تعبیر اخطارهای دولینگو

تعبیر اخطارهای دولینگو

مقدمه

امروز می خوام در مورد مسیله ای صحبت کنم که دغدغه تمام زبان آموزانی که در آزمون دولینگو شرکت می کنن و واقعا نمی دونن چرا اینطوری میشه و در بسیاری از موارد متخصصان هم در تشخیص این مسیله مشکل دارند. با ما همراه باشید و با دقت ما رو دنبال کنید.

 

 

 

 

 

اخطار اول

دوستان عزیز همیشه اخطارها اونطوری که نوشته میشه معنی نمیشه! خوب به حرفی که میزنم توجه کنید مثلا برای اخطار زیر که به look away معروف و تعداد تکرار اخطار مهمه معناهای متفاوتی داره که براتون توضیح میدم.

 

اخطار look away
اخطار look away

 

قطعا خیلی اتفاق افتاده با این اخطار رو برو شده باشید که میتونه خیلی اخطار سطحی باشه یا اخطار خیلی جدی! یه موقع دولینگو look away رو به زبان آموزانی میده که اصلا روی اسپیکینگ کار نکردن و با کسی تست می دن یا روی اسپیکینگ کار کردن و کسی که تست میزنه به سطح زبان آموز تست نمی زنه که در این مورد بعد از دیدن بالای 5 یا 6 بار look away دولینگو شما رو برای همیشه بلاک میکنه و تا ابد اجازه دادن تست نمیده. باز هم به شما توصیه می کنم با غیر حرفه ای ها کار نکنید و حتما مشورت کنید. یه موقع اخطار look away میتونه بخاطر کم بودن نور اتاق باشه. در هر صورت اگر با فرد حرفه ای کار کنید محال اخطار look away بگیرید. راه حل خلاصی از اخطار look away کار کردن اسپیکینگ با یه متخصص و تکرار تست تا شاید 4 بار می باشد.

 

09378048347 مشاوره تضمینی

 

تخصص یعنی هزینه کم و بازدهی بالا:

 

درست کردن اخطار look away
درست کردن اخطار look away

 

لینک طلایی پکیج آپدیت اسپیکینگ دولینگو

 

 

اخطار دوم

اخطار تخصصی دولینگو
اخطار تخصصی دولینگو

یکی از بدترین اخطارهایی که دولینگو به یه فرد میتونه بده این اخطار! بازم تاکید می کنم تعبیر اخطارها اونطوری که ترجمه میشه نیست! اگر می خواید امتحان کنید تا به حرف های من ایمان بیاورید. این اخطار دولینگو به زبان آموزانی میده که به دلایل مختلف از کار نکردن اسپیکینگ حتی آفتاپیک صحبت کردن یک سوال به یه زبان آموز میده. حالا از خودتون می پرسید چطور میشه آفتاپیک صحبت کنید؟ دولینگو هر چند ماه سوالاتش جدید میکنه و با نفهمیدن موضوع یک سوال حتی اگر سطح رایتینگ هم با سطح اسپیکینگ زبان آموز بخونه دولینگو نمی پذیره زبان آموز سوالی که به سطح رایتینگ بالا اومده و برای شرکت کننده دولینگو انتخاب شده رو نفهمه! دیگه چه برسه الان که همه جاها اسپیکینگ کار نکرده در حد بنز رایتینگ مینویسن و کلا دولینگو اخطار look away میده که تقریبا با بلاکی فرقی نداره.

 

 

اخطار سوم

 

اخطار الگومندی اسپیکینگ
اخطار الگومندی اسپیکینگ

این اخطار اخطاری که مستقیم به سه تا موضوع گیر میده اولیش اینکه انقدر با سرعت صحبت کنید که دولینگو فکر کنه از رو دارید می خونید دوم اینک انقدر بین صحبتتون فاصله بندازین که فکر کنه از رو می خونید و در انتها انقدر با جملات از قبل برنامه ریزی که به اصلاح تمپلیت می گن صحبت کنید که بر خلاف آزمون آیلتس و تافل دولینگو اونقدر هوشمند که کاملا تشخیص میده از خحفظ صحبت کردن.

 

 

اخطار چهارم

 

موبایل در دولینگو
موبایل در دولینگو

یکی از خطرناک ترین خط قرمز های دولینگو پخش شدن صدای موبایل یا نوتیفیکیشن لپ تاپ شما در حین آزمون که بی برو برگرد اگر متوجه بشن بلاک می کنن.

 

مشاوره تخصصی

با مشاوره تخصصی با ما هرگز به بلاک شدن و اخطارهای بالا فکر نکنید چون ما به طور اصولی با شما کار می کنیم. با شماره زیر در واتس اپ در تماس باشید تا با ریشه یابی دقیق سریعترین راه رو جلوی شما عزیزان با مناسب ترین قیمت بگذاریم. ما هم زبان یاد میدیم و هم نمره میگیریم. اگر اخطار هم بگیریم در حد تذکر کلامی داور و نه در حد بازی کردن با سرنوشت شما.

 

130 با زرین قبا
130 با زرین قبا

 

لینک موارد امنیتی تست دولینگو

 

موفق باشید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا