یبار برای همیشه آموزش مکالمه سریع

یبار برای همیشه آموزش مکالمه سریع

مقدمه

یبار برای همیشه آموزش مکالمه سریع رو جدی بگیرین. امروز تصمیم دارم در مورد فضای آموزشی بیشتر براتون توضیح بدم. قطعا شما تجربه های مثبتی هم داشتین اما به نسبت زمانیکه گذاشتین ارزشش نداشته.

 

 

 

کلاسهای بلند مدت آموزشگاهها

 

قطعا شما دوستان برای جلسه تعیین سطح آموزشگاهها تا حالا اقدام کردین و خیلی از موقع ها شما رو توی کلاسی قرار دادن که فقط کلاس پر کنن و اصلا با سطح شما سازگار نبوده. در هر صورت شما اگر بهترین آموزشگاههای ایران هم برین حداقل چند سال وقت شما رو می گیرن. تازگی ها هم یاد گرفتن روزی 5 یا 6 ساعت برای دوره های آیلتس و بقیه آزمونهای بین المللی وقت شما رو تلف کنن آخرشم هیچی.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

 

09378048347مشاوره رایگان

 

 

عدم دانش انتقال در بلند مدت

 

یکی از اتفاقاتی که در سیستم های آموزشی انجام میشه یه برنامه آموزشی که بر روی کتابهای ترمیک هر ترم اجرا میشه و قانون اول انگلیسی صحبت کردن اما به نظرتون چقدر تا الان این روش ها جواب داده. خودم توی این سیستم ها کار کردم و درس خوندم و درس دادم اما فقط بچه ها زده میشن.

یبار برای همیشه آموزش مکالمه سریع
یبار برای همیشه آموزش مکالمه سریع

 

راهکار

شما دوستان با یک جلسه آموزشی رایگان میتوانید با روش ما آشنا شین و بعد از تجربه روش کوتاه مدت ما برای همیشه پایه زبان خودتون رو با روش های کاربردی و عملیاتی قوی کنید.

 

09378048347مشاوره رایگان

 

حرف آخر

 

دوست عزیز من زبان انگلیسی امروز یک مهارت نیست امروز یک مانع برای تمام انسانهاست در هر مرحله ای از زندگی حتی شما اگر بخوایین به عنوان یک آرایشگر هم مهاجرت کنید باید زبان یاد بگیرین و حداقل بتونید مکالمه کنید. اگر یکبار برای همیشه درست آموزش ببینید دیگه نه استرس دارین . تجربیات منفی گذشته رو فراموش می کنید.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

لینک سایت دولینگو

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا