لغات آزمون دولینگو

لغات آزمون دولینگو

مقدمه

 

یکی از مهمترین بخش هایی که تصمیم دارم خدمتتون صحبت کنم. در مورد اهمیت لغات آزمون دولینگو هست و ما برای اینکه این مشکل را حل کنیم چه راهکار هایی برای شما عزیزان در نظر گرفتیم.

 

Tel:09378048347

 

قدم اول

 

زبان یک دریاست و کلمات به مانند قطره های دریاست. که اگر ما ندونیم کجا شنا کنیم شاید اتفاقات خوبی برای ما نیوفتد. پس در مرحله اول ما باید بدانیم که در چه زمینه ای کلمات را نیاز داریم. حال که در مورد آزمون دولینگو صحبت می کنیم. این به این معناست که با آزمونی آکادمیک طرف هستیم و باید خوب بدانیم که چطور و از کجا کلمات مرتبط با سوالات آزمون دولینگو را پیدا کنیم و چطور یاد بگیریم.

 

قدم دوم

 

قطعا برا ییدا کردن سوالات و کلمات مرتبط نیاز به دانش کار کردن و پیدا کردن اطلاعات را داشته باشیم. حال ما بدانیم چطور کلمات مرتبط را از منابع مختلف پیدا کنیم. اما قطعا کاری زمان بر است و سوال دیگر اینجاست که آیا ما بعنوان زبان آموز می توانیم کلمات مهم را پیدا کنیم و به ذهن بسپاریم یا خیر.

 

 

 

قدم سوم

 

حال که در مورد راه پیدا کردن کلمات مرتبط با آزمون مورد نظر خود صحبت کردیم و ما پکیج خود را معرفی کردیم. دو تا راه وجود دارد اینکه یا خودمان شروع به پیدا کردن کلماتی کنیم که بسیار زمان بر است یا با در اختیار داشتن پکیج دولینگو اسپیکینگ شوکولات ما لغات آزمون دولینگو را مثل شوکولات حفظ کنید. و از چیزی نگران نباشید. فراموش نکنیم که پیدا کردن کلمات آکادمیک برای لغات آکادمیک به عنوان مثال 200 تا سوال مهم پرتکرار دولینگو اصلا کار ساده ای نیست. ما هم که 2 سال دولینگو کار هستیم برای طراحی پکیج بالا 5 ماه کار کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید با یک پکیج تمامی مشکلات خود از جمله کلمات و گرامر و سوالات پرتکرار را در یک جا با پاسخ استاد حرفه ای دولینگو در پکیج دولینگو داشته باشید.

 

 

لغات آزمون دولینگو
لغات آزمون دولینگو

قدم چهارم

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند با خریدن پکیج و کلاس زبان رفتن تمامی مشکلات آنها حل می شود. اما حال که یکی از دو مسیر بالا را انتخاب کردین باید با تمرین و تکرار و دیدن سوالات پرتکرار کاربرد کلمات را ببینید و سعی نمایید با تحت نظر بودن یک استاد در اسپیکینگ خود هم از استاد بیاموزید. چطور کلمات را بکار ببندید و هم از پکیج آموزشی که باز هم استاد نوشته اما نمونه سوالات بیشتری را می توانید بررسی نمایید.

 

قدم پنجم

بهترین مسیر در یادگیری کلمات مخصوصا لغات آزمون دولینگو این است که سعی نمایید کلمات مرتبط با هر موضوع را یکجا بنویسید تا زمانیکه می خواهید به آنها مراجعه کنید زمان کمتری را از شما بگیرد.

 

توجه : ببینید دوستان شما برای موفقیت در آزمون دولینگو به آنچنان اصطلاحات عجیب و غریب برای موفقیت تا نمره 120 نیازی ندارید.  ما توصیه می نماییم که برای موفقیت از هر مسیری که مد نظر دارید حتما با ما مشورت نمایید. تا بهترین مسیر را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

 

قدم ششم

درک صحیح نقش های لغات در آزمون دولینگو و استفاده از کلمات هم خانواده پیشرفته بسیار سرنوشت ساز است. که ما با تجربه سالها تدریس تمامی این الگوها را در پکیج اسپیکینگ دولینگو در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

لغات آزمون دولینگو
لغات آزمون دولینگو

 

حال توجه شما را به یک فیلم جذاب همراه با تجربه جلب می نمایم و امیدوارم با توضیحاتی که دادم و با دیدن ویدیو معرفی پکیج اسپیکینگ سریع ترین مسیر را برای یادگیری کلمات در کوتاه مدت با خرید پکیج ها انتخاب نمایید.

 

 

Tel:09378048347

Duolingo

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا