اعتراض به آزمون دولینگو

اعتراض به آزمون دولینگو

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما دوستان را در مورد اعتراض کردن نسبت به آزمون دولینگو آگاه کنم. تمام اطلاعات ما نسبت به این موضوع برگرفته از رصد کردن لحظه ای واکنش های دولینگو طی 5 سال گذشته بوده.

 

اعتراض به آزمون دولینگو
اعتراض به آزمون دولینگو

 

اعتراض به بلاک شدن در آزمون دولینگو

 

واقعا متاسفم که بگم در صورت بلاک شدن در آزمون دولینگو تحت هیچ شرایطی شما عزیزان قادر به شرکت در آزمون دولینگو برای همیشه نخواهید بود و در صورت مکاتبه با دولینگو متنی مبنی بر اینکه خودتون خواستین تقلب کنید دریافت می کنید.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

اعتراض به قطع شدن نت و درخواست باز کردن اکانت مجدد

 

در روزهای اولی که دولینگو وارد بازار جهانی تست شد خیلی بیشتر توی این قضیه کنار میومد و تصحیح کننده های دولینگو فرصت بیشتری به شرکت کنندگان تست می دادند. اما امروز به محض اینکه تست را استارت میزنید اخطاری مبنی بر سوزاندن هزینه تست در صورت قطع شدن اینترنت به هر شکلی دریافت می کنید. اما در عمل باز هم تا سه بار شانس حضور در تست بخاطر قطعی نت را به شما می دهد. بخاطر سیاست های جدید اقتصادی دولینگو هر بهانه ای برای پول در آوردن توسط این سیستم و هر سیستم تستینگ در دنیا استفاده میشه. پس خوب دقت کنید و اگر نمی دادنید با ما رایگان مشورت کنید.

 

اعتراض به آزمون دولینگو
اعتراض به آزمون دولینگو

 

اعتراض به نمره

 

بارها اتفاق افتاده که برای نمره زبان آموزان اعتراض زده شده و تا حالا افزایش دادن نمره محال بوده. دلیلی که شما عزیزان از سازمان دولینگو دریافت خواهین کرد مبنی بر این است که تست دولینگو یک تست تطبیقی است و احنمال اشتباه ندارد و چند سوپروایزر تست رو چک کردند.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

اعتراض به آزمون دولینگو امروز کار بیهوده ایست و تعجب می کنم که عزیزان هم سرمایه خودشان و هم وقت خودشون رو به خطر میندازن تا به این نتیجه برسند که باید با یک متخصص مشاوره نمایند. ما با 200 تست موفق آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

 

 

دولینگو 130 هنر ماست
دولینگو 130 هنر ماست

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا