خودت دولینگو بده

اضطراب در آزمون های بین المللی

مقدمه

 

بخشی از مسیر یادگیری زبان وآزمون های آیلس یا دولینگو استاد حرفه ای بستگی دارد. بعد از پیدا کردن استادی که در کار خود تجربه دارد.مهم ترین موضوع تمرکز و حضور ذهن خود زبان آموز است. به وضوح دیدم که اضطراب در آزمون های بین المللی زبان آموزچطور نتیجه ی کار رو تحت تاثیر قرار میدهد.

 

اضطراب در آزمون های بین المللی
اضطراب در آزمون های بین المللی

 

اضطراب چی هست ؟

 

بی قراری، نگرانی، تنش و فشار روحی و ناراحتی که همگی شکل هایی از ترس هستند. به خاطر تمرکز زیاد بر آینده و نبود حضور کافی بوجود میاد.

احساس گناه،افسوسفبیزاری،اندوه وناراحتی وشکل های نبخشیدن ،به خاطر توجه بیش از حد به گذشته است.شاید عجیب باشه براتون  که میتونید به حالتی کاملا رها از از منفی گرایی ها برسید.نه در آینده موهوم، یا امکانی دست نیافتنی،بلکه همین لحظه و اکنون.

 

 

09379785857مشاوره رایگان

 

 

چطور رها شم از اضطراب؟

 

با حضور و بودن در لحظه حال موهبتی که در تک تک ابعاد زندگی شما طنین انداز شده است.و میتواند کیفیت زندگی شما را نه صرفا تو بخش زبان آموز بودن ف بلکه همه جا بالا ببرد.در لحظه هایی که به کارهای خونه مشغول هستیدفمادرانه ها یا پدر بودنتون رو زندگی میکنید ،در محیط کار و …

 

اضطراب در آزمون های بین المللی
اضطراب در آزمون های بین المللی

راهکار چی هست؟

 

رهایی از دام ذهن . اگه در مشکلات روابط گیر افتادم ،سالهاست برای مهارتی مثل یادگیری زبان درگیر هستم.توچر خه های تکراری هستم و فقط شکل و اسم چرخه ها فرق میکه یعنی اسیر ذهنم هستم .حضئر در لحطه ی حال مهارتی حیاتی و خیییلی مهم تر از زبان انگلیسی و کامپیوتر و مدرک و …که هیچ وقت براش آموزش ندیده ایم.مهارتی که تمرین و تکرار و آموزش زندگی ما رو متحول میکند.

 

 

09379785857مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا