مکالمه تضمینی زبان انگلیسی فقط در 3 ماه

سرعت عمل در دولینگو

مقدمه

 

بسیار تجربه کردم زبان آموزانی رو که از سطح زبان بالایی برخوردار بودند اما زمانیکه نمرشون دیدم تعجب کردم و بعد از تعیین سطح یسری ضعف ها در مواردی دیدم که روی سرعت عمل در دولینگو اونها تاثیر گذاشته بود.

سرعت عمل در دولینگو
سرعت عمل در دولینگو

رایتینگ

 

رایتینگ در دولینگو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا سنگینی نمره دولینگو به رایتینگ و اسپیکینگ دولینگو میوفته. حال در نظر بگیرین که از قدرت تایپ پایینی برخورذار باشین و سطح زبان بالا. بدون شک تجربه ثابت کرده که به نمره خود نمی رسید. سرعت عمل در دولینگو مخصوصا در رایتینگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

اسپیکینگ

 

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که با سرعت بالا توی دولینگو صحبت کردن امتیاز محصوب میشود اما باید این قضیه رو جدی بگیرین که نه سرعت بالا و نه سرعت پایین هدف دولینگو نیست.

 

سرعت عمل در دولینگو
سرعت عمل در دولینگو

 

لیسنینگ

 

در بسیاری از سوالات دولینگو از جمله اسپیکینگ و تسک های ترکیبی سرعت درک لیسنینگ بسیار مهم است. اگر سرعت درک لیسنینگ پایین باشد بخش اسپیکینگ آغاز شده و بدون اینکه درکی حاصل شه سوال بعد آغاز میشه. با گرفتن مشاوره از فرد متخصص باید به این قضیه جدی تر توجه نمایین.

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

بالا رفتن سرعت عمل در دولینگو نیاز به مشورت با استاد حرفه ای و گذراندن کلاس در صورت نیاز و خواندن منابع کاربردی دارد. بدون آمادگی نمی شود در آزمون بین المللی مثل دولینگو موفق بود. ما با در دست داشتن 100 کارنامه موفق طی 5 سال گذشته قادر به مشاوره به عزیزانی هستیم که زمان برایشان مهم است و به امنیت خود میندیشند.

 

 

دولینگو 130 هنر ماست
دولینگو 130 هنر ماست

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا