مدرک دولینگو نخرید!

پلکانی نمره دادن دولینگو

مقدمه

 

یکی از کثیف ترین کارهایی که هم سیستم های آموزشی داخلی و سیستم های تستینگ بین المللی چه در داخل و خارج انجام می دهند این موضوعی که خدمتتون توضیح میدم. پلکانی نمره دادن دولینگو تنها یک سال است که جزوه سیاست های جدی دولینگو است.

 

پلکانی نمره دادن دولینگو
پلکانی نمره دادن دولینگو

 

نتیجه گیری سیاست گذاری ها با تجربه

 

قطعا هر فردی در کار خودش با آزمون و خطا به یکسری نتایج میرسه. ما هم بعد از تجربه 300 زبان آموز دولینگویی طی 5 سال در واقع دولینگو رو مثل بچه خودمون بزرگ کردیم و هر ماه یه داستان جدید این بچه شیطون درست میکنه که تبدیل میشه به تجارب جدید ما.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

پلکانی نمره دادن دولینگو

 

تقریبا از ابتدای سال 1402 دولینگو شروع به پلکانی نمره دادن کرد به این معنا که اگر فردی استحقاق نمره 110 رو داشت ابتدا یه اکانت پولیش روی 100 می سوزوند و مجبور بودین اکانت جدید برای تست جدید بگیرین و بعد نمره 105 رو میداد و در ادامه روی خرید اکانت سوم نمره 110 رو میداد.باز هم براتون سوال ایجاد میشه چرا؟ به نظرتون 150 دلار بیشتر ارزش دارد یا 50 دلار؟

 

پلکانی نمره دادن دولینگو
پلکانی نمره دادن دولینگو

 

 

 

علت پلکانی نمره دادن

 

من به شخص دلیلی جز پول رو برای پلکانی نمره دادن تاثیر گذار نمی بینم چون با تجربه من بین نمره 100 و 105 و 110 و 115 دنیا فرق. و چطور تنها با تکرار تست ها این مرزهایی کهتا چند سال قبل جابجا نمی شد .مگر اینکه شخص دانش نمره مورد نظر رو داشته باشه. تنها با خرید و تکرار تست طی میشه! اگر بار سوم نمره 115 می گیرین یعنی لیاقت شما 115 بوده و دوبار به شما دروغ گفته شده.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

 

تجارب روند نمرات پلکانی دولینگو

 

تست اول 95          تست دوم 100        تست سوم 105

تست اول 100        تست دوم 105        تست سوم 110        تست چهارم و پنجم و ششم  105

تست اول 95          تست دوم 100       تست سوم 110

تست اول 100        تست دوم 105        تست سوم 115

 

حال قضاوت کنید!

 

نتیجه گیری :

 

متقاضیان دولینگویی که زمان و هزینه ها و سرنوشتشون براشون مهمه عاجزانه درخواست می کنم با متخصصین وارد مشاوره شین. اینکه کار خراب شه بعد به ما زنگ بزنید هیچ کاری درست نمیشه. هوشمندانه عمل کنید که سرنوشت مهاجرت شما در گرو مدرک زبان شماست.

 

 

دولینگو 130 هنر ماست
دولینگو 130 هنر ماست

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا