دلایل اینولیدی تست دولینگو

دلایل اینولیدی تست دولینگو

مقدمه

 

بسیار برای زبان آموزان تجربه شده که وقتی دنبال دلایل اینولیدی تست دولینگو خودشون می گردند. با یه علامت سوال مواجه می شوند. دوستان عزیز هر تست بین المللی مثل مکانیکی و جراحی و غیره از یکسری اصولی پیروی می کنند که یا با متخصصینی که کار می کنید شفاف به شما می گن و یا بخاطر منافع خودشون شما رو در نا آگاهی نگه می دارند. در هر صورت هر اینولیدی دلیل خاص خودش رو داره. که می خوام عمیق بعد از تجربه 200 تست براتون صحبت کنم البته با در اختیار داشتن 100 کارنامه موفق زبان آموزانم. بریم که تا همینجاشم خیلی دیر شده.

 

دلیل اول اینولیدی عدم آگاهی متقاضیان دولینگو

 

حال فرض کنید که خبر شرایط پذیرش دانشگاه به شما رسیده . شما به هر قیمتی البته کاش به هر قیمتی تصمیم به اخذ مدرک دولینگو می گیرید. حال با مشورت دوستان و سرچ در گوگل و غیره می بینید که یا باید دوره ببینید یا باید به پیشنهاد کمک تست بعضی از مراکز پاسخ بدین چرا که اونها به شما قول اخذ مدرک در کوتاه ترین زمان و شاید کمترین هزینه ها رو می دهند و حتی قول اینکه اگر بلاک بشین کل هزینه رو به شما برگردونن. دوست عزیزی که دنبال قیمت پایین تر و شرکت در آزمون با کمک بدون آمادگی هستین. آگر نسبت به اسپیکینگ دولینگو آماده نباشین هرگونه کمکی بی فایده است.حتما می بایستی با یک استاد حرفه ای ابتدا آموزش اسپیکینگ رو ببینید و بعد وارد این مسیرها شوین که باز هم اجرای این مسیر راه و چاه خود را دارد.

 

 

Tel:09378048347

 

 

دلیل دوم اینولیدی در دولینگو انتخاب متخصصین سودجو

 

حال بیایم فرض کنیم که از پکیج درستی در آموزش دولینگو بهره بردیم و استاد حرفه ای ما رو در آموزش راهنمایی کرد اما زمان حضور در تست بسیار پیش آمده که از متخصصین غیر حرفه ای و در بسیاری از موارد با کمک گرفتن از خانواده وارد اشتباهات بزرگی میشوید و برای همیشه از آزمون دولینگو محروم میشوید. اینولیدی در تست دولینگو قدم اول و هشدار اول برای مراحل بعد آزمون شداست.حتما سعی کنید از متخصص این کار مشاوره بگیرید. حتی اگر یک فرد چند نمونه آزمون موفق به شما نشان دهد دلیل بر حجت فرد نیست و حتما باید روش آموزشی منطقی در اسپیکینگ دولینگو و آموزش اسپیکینگ دولینگو را دارا باشد.

 

دلایل اینولیدی تست دولینگو
دلایل اینولیدی تست دولینگو

 

 

دلیل سوم در اینولیدی دولینگو عدم توجه به استاد حرفه ای

 

بارها شده ما با زبان اموزان اتمام حجت کردیم که سوالات پکیج را دقیق مطالعه کنند و بخاطر تکراری بودن سوالات و جمع آوری سوالات آپدیت شده بارها زبان آموزان کم لطفی کردن و با عدم درک سوال تکراری به مشکل افتادند و اینولید شدند. دوستان عزیزم یک استاد حرفه ای در زمینه آزمونهای بین المللی از جراح مغز و اعصاب هم در تعیین سرنوشت شما مهمتر است چرا که با سرنوشت شما کار دارد.

 

لینک طلایی پکیج دانلودی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

لینک طلانی پکیج دانلودی دولینگو رایتینگ

 

 

دلیل چهارم اینولیدی دولینگو کم تجربگی و اصرار در حضور آزمون به تنهایی

 

بسیار تجربه کردم زبان آموزانی که اصرار به حضور تست به تنهایی دارند. تست دولینگو آزمونی است که بخاطر نور کافی اتاق کل تست شما رو زیر سوال میبره دیگه بماند مشکلات فنی کامپیوتر شما و سیستم و اینترنت و فیلترشکن و غیره. تست دولینگو قبل از بررسی از 72 اخطار فنی گذر می کند. حال از شما می پرسم آیا برای بار اول یک فرد میتونه از پس این اخطارها بر بیاد. از نظر تجربه بنده خیر!!!!بسیار تجربه متقاضیانی رو داشتیم که 15 تا 20 خودشون کار رو اجرا کردند و به جایی نرسیدند.

 

 

نتایج مطالعه پکیج های دانلودی آپدیت با نمونه جواب های راحت و اثر بخش

 

"<yoastmark

 

 

Tel:09378048347

 

 

 

حرف آخر

 

قبل از اینکه هر گونه تصمیمی بگیرین ابتدای امر با یک متخصص مشورت نمایید حتی اگر نخواستین با فرد متخصص کار بفرمایید. ما به اندازه هزینه ای که شما در نظر گرفته اید بهترین مسیر و راهها رو به شما عزیزان معرفی می نماییم.

 

 

سایت دولینگو

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا