راهنمایی فنی تست دولینگو

کیبورد ممنوع در دولینگو

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را در مورد یکی از مواردی که دولینگو در طی چند سال گذشته موضع گیری های متغاوتی داشته آشنا کنم. اونم بحث کیبورد ممنوع در دولینگوست.

 

نقش کیبورد اکسترنال در آزمون دولینگو

 

چندین سال بود که دولینگو با استفاده کیبورد اکسترنال یعنی کیبوردی که با سیم به لپ تاپ وصل میشد کاری نداشت و طبق قانون دولینگو در صورت صلاح دید تصحیح کننده تست میتونست اخطار بده. در عمل هم شاید 10 درصد اخطار میداد و مسیله جدی نبود. اما از آنجایی که در دنیا تقلب زیاد شد امروز بسیار جدی نسبت به وصل شدن کیبورد اکسترنال واکنش نشون میده و اخطار به تست تعلق میگیره و باید دوباره تست بدین.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نقش موس در آزمون دولینگو

 

شاید این شک برای شما عزیزان پیش بیاد که همون قدر که کیبورد اکسترنال میتونه مشکل ایجاد کنه به همون نسبت موس هم مشکل ساز هست. در جواب باید بگم که اگر فقط از یک موس اکسترنال استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

 

کیبورد ممنوع در دولینگو
کیبورد ممنوع در دولینگو

استفاده تاچ پد و موس با هم

 

کاملا متمرکز باشین که 6 ماه است که استفاده تاچ پد و موس با هم در دولینگو ایجاد اخطار می کند و دولینگو به شما اخطار مستقیم می دهد که فقط از یک موس و کیبورد وصل شده استفاده نمایین.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

 

حرف آخر رو اول میزنم برای گرفتن هر تصمیم قهرمانانه ای با ما مشورت کنید. در صورت گرفتن مشورت درست هم با سرمایه هم با زمان و در انتها با سرنوشت خودتون بازی می کنید. بسیار مواردی گزارش شده که به خاطر نا آگاهی به بلاک شدن زبان آموز برای همیشه منجرب شده.

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

 

کیبورد ممنوع در دولینگو
کیبورد ممنوع در دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا