آموزش آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس تضمینی

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا در مورد بخش های مختلفی که در آموزش آیلتس تضمینی در کیفیت کار شما دوستان تاثیر داره صحبت کنم و در مورد یک هدیه از سیستم آموزشی خودمون به شما دوستان که یک جلسه رایگان هست صحبت کنم. اگر برای پذیرش دایم باید آیلتس بگیرین با ما همراه بشین.

آموزش آیلتس تضمینی
آموزش آیلتس تضمینی

 

اهمیت منابع در آموزش آیلتس

 

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در موفقیت آیلتس داشتن منابع خوب و به اندازه در آزمون آیلتس هست. خودم به عنوان مدرس آیلتس خیلی از آموزشگاهها رو دیدم که منابع کامل در اختیار زبان آموزان نمی ذارن تا زبان اموزان هزینه بیشتری برای شرکت در کلاسها داشته باشند.

 

پکیج کلاس منابع استثنایی آیلتس gold

 

 

گرامر در آیلتس

 

خیلی از زبان آموزان چه در داخل و یا خارج از کشور دیدم که با شرکت در کلاسهای گرامر که خیلی موقع ها 100 جلسه بوده و یا داشتن اساتید معروف هنوز مبانی ابتدایی زبان رو یاد نگرفتند. ما با داشتن مهارت آموزش گرامر کمتر از 15 جلسه در بدترین شرایط سطح زبانی شما یکی از فاکتورهای مهم در آزمون آیلتس رو برای شما عزیزان تیک میزنیم.

 

 

کلمات در آیلتس

 

یادگیری کلمات در آیلتس محدود به سوالات آیلتس میشود و من تعجب می کنم که خیلی از زبان آموزان و اساتید شروع به حفظ لغات یا فلش کارت های معروف می کنند. دوستان عزیز کلمات زمانی ارزشمند هستند که شما به طور مرتبط با موضوعات آیلتس بتونین ازشون استفاده کنید. ما در دوره آیلتس تضمینی کاملا با منابع و روش هایی با شما کار می کنیم که کمتر از یکماه مسلط با کلمات صحبت کنید.

 

 

09378048347

 

 

درک معیارهای بین المللی تست آیلتس

 

این مسیله رو جدی بگیرین که اگر در کانادا می خواین آزمون بدبن و هر کشوری بجز ایران فقط دانش آیلتس شما رو نجات میده و باید با معیارهای نمره دهی بین المللی و طریقه نمره دادن مصحح های بین المللی آشنا شوید چون دیگه در این کشورها نمیشه آیلتس رو زیر آبی رفت.

 

آموزش آیلتس تضمینی
آموزش آیلتس تضمینی

 

نتیجه گیری

 

موفقیت در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس که امروز برای اقامت دایم تبدیل به یک مشکل شده اول نیاز به استاد حرفه ای داره و بعد منابع بجا و در ادامه تمرینات تحت نظر یک استاد حرفه ای. با یک جلسه شرکت در دوره های ما از هر جای دنیا بطور رایگان نمره آموزش آیلتس خودتون رو تضمین کنید.

 

 

پکیج کلاس منابع استثنایی آیلتس gold

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا