کلاس رفع اشکال دولینگو

کلاس رفع اشکال دولینگو

مقدمه

 

در بین شرکت کنندگان دولینگو زبان آموزانی هستند که فقط نیاز به آشنایی بیشتر آزمون دولینگو دارند. این زبان آموزان هم برای گرفتن کامنت نیاز به استاد دارند و هم برای آشنایی با اخطارهای دولینگو. در این وبلاگ با فعالیت هایی که در کلاس رفع اشکال ارایه داده میشود بیشتر آشنا می شوین.

 

کلاس رفع اشکال دولینگو
کلاس رفع اشکال دولینگو

 

منابع جمع آوری شده در طول 5 سال

 

بدون شک یکی از کمک های بزرگ استاد در ارایه منابع بروز به زبان آموزانی است که دنبال طی کردن مسیر دولینگو بدرستی می باشند. این زبان آموزان فقط نیاز به راهنمایی منابع و آشنایی با مواردی را دارند که در بخش بعد به آنها اشاره می کنیم.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

کلاس آنلاین

 

حال که منابع مناسب را از استاد دریافت کردین حال وقت اینکه روزی 30 دقیقه با استاد خودتون چه بصورت تصویری و یا به طور صوتی آنلاین در تماس باشین تا مسیر مطالعات شما با نظارت انجام شود. البته که منابع خوب شما رو راهنمایی می کنند اما حضور استادی که 300 زبان آموز موفق را تعلیم داده در پیشبورد و سرعت یادگیری شما خیلی تاثیر داره.

 

کلاس رفع اشکال دولینگو
کلاس رفع اشکال دولینگو

 

موارد فنی و اخطارهای دولینگو

 

آزمون دولینگو آزمونیست که اگر از نفر حرفه ای مشورت نگیرین وارد اخطارهایی می شوید که هم باعث زده شدن شما از تست میشود و هم باعث میشه تست خریداری شده خودتان را از دست بدهین. قطعا شرکت در کلاس رفع اشکال برای اخذ نمره بالاتر و یا ورود به آزمون ضروری است

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

استرس در آزمون دولینگو امری کاملا طبیعی است اما تعجب نکنید که سیستم های بین المللی تستینگ امروز از هر عاملی استفاده می نمایند تا با کمتر نمره دادن به شما عزیزان تست های بیشتری بفروشند. قطعا نفرات متخصصی که سالها در این مسیر فعالیت کردند بهتر می توانند شما عزیزان را در این مسیر راهنمایی و از صمات مالی و زمان شما حفاظت کنند.

 

 

دولینگو 130 هنر ماست
دولینگو 130 هنر ماست

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا