دلایل شرکت نکردن در آیلتس آنلاین

دلایل شرکت نکردن در آیلتس آنلاین

مقدمه

بعد از چند مدت بلاتکلیفی در برگزاری آزمون آیلتس در ایران بالاخره آیلتس آنلاین هم مثل بقیه آزمونهای بین المللی وارد کار شد تا بازار داغ تست ایران رو از دست نده. اما دلایل شرکت نکردن در آیلتس آنلاین رو می خوام براتون توضیح بدم و اگر به هر دلیلی مجبور به شرکت در این تست هستین به شما راهکار بدم تا راحت تر در این تست شرکت کنید.

 

 

دلیل اول شرکت نکردن

 

کافیه یکبار وارد بخش ثبت نام آیلتس آنلاین شین و میبینید که چقدر کار کردن و خرید تست از سایت آیلتس سخته. به تبع اون قطعا اگر کسی بخواد ثبت نام رو برای شما انجام بده هزینه زیادی رو میگیره در مقایسه با تست های دیگه.

 

Tel:09378048347

 

 

دلیل دوم شرکت نکردن

 

دلیل دوم شرکت نکردن در آیلتس آنلاین اینکه شما نسبت به آزمونهای بین المللی دیگه باید هزینه بیشتری رو تقبل کنید و اگر فقط یکبار پرداخت هزینه باشه اوکیه اما آزمونهای بین المللی آنلاین همیشه بهانه برای چند بار پول گرفتن از زبان آموزان رو جور می کنن. بهتر آزمونهای دیگه مثل دولینگو که هفت تا هشت برابر هزینه کمتری دارند رو امتحان کنید اگر مجبور به شرکت در تست آیلتس نیستین.

 

 

 

 

 

دلیل سوم شرکت نکردن

 

خیلی از سودجویان در این شرایط سعی می کنن به شما آفر کمک تست در آیلتس کنن اما فراموش نکنید که سیستم های امنیتی آیلتس خیلی دقیق طراحی شده و یک نفر در طول تست 24 ساعته آماده نظارت و پاسخگویی به سوالات شماست و در صورت لو رفتن تبعات سنگینی رو در پروسه مهاجرت برای شما در نظر می گیرن. یکی از موارد امنیتی چک سیستم با موبایل و چرخاندن لپ تاپ و حتی میتونه نظارت نفری باشه که به طور آنلاین شمارو چک میکنه.

 

لینک طلایی پکیج دانلودی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

 

دلیل چهارم شرکت نکردن

قطعا با تجربه تافل و دولینگو در بخش آزمونهای بین المللی آنلاین آزمون آیلتس به نظر با تدابیر امنیتی جدی تری وارد کار شده. امروز هم شاهد عدم موفقیت تست های تافل و دولینگو حتی با تقلب هستیم. به نظرم ریسک تقلب آیلتس رو به جون نخرید اگر مجبور نیستین. آیلتس آنلاین هم از عدم مقبولیت آیلتس آنلاین در خیلی از دانشگاهها خبر داده.

 

دلایل شرکت نکردن در آیلتس آنلاین
دلایل شرکت نکردن در آیلتس آنلاین

سایت دولینگو

 

راهکار نهایی

 

به هر دلیلی مجبور در شرکت در آیلتس آنلاین بودین حتما در بخش اسپیکینگ آموزش ببینید چون دیگه اینجا یک مراقب 24 ساعته در طی تست شما رو چک میکنه و باید آموزش ببینید چون مراقب خیلی سریع سطح زبان رو تشخیص میده اگر کمک تست بگیرین و از حرکت شما به تقلب پی میبره. با ما در تماس باشین تا بهترین مسیر های آموزشی کوتاه مدت جلوی شما بذاریم.

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا