتما زمانیکه تست دانلود می کنید با زدن دکمه های کنترل و آلت و دیلیت از باز نبودن برنامه های خود حتی پنجره قبلی دولینگوتون اطمینان حاصل کنید.استاد کارکشته دولینگو فقط یک معلم زبان مدرسه نیست بلکه باید به زبان و کامپیوتر و علم آزمون سازی تسلط داشته باشه و با وجدان کار انجام بده.

 

راز چهارم

یکی از خنده دار ترین اخطارهایی که مینونه دولینگو بهتون بده اخطار مشخص نبودن گوش. یبار یکی از زبان آموزان در کمال آمادگی تست دولینگو داد و ما انتظار نمره 125 ازش داشتیم اما اخطار اومد گوش زبان آموز مشخص نیست و این مسیله باعث شد تست تکرار شه. در ابتدا خودم هم به عنوان استاد این کار تعجب کردم اما وقتی زبان آموزم با دقت بیشتری دیدم واقعا اصلا گوش نداشت. اگر گوشتون کوچک حتما در طی آزمون خیلی کوتاه گوشتون به دوربین نشون بدین. لطفا نکاتی که میگم جدی بگیرید چون خیلی از مدیران مجموعه های مهاجرتی فکر می کننن ما شوخی می کنیم اما در واقع این اخطار ها همه واقعی هستند.

 

 

 

راز پنجم

بسیاری از دوستان برای کوتاه شدن کارشون توسل می کنن به تقلب کردن با افرادی که هنوز خودشون هم نمی دونن دولینگو چطور کار می کنه. دوستان عزیزی که چشم بسته خودتون دست نفرات غیر حرفه ای می سپارید همیشه تست اول دولینگو براتون سابقه محسوب میشه. وقتی توی تستایی که شرکت می کنید از یه کیبورد اضافه تر جلوی لپتاپ شما استفاده میشه اخطار فاصله از تصویر می گیرید.

 

 

راز ششم

خیلی موقع ها پیش اومده که دولینگو بخاطر عدم حرکت شونه نفرات بلاک میکنه. دوست عزیزی که اسپیکینگ کار نکردین و به نفری غیر حرفه ای اعتماد می کنید که تست دولینگو رو در حد بنز براتون پر میکنه. آزمون دولینگو از الگوریتم های حرفه ای ای استفاده می کنه و تا حالا خیلی از جملات و اطلاعات جمع آوری کرده و براحتی می فهمه سطح اسپیکینگ و رایتینگ نمی خونه و اخطار اینکه رایتینگ خودتون ننوشتید میده یا اینکه اگر سطح اسپیکینگ خیلی پایین باشه بلاک میکنه.حرکت شانه بسیار مهمه و در صورت عدم حرکت شانه شما عزیزان براحتی بلاک میشید. برای مشاوره با استاد کار کشته ما و حرفه ای با شماره زیر در تماس باشید.

 

09378048347

 

 

بقیه رازها بماند برای استاد!

 

لینک طلایی 5000 هزار دانشگاهی که در دنیا دولینگو را قبول دارند.

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا