دولینگو خط کش 2023

دولینگو خط کش 2023

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را در مورد دولینگو خط کش 2023 آشنا کنم و حتما براتون سوال که خط کش چه ربطی به آزمون دولینگو داره. با ما همراه باشین تا دقیقا این ماجرا رو براتون مشخص کنم.

 

خط کش درست برای شرکت کنندگان دولینگو

 

بسیار پیش اومده که زبان آموزی با ما تماس گرفته و گفته که بلاک شدم اما تقلب نکردم. هر چیزی دلیلی داره از آنجاییکه تقلب های آزمونهای بین المللی از جمله دولینگو زیاد شده و این قضیه بیشتر عدم تعادل بین اسپیکینگ زبان آموزان و بقیه مهارت های تستی اونها رو بهم میزنه چون بقیه مهارت ها کمک میشه پس دولینگو عدم تعادل تستی که حتی خودتون زدین باور نمی کنه و یا بلاک میکنه و یا نمره پایین به شما میده تا دوباره تست خریداری کنید. دوستان عزیزم حتما باید بین مهارت های شما یک تعادلی باشه.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

خط کش دقیق برای استاد دولینگو

 

یکی از مهمترین اتفاقات در موفقیت در آزمون دولینگو تسلط صفر تا صد استاد در اندازه گیری سطح زبان آموزان.دوستان عزیزم اگر استادی نسبت به یک آزمون بین المللی تسلط نداشته باشه و مثل حط کش عمل نکنه. ابتدای امر از کجا میتونه سطح شما رو تشخیص بده و نسبت به سطح شما آموزش و نسخه خودش رو تجویز کنه. حال چی میشه استاد غیر حرفه ای برای تمام زبان آموزان یک نسخه رو میپیچه و میشه همین آشی که خیلی از زبان آموزان دولینگو تجربه می کنند و بلاک می شوند و اینولید و غیره.

 

دولینگو خط کش 2023
دولینگو خط کش 2023

خط کش دولینگو 2023 در آزمون نیاز استاد

 

یه گلایه دارم از اساتیدی که بدون در نظر گرفتن سطح زبان آموز خودشون توی تست بهشون کمک می کنن و با این کار باعث میشن سابقه تست زنی زبان آموز آنها خراب شه و هرگز به نمره که نمی رسند بلکه با بلاک شدن با سرنوشت آنها بازی میشه. البته گلایه دومم از زبان آموزانی که با عجلشون به هر فرد غیر حرفه ای باور می کنند. دوست عزیزی که نفری برای کمک به تست شما از طرف وکیلتون معرفی میشه. وکلا دلشون به حال شما نسوخته و در قبال معرفی استاد پورسانت می گیرند.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

 

حال که تمامی موارد رو خدمتتون توضیح دادم توصیه می کنم وبلاگ بالا را خوب مطالعه کنید و هر سوالی داشتید با ما در میون بگذارید تا مراحل را دقیق و مرحله به مرحله به مرحله جلو ببریم و طی 1 تا 2 ماه شما را منطقی به هدفتان برسانیم.

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

 

دولینگو خط کش 2023
دولینگو خط کش 2023

 

 

سایت دولینگو

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا