منابع پر تکرار دولینگو

منابع پر تکرار دولینگو

 

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا در مورد یک تجربه شیرین از آزمون دولینگو براتون صحبت کنم و به زبان آموزانی که به دنبال منابع سالم و پرتکرار دولینگو هستند خبر بدم. با ما همراه باشید:

ما طی دو سال گذشته با اجرای بیش از 6000 کلاس آنلاین دولینگو و جمع آوری سوالات و تحقیق میدانی متوجه شدیم. که سوالات اسپیکینگ دولینگو بالای 95 ذرصد سوالات تکراری هستند. از آنجایی که بسیاری از زبان آموزان نه تنها دغدغه سوالات را داشتند. بلکه بسیاری با حضور در کلاسهای گران سعی می کردند تا گرامر و کلمات و جوابها را بیاموزند. اما ما با 5 ماه تلاش سعی کردیم تا پکیج هایی را محیا کنیم که شما عزیزان 300 صفحه نمونه سوال با جوابهای استاد را که بسیاری از بچه ها نمرات 110 و 120 گرفتند را در غالب دو ویدیو 2 ساعته آماده نماییم.  در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. با ما با ویدیو معرفی و لینک های پکیج های اسپیکینگ و رایتینگ همراه باشید:

 

Tel:09378048347

 

 

 

اهمیت منابع پر تکرار

 

قطعا زمانیکه شما عزیزان منابع پرتکرار را در دست دارید و با استاد حرفه ای قبل از آزمون تمامی سوالات را کار کرده باشید بدون شک زمانیکه وارد آزمون می شوید عملکرد سریعتر و بهتری را دارید و ما سعی کرده ایم با الگوهای ساده و کلمات مرتبط و جوابهای مرتبط شرایطی را فراهم آوریم که شما عزیزان بتوانید سریع تر هم به منابع پرتکرار دولینگو دست پیدا کنید و هم به شیوه پاسخگویی استاد.

 

 

اهمیت واقعی بودن سوالات

در دو سال گذشته دیده شده بسیاری از مراکز داخلی و خارجی مدعی در دست داشتن بیش از چندین هزار نمونه سوال دولینگو بودند که این ادعاعی بیش نبوده و مسیری برای پول در آوردن بوده و ما افتخار داریم که سوالات واقعی را در پکیج های کوتاه مدت خود طوری قرار دهیم که تنها سوالات پرتکرار را شما بیاموزید و الکی زمان برای سوالات ساختگی نگذارید اما باز هم توصیه می کنم حتما تحت نظر یک استاد حرفه ای کار نمایید.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

منابع پر تکرار دولینگو
منابع پر تکرار دولینگو

 

 

سوالات جدید

 

بسیار پیش آمده که در میان سوالات جمع آوری شده سوالاتی در آزمون بیاید که تا حالا دیده نشده باشد اما جالب است در بسیاری از موارد سوالات آنچنان دقیق تکرار می شوند که زبان آموز تنها با آرامش به جواب دادن آموزه های خود در کلاس می پردازد. فراموش نکنیم که دولینگو در بخش اسپیکینگ بسیار حساسیت به خرج می دهد و شما عزیزان هر چقدر بیشتر با سوالات آشنا باشید بهانه کمتری به دولینگو می دهید و سریعتر نمره می گیرید.

 

Tel:09378048347

 

منابع پر تکرار دولینگو
منابع پر تکرار دولینگو

 

 

پکیج یا کلاس

 

شاید از خود پرسیده باشید که با خواندن پکیج موفق ترید یا رفتن به کلاس باید بگویم که هر کدام آنها یک طور عمل می کند اما اگر حتی باور دارید که به استاد نیازی ندارید حداقل 10 جلسه تحت نظر باشید و سپس می توانید خودتان مسیر را ادامه دهید بسیار زبان آموزانی بودند که در آزمونهای بین المللی از قدرت زبان بالایی برخوردار بودند اما چون با شیوه سوالات و فضای آزمونهای بین المللی آشنا نبودند به مشکل برخوردند و نمره دلخواه را نگرفته اند. به همین دلیل توصیه می نماییم که حتما با استاد حرفه ای دولینگو ما یک جلسه مشاوره رایگان را بگذرانید و سپس بهترین تصمیم را با کمترین هزینه بگیرید.

 

منابع پر تکرار دولینگو
منابع پر تکرار دولینگو

 

 

نتیجه گیری : در هر سطح از زبان هستین با ما در تماس باشید تا شما را با منابع پرتکرار دولینگو راهنمایی کنیم و اگر در اسپیکینگ دولینگو ضعف دارید وارد هیچ مسیر میان بر نشوید که خطر بلاک شدن شما عزیزان راذ تهدید می کند ما با یک سال و نیم تلاش در این مسیر خوب می دانیم چطئر راهکارهای موفقیت را به شما عزیزان بگوییم. توجه شما را به یک فیلم جذاب جلب می نمایم.

 

 

 

منابع پر تکرار دولینگو
منابع پر تکرار دولینگو

 

 

سایت ذولینگو

 

موفق باشید

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا