اعتبار دولینگو

آزمون زبان دولینگو

 

مقدمه

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و فشارهایی مثل بیماریهایی همچون کرونا و یا دوری راه برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی سیستم آزمون سازی بین المللی ازمون زبان دولینگو را در حدود 1000 دانشگاه در جهان به رسمیت شناخته. حال می خواهیم در مورد آزمون زبان دولینگو و سوالاتی که برای شما عزیزان تا حالا پیش آمده بیشتر صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

پکیج دو ساعته 150 صفحه ای از صفر تا صد همراه با جواب اسپیکینگ دولینگو بزن روش

 

پکیج دو ساعته 150 صفحه ای از صفر تا صد همراه با جواب اسپیکینگ دولینگو بزن روش

 

 

مقایسه دولینگو با تافل

حال بگذراید آزمون زبان دولینگو را با آزمون تافل مقایسه نمایید تا بیشتر در مورد این پیشرفت بدست آمده در این بازار بهم ریخته آزمون سازی جهانی که هر کس به نفع خود از امتیازات خود استفاده می نماید تا شیوه آزمون سازی خود را به دنیا تحمیل نماید و برای خود اعتباری بخرد صحبت نماییم.از آنجایی که آزمون تافل سالها اجرا شد و سپس به یک آزمون اینترنتی بیش از دو ساعت تبدیل شد و سپس بعد از چند وقت که با سرنوشت بسیاری از زبان آموزان بازی شد تصمیم گرفتند که دو بخش از بخش های اسپیکینگ آن را حذف نمایند قطعا با ظهور آزمونی همانند آزمون زبان دولینگو که کاربردی بودن و ساده آزمون دادن در منزل خود شما در حداقل زمان قابل مشاهده می باشد از این به بعد آزمون زبان تافل باید دنبال مسیر بهتری برای رقابت با چنین آزمونی را پیدا نماید زیرا این آزمون دولینگو توانسته نظر 1000 دانشگاه در دنیا را جلب نماید و بسیاری از موسسات بخاطر وجود ویروس کرونا بجای آزمونهایی همچون آیلتس آزمون دولینگو را مشروط پذیرفته اند.

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون دولینگو

چرا آزمون دولینگو را انتخاب نماییم؟

فرض کنید که در منزل و یا محل کار خود نشسته اید و بجای اینکه از یک ماه قبل برای رزرو جلسه آزمون خود با هزینه های نجومی آیلتس و تافل اقدام بفرمایید در همان لحظه می توانید با داشتن یک کارت شناسایی و پرداخت از طریق یکسری مراکز تنها با 50 دلار در یک آزمون به مراتب ساده تر شرکت می نمایید و حداکثر تا دو روز کارنامه خود را در دست دارید و بدون هیچگونه درخواست اداری می توانید نتیجه آزمون را برای موسسه و یا مرکز مورد نظر خود تنها با یک کلیک ارسال نمایید.

 

اهمیت هزینه در آزمون های بین المللی

شاید بسیاری از متقاضیان آزمون های بین المللی بخاطر تنها نیم نمره مجبور بودند و باشند برای شرکت در چنین آزمون هایی که بسیار داشتن تکنیک مهم است و نه در برخی موارد دانش می بایست بین دو تا چهار میلیون پرداخت نمایند پس واقعا در چنین شرایط حساسی شرکت در آزمون زبانی همچون دولینگو که تنها با 50 دلار اتفاق میوفتد و تنها مهارت های کاربردی مورد نیاز را ارزیابی می نماید بسیار فرصت مناسبی است و شما عزیزان برای گرفتن مشاوره رایگان می توانید یک جلسه آزمایشی رایگان در لینک زیر رزرو بفرمایید.

نه به تکنیک!!!

تا حالا از خود پرسیده اید که فردی که قصد مهاجرت و یا تحصیل دارد چه لزومی دارد برای حضور در آزمونهای بین المللی یکبار کلاسهای عمومی را بگذراند و یکبار هم کلاسهای آمادگی آیلتس و تافل!!! دوستان عزیز از آنجایی که تمام انسانها بر روی زمین به زبان انگلیسی به عنوان یک پل ارتباطی می نگرند پس واقعا دور از انصاف است که کشورهای تولید کنند علم برای کسب سود بیشتر مردمان را در دنیا درگیر مسایلی نمایند که اصلا ربطی به دانش کاربردی زبانی آنها ندارد و بسیاری از نمرات بالای آزمونهای آیلتس و تافل به افرادی داده می شود که از دانشی برخوردار هستند که اصلا نه برای مهاجرت لازم است و نه برای تحصیل. حال که آزمونی همچون دولینگو انقدر کاربردی طراحی شده که می توان تنها با گذراندن یک دوره گرامر قوی سریع و مکالمه و رایتینگ از پس آن بر آمد چه بهتر که این فرصت را غنیمت شمرد و با روش های کوتاه مدت ما می توانید کمتر از 4 ماه در این آزمون شرکت نمایید و اگر عجله داشتید در کلاسهای فشرده کمتر از یک ماه ما شرکت نمایید.

نتیجه گیری

خیلی صریح می گویم اگر بدنبال گذراندن دوره کوتاه مدت مکالمه زبان هستید و تنها با یکبار مشورت کردن با وکیل خود بتوانید بجای آزمون آیلتس یا تافل یا پی تی ای آزمون دولینگو دهید می توانید با کمترین هزینه هم زبان را در کوتاه مدت بیاموزید و هم آزمون دولینگو را کمتر از 45 دقیقه در منزل خود برگزار نمایید. هدف ما آموزش سریع زبان و گرفتن سریع نتیجه برای هموطنان خود در چنین شرایط حساسی می باشد که بیشتر باید هوای هم را داشته باشیم.

 

لینک طلایی رایتینگ آزمون دولینگو

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا