دوره مصاحبه سفارت امریکا

دوره مصاحبه سفارت امریکا

مقدمه

 

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزان در سطح بالا گذر کردن از دوره مصاحبه سفارت امریکا که اگر این مرحله را با موفقیت طی نکنند باعث رد شدن ویزای آنهاست. حال برای شما عزیزان این سوال پیش میاد که شکل مصاحبه و شرایط موفقیت در این مسیر به چه شکلیست. با ما همراه شوید.

 

مرحله اول درک صحیح اطلاعات حساس

 

در بسیاری از موارد متقاضیان فکر می کنند که تنها باید یکسری از سوالات را نسبت به علایق خود پاسخ دهند اما واقعیت مطلب این هست که بسیاری از سوالات نیاز به گرفتن اطلاعات از وکیل های حرفه ای و آشنا بودن با سوالات در این زمینه هست. به عنوان مثال شاید در مورد علایق شما صحبت کنند و شما در مورد بازی های کامپیوتری صحبت کنید و همین موضوع باعث رد شدن شما شود زیرا مصاحبه کننده دنبال فعالیت های مثبت شماست. حال اگر در مورد سربازی یا محل کار و نقاط حساس بپرسند باید به نسبت پاسخ دهید و تنها با یک استاد حرفه ای با تجربه با منابع حرفه ای قادر به انجام این کار خواهید شد.

 

دوره مصاحبه سفارت امریکا
دوره مصاحبه سفارت امریکا

 

Tel:09378048347

 

لینک رزرو جلسه آزمایشی استاد

 

 

مرحله دوم تسلط به زبان

 

فارغ از رعایت کردن مباحث روانشناسانه و موضوعات حساس داشتن علم کافی در صحبت کردن زبان قدرت لازم را به شما می دهد تا بتوانید با مصاحبه کننده ارتباط مثبت ایجاد نمایید و با حداقل استرس از موضع خود دفاع کنید. فراموش نکنید که مرحله شرکت در مصاحبه سفارت امریکا بعد از اخذ مدرک شماست. انتظار میرود به اندازه نمره کسب شده مسلط باشید.

 

 

 

مرحله سوم پیدا کردن استاد حرفه ای

 

حال که با نیازهای موفقیت در مصاحبه سفارت امریکا آشنا شدیم باید با یک استاد حرفه ای ابتدای کار زبان خود را تقویت و در ادامه در مورد موضوعات روانشناسانه و سوالات حساسی که قرار است از ما بپرسند پل بزنیم.

 

 

Tel:09378048347

 

لینک رزرو جلسه آزمایشی استاد

 

حرف آخر

 

قبل از اینکه هر گونه تصمیمی بگیرین ابتدای امر با یک متخصص مشورت نمایید حتی اگر نخواستین با فرد متخصص کار بفرمایید. ما به اندازه هزینه ای که شما در نظر گرفته اید بهترین مسیر و راهها رو به شما عزیزان معرفی می نماییم.

 

لینک طلایی سوالات مصاحبه

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا