آیا تقلب در دولینگو امکان پذیر است؟

آیا تقلب در دولینگو امکان پذیر است؟

مقدمه

با سلام خدمت متقاضیان محترم آزمون دولینگو حتما برای شما این سوال پیش آمده که آیا تقلب در دولینگو امکان پذیر است؟ در ادامه مطلب در مورد مواردی صحبت می کنم که قطعا برای هر متقاضی شرکت در آزمون دولینگو و در سرنوشت فرد تغییر اساسی ایجاد می نماید.

 

 

آیا تقلب در دولینگو امکان پذیر است؟
آیا تقلب در دولینگو امکان پذیر است؟

 

 

شرایط دولینگو مراکز آزمون

 

برای اینکه بتونم این قضیه رو شفاف کنم با یه مثال شروع می کنم که مثلا فکر کنید فردی قصد دزدی از یه بانک معروف و مجهز بین المللی دارد. آیا به نظر شما دزدی از این بانک به چه چیزی بستگی دارد! از نظر من دزدی از هر بانکی امکان پذیر در صورتیکه فرد حرفه ای باشه و کاملا به تمام ابعاد کار خودش واقف باشه. قطعا توی فیلم ها دزدهای بسیاری دیدین که از ابتدای فیلم فقط طمع دزدی از بانک را دارند اما هرگز موفق به این کار نمی شوند.

 

حال در این زمینه افراد بسیاری وارد شدند از سه سال گذشته اما به محض اینکه دولینگو از نظر امنیتی قوی تر شد آنها که طرفدار کمک کردن بودند حال با نوشتن وبلاگ هایی در فضای مجازی شروع به تبلیغ منفی نسبت به این قضیه کردنر.

 

 

Tel:09378048347

 

 

گزارش های دولینگو به سیستم ما

 

این موضوع رو کسی برای شما در حال حاضر توضیح میده که طی سه سال اخیر تا الان بالای 100 کارنامه موفق در خوزه دولینگو داره. بارها شده با بنده تماس گرفتند و اعلام کردند که بلاک شدند به این معنا که تقلب آنها در حوزه دواینگو لو رفته و سازمان دولینگو هرگز به اونها اجازه شرکت در تست رو نمیده. دوستان عزیزم بسیاری از این اتفاقات تنها بخاطر اعتماد کردن به افراد نا حرفه ای و عجله شما در این مسیر اتفاق میوفنه. خیلی از بچه ها فکر می کنند که استاد حرفه ای این زمینه قابل چانه زنیست و هر کسی قیمت پایین تری داشت بهتر است. اما در واقع سعی نکنید جراحی قلب خود را دست قصاب بسپرید و جراح بودن در این زمینه بسیار مهم است.

 

 

 

حرفه ای بودن

 

دوستان عزیزی که تا نفری به شما معرفی میشه بدون در نظر گرفتن سطح خودتون وارد تست برای تقلب میشوید فراموش نکنید که تا زمانیکه یک متخصص حرفه ای در کنار شما نباشه محال نتیجه بگیرید و هر لحظه امکان بلاک شدن شما عزیزان بالا میره. حتما قبل از ورود به آزمونی چون آزمون دولینگو با یک حرفه ای کار و مشورت بگیرید.

 

لینک طلایی پکیج دانلودی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

لینک طلانی پکیج دانلودی دولینگو رایتینگ

 

 

نتایج مطالعه پکیج های دانلودی آپدیت با نمونه جواب های راحت و اثر بخش

 

"<yoastmark

 

 

Tel:09378048347

 

 

 

حرف آخر

قبل از اینکه هر گونه تصمیمی بگیرین ابتدای امر با یک متخصص مشورت نمایید حتی اگر نخواستین با فرد متخصص کار بفرمایید. ما به اندازه هزینه ای که شما در نظر گرفته اید بهترین مسیر و راهها رو به شما عزیزان معرفی می نماییم.

 

 

سایت دولینگو

 

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا