دولینگو بلاک

دولینگو بلاک!

مقدمه

یکی از پر استرس ترین زمانهایی که زبان آموزان تجربه می کنند. زمانی است که اخطار بلاک شدن را مبنی بر زیر پا گذاشتن قوانین دولینگو مشاهده می کنند. امروز منتصمیم ندارم در مورد دلایل اصلی این ماجرا بگم. اما میتونم به شما بچه هایی که تازه می خواید توی این زمینه حرکت کنید راهنمایی کنم تا شما عزیزان با دست خودتون خودتون وارد همچین اخطاری دولینگو بلاک نکنید.

 

دولینگو بلاک
دولینگو بلاک

 

 

دولینگو بلاک و تصمیم های اشتباه شما

 

بارها برای شما پیش آمده با مراکزی تماس بگیرید تا در زمینه دولینگو از آنها کمک بگیرید و بدون اینکه سطح اسپیکینگ شما رو در نظر بگیرند برای شما کارهای متفاوتی انجام دهند. بین اساتید حرفه ای و غیر حرفه ای آن نفری که ارزان تر رو انتخاب کنید. البته ارزان بودن کاری دلیل بر بد بودن آن کار نیست اما از دست دادن متخصصانی که جواب دادند باعث رسیدن به این مرحله میشود. دو تا راه پیش روی شماست قبل از شرکت هر تستی در هر جا و موقعیتی. دوست عزیز بنده به عنوان استادی که هرگز از زبان آموزانم بلاکی نگرفتم این توصیه را به شما می کنم پس قبل از شرکت در هر تستی این دو راه را دارید.

 

 

Tel:09378048347

 

 

راه اول

 

با دیدن دوره اسپیکینگ پیش استادی حرفه ای حداکثر تا دو ماه و حداقل کمتر از سه هفته دوره اسپیکینگ خودتون را بگذرانید و به هر شیوه ای مایل بودین تست بدین. دوباره اعتماد کردین! نه با هر شیوه ای!

 

مشاوره رایگان دولینگو بزن روی لینک
مشاوره رایگان دولینگو بزن روی لینک

 

 

راه دوم

 

در مسیر دوم که بسیاری از زبان آموزان بنده با پشتکار موفق شدند شما عزیزان میتوانید با تهیه پکیج های دولینگو ما و مطالعه آن به موفقیت برسید. نتیجه و لینک هایی که زبان آموزان با خواندن این پکیج ها بدست آوردند رو خدمتتون اینجا می ذارم.  با مراجعه به لینک ها مورد نظر و دیدن نمونه کار دولینگو بلاک را حذف کنید از مسیرهای تست زنی خود.

 

لینک طلایی پکیج دانلودی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

لینک طلانی پکیج دانلودی دولینگو رایتینگ

 

 

نتایج مطالعه پکیج های دانلودی آپدیت با نمونه جواب های راحت و اثر بخش

 

"<yoastmark

 

 

Tel:09378048347

 

 

 

دولینگو بلاک و تصمیم های اشتباه مراکز آموزشی

 

بسیار پیش آمده در کانالهای تلگرامی دیدم که زبان آموزان بلاک می شوند. با این وجود سعی همکاری دوباره با همان مجموعه را دارند و روز به روز به فالوورهای آن مجموعه اضافه میشود.دوست عزیز اگر مجموعه ای بلاکی می گیرد یعنی دفعه بعد هم این امکان بلاکی گرفتن را دارد و باید با متخصص امر کار کنید. اینکه چشم بسته به مراکز اعتماد کنید این ابتدا به شما بر می گرده و نه به کلاه برداری مرکز مورد نظر. پس با مشاوره با ما که بلاکی نداریم و به شما اسپیکینگ را در کوتاه مدت آموزش میدیم و بقیه مسیر هر مسیری را تجربه کنید.

 

"<yoastmark

 

 

 

دولینگو بلاک و روش های موفقیت آمیز ما

 

تمام متقاضیان دولینگو و مراکز مهاجرتی که برای به جریان انداختن پرونده های خود نیاز به مدارکی همچون دولینگو دارند هوشیار باشند که ما با در نظر گرفتن تمامی خطرات و اخطارها و غیره قادر به آموزش صحیح شما عزیزان و ارایه پکیج های آموزشی دانلودی هستیم که جواب خود را پس داده و توصیه می کنیم حداقل برای یکبار هم که شده برای کاری که می خواهید انجام دهید یکبار هم با ما مشورت کنید حتی اگر انتخابتان سیستم دیگری است چون تمام افراد بلاک شده بعد از بلاک شدن به ما مراجعه می نمایند.

 

مشاوره رایگان دولینگو بزن روی لینک
مشاوره رایگان دولینگو بزن روی لینک

 

 

ویدیو نمونه پکیج اسپیکینگ:

 

 

سایت دولینگو

 

 

 

Tel:09378048347

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا