هزینه کلاس آنلاین دولینگو

هزینه کلاس آنلاین دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان زبان انگلیسی بر خود واجب دانستم تا وبلاگی با عنوان هزینه کلاس آنلاین دولینگو برای شما تدارک ببینم چون خیلی بچه ها می پرسیدن و از آنجایی که یک آزمون تازه هستش پس بهتر که بیشتر با این آزمون آشنا بشید. با ما همراه باشید.

پکیج شوکولات اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی منابع رایتینگ آموزش و جواب دولینگو

 

 

شناخت دقیق آزمون دولینگو

از آنجایی که آزمون دولینگو زبان کاربردی را اندازه گیری می نماید و طوری طراحی شده که در بیشتر موارد قدرت گفتاری و شنیداری زبانی شما را اندازه گیری می نماید پس بدیهی است که دیگر مثل آزمون آیلتس و تافل تکنیک خاصی را نمی طلبد و زبان آموزان تنها با قوی کردن مکالمه زبان خود می توانند از پس این آزمون به مراتب راحت تر از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و پی تی ای که بر پایه یک سری قوانین و تکنیک ها بنا شده است بر بیایند.با ما در ادامه همراه باشید.

 

آنلاین

از آنجایی که سیستم های آموزشی تمایل بیشتری به مسیر آنلاین پیدا نموده اند و هزینه های کلاسهای آنلاین به مراتب پایین تر از کلاسهای حضوری است پس قطعا در قیمت تمام شده هزینه کلاس آنلاین دولینگو تاثیر خواهد گذاشت و این موضوع هم به نفع مشتری است و هم به نفع استاد.بسیاری از زبان آموزان هستند که آرزوی اساتید خوبی را را دارند اما به خاطر فاصله ای که از شهر خود با استاد مورد نظر دارند نمی توانند از استاد مورد نظر بهره ببرند و چه بسیار زبان آموزانی که پر از استعداد هستند اما بخاطر نداشتن دسترسی به اساتید حرفه ای نمی توانند پیشرفت نمایند.

 

 

هزینه آزمون دولینگو

آزمون دولینگو در دنیا با مبلغ 49 دلار در حال برگزاری است که به نسبت آزمون آیلتس و تافل مبلغ بسیار ناچیز است و آزمون دولینگو 45 دقیقه بیشتر طول نمی کشد و جواب آزمون بعد از 2 روز برای زبان آموز ارسال می شود و خود زبان آموز می تواند جواب را به دانشگاه مورد نظر ارسال نماید.

 

 

طریقه پرداخت هزینه آزمون دولینگو

هزینه آزمون دولینگو بوسیله یکسری از کمپانی ها برای شما صورت می پذیرد اگر هم خودتان حسابهای بین المللی داشته باشید می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

 

09378048347-02176503569

 

 

طریقه پرداخت هزینه کلاسهای آنلاین کوتاه مدت در سیستم ما

در سیستم آنلاین ما شما عزیزان می توانید جلسه ای کلاسهای خود را انتخاب و مدیریت بفرمایید و با استفاده از کارت های اعتباری خود هزینه کلاسهای خود را واریز بفرمایید. همچنین امکان پرداخت چند جلسه هم برای شما دوستان فراهم آمده تا بتوانید زمان خود را بهتر مدیریت نمایید. 

 

نتیجه گیری

به نظر با شرایط بوجود آمده در دنیای امروز و ظهور ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی آزمون دولینگو فرشته نجاتی برای متقاضیانی است که می توانند هم آنلاین زبان را بیاموزند و هم به شکل آنلاین در صورت عدم موفقیت در آزمون اول چندین بار آزمون را آنلاین بدهند تا به موفقیت لازم برسند. باور بفرمایید که امروزه روز آزمونی همچون آزمون دولینگو بسیار مسیر را برای متقاضیان مهاجرت کاری و تحصیلی آسان نموده و به مراتب سیستم آموزشی آنلاین نیز بسیار در هزینه ها صرفه جویی نموده است و شما عزیزان تنها با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان و تجربه نمودن روش ما می توانید زبان را در کوتاه مدت بیاموزید و اهداف خود در حداقل زمان ممکن دست پیدا نمایید. بنده علی زرین قبا هستم مبتکر آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در کشور در خدمت عزیزانی هستیم که اهداف بزرگ دارند.

 

 

هدف ما ارائه بهترین خدمات آموزشی با کمترین هزینه برای حفظ مشتریان دائم می باشد

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا