اهمیت قرارداد در وورک پرمیت

اهمیت قرارداد در وورک پرمیت

مقدمه

 

اهمیت قرارداد در وورک پرمیت میتونه تضمین جدی در پیگیری قرارداد شما بعد از مهاجرت باشه. امروز یکی از زبان آموزان ما تماسی رو با ما داشت که باعث برگشت نفر مورد نظر از کشور مربوطه شده بود و بخاطر اینکه تمام موارد در قرارداد ذکر نشده بوده و اعتمادی همه چیز طی شده بود.

 

 

مکتوب کردن قرارداد

 

دوستان عزیزی که با حرف زدن قرارداد می بندین وقتی پای شما به کشور مورد نظر میرسه حالا وقت عمل وکیل مورد نظر. وقتی به شرکت مورد نظر برای وورک پرمیت مراجعه می کنید مستقیم با مدیر شرکت طرفید. پس اگر به شما گفتن قبل از قرارداد که ساعتی 50 دلار به شما پرداخت میشه اما زمانیکه وارد کشور مورد نظر و شرکت مورد نظر میشین به شما میگن 20 دلار پرداخت می کنیم با این حال که چند هزار دلار برای وورک پرمیت خودتون هزینه کردین برای دفاع از موقعیت خودتون فقط قرارداد نوشتاری شمارو نجات میده.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

 

09378048347مشاوره رایگان دولینگو

 

 

اعتماد نکنید

 

در واقع زمانیکه نتونید اثبات کنید که چه چیزی بین شما و وکیل گذشته. در واقع اطرافیان شما هم نمی تونن این قضیه رو باور کنن و هم پول خودتون از دست میدین و هم تبعاتی که روی اعصاب و روان خودمون داره. این وبلاگ رو نوشتم تا کامل با شرایطی که داره اتفاق میوفته آشنا باشین و جدی بگیرین.

اهمیت قرارداد در وورک پرمیت
اهمیت قرارداد در وورک پرمیت

اطلاعات مرتبط با رشته و پرونده

 

حرف آخر

 

خیلی حرف زمانیکه یه زبان آموزی که همه کارای خودش رو انجام داده و کلی پول هزینه کرده بعد از مهاجرت با حرفهای دیگه ای رو برو شه. شما با محکم کردن قراردادتون میتونید از خودتون دفاع کنید. کار ما آموزش زبان اما دغدغه مشتریان ما دغدغه ماست. سالهاست که مشتریان در ارتباط خودشون با وکلا به مشکل می خورن و گزارش این موضوع رو به ما میدن.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

لینک سایت دولینگو

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا