خودت دولینگو بده

خودت دولینگو بده

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم بعد از 4 سال تجربه در زمینه آزمون دولینگو در مورد ضرورت آزمون دولینگو توسط خودتون باهاتون صحبت کنم.

 

خودت دولینگو بده
خودت دولینگو بده

 

هر چی تست میزنم به هر روشی جواب نمیاد؟

 

خیلی برای شما اتفاق میوفته که به مراکزی معرفی میشین که در بحث تست دولینگو به شما کمک شه. باید بگم که اگر روی اسپیکینگ خودتون کار نکنید با هیچ روشی کار به نتیجه نمیرسه. اگرم دنبال نمره قابل قبولی هستین اگر خودتون تست بدین نمره پایین میاد. حالا بر فرضم که سطح زبانتون بالا باشه باید با تمام نکات فنی شرکت در آزمون دولینگو آشنا باشین.

 

09378048347مشاوره رایگان

 

 

خودت تست بده!!!

 

فقط در شرایط زیر توصیه می کنم خودتون در تست شرکت کنید. اول اینکه کاملا پیش یک استاد حرفه ای دوره دیده باشین و با سوالات دولینگو کار کرده باشین. دوم اینکه سطح زبان ایده آلی داشته باشین و با این حال تحت نظر استاد با تمام اخطارها و جلوگیری از اخطارها آشنا باشین. در مرحله آخر اگر غیر اصولی وارد تست شدین و غیر حرفه ای ها راهنماییتون کردن هیچ راهی ندارین جز اینکه اسپیکینگ و رایتینگ آموزش ببینید و خودتون وارد تست شین.

 

خودت دولینگو بده
خودت دولینگو بده

راهکار چی هست؟

 

طی چند ماه گذشته بارها گزارش اینولیدی و بلاک شدن زبان آموزانی داشتیم که بخاطر همکاری با غیر حرفه ای ها به این مشکل رسیدن. در هر صورت قبل از اینکه به این مراحل برسین با ما در جلسه مشاوره رایگان شرکت کنید. امروز تست دولینگو تنها مسیر کم هزینه و راحت تر در مقایسه با آزمونهای دیگر بین المللی است و از دادن این فرصت باعث میشه مجبور به کشورهای همسایه با هزینه های بالا و یا خراب شدن سابقه تست شما بشه.

 

 

09378048347مشاوره رایگان

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا