اعتبار دولینگو

اعتبار دولینگو

مقدمه

یکی از پر چالش ترین مواردی که میتونه روی برنامه ریزی تمام شرکت کنندگان دولینگو تاثیر بذاره عدم آگاهی سیستم اعتبار دهی دولینگو در موارد مختلف هست و در واقع شرکت کنندگان با دانستن اطلاعات زیر خیلی با برنامه تر میتونن عمل کنن.با ما همراه باشید:

 

آزمون دولینگو تا چند سال اعتبار دارد؟

مثل تمام آزمونهای بین المللی دیگر آزمون دولینگو تا 2 سال اعتبار دارد و قابلیت استفاده برای مراکز آکادمیک و سازمانهای مورد نظر می باشد و از همه مهمتر ارسال مدرک شما آنلاین انجام میشه بوسیله ی خودتان.

 

تست خریداری شده دولینگو تا چند روز قابل استفاده است؟

در گذشته تست خریداری شده دولینگو همونی که 49 دلار پرداخت می کردین تا 3 ماه اعتبار داشت اما در حال حاضر چه کوپن رایگان داشته باشید یا آزمون را خریداری کنید تنها تا 21 روز اعتبار دارد.

 

 

09378048347 مشاوره تضمینی

 

 

تا چند بار میتوان از تست خریداری شده استفاده کرد؟

طبق تجربه اگر در هنگام تست با قطعی نت همراه باشید تا 3 بار از آزمون خریداری شده میتونید استفاده کنید اما اگر تست برای بررسی ارسال بشه و بار اول برگشت بخوره تنها یکبار دیگه شانس تست را به شما می دهند و فقط در صورتی به شما تا بار سوم یا چهارم اجازه استفاده از تست اول را می دهند که تصحیح کننده آزمون دولینگو این اجازه را به شرکت کننده بده.

 

 

لینک طلایی پکیج آپدیت دولینگو اسپیکینگ

 

 

در یک ماه چند تا نمره معتبر دولینگو میشه گرفت؟

طبق مکاتبه ای که با مجموعه دولینگو انجام شد هر فردی تنها تا دو بار میتونه نمره در یکماه از دولینگو بگیره و حال سوال دارید اعتبار دولینگو کدام بالاتر؟ باید به شما بگم که هر دو نمره ای که میگیرید معتبر و هر کدوم خواستین فارغ از بالا و پایین تر یکی نسبت دیگری میتونید ارایه بدین به مرکز مورد نظرتون.

 

اگر تست اول نمره بیاد و بعد تست بعدی بلاک شیم چی میشه؟

اگر تست اول موفق شین و تست بعدی رو بلاک شین طبق قانون جدید دولینگو تست اول شما فاقد اعتبار خواهد بود و پروفایل شما قابل استفاده نخواهذ بود.

 

 

 

معمولا بعد از اینکه تست اول برگشت میخوره چقدر فرصت تکرار تست هست؟

در بسیاری از موارد مبنا روز خرید تست می باشد مگر اینکه تصحیح کننده آزمون در نتایج ارسالی به مدت زمان تکرار تست و اعتبار دولینگو اشاره کرده باشه.

 

اعتبار دولینگو
اعتبار دولینگو

 

آیا با نامه زدن میشه اعتبار اضافه شرکت در آزمون دولینگو گرفت؟

در صورتیکه عنوان بلاک شدن شرکت کننده نباشه بله بسیار اتفاق افتاده که از دولینگو برای اجازه تکرار تست نامه زده شده و کارساز بوده اما حتما از یه حرفه ای کمک بگیرید برای این ماجرا نامه نگاری تا موفق تر بتونید عمل کنید.

 

 

مشاوره رایگان

همیشه گفتم و بازم میگم با یه حرفه ای هر کاری می خواید بکنید ما با آموزشمون نه بلاکی داریم و نه اتفاق دیگه ای حتما با ما مشورت کنید تا کم هزینه ترین راه را جلوی شما عزیزان بگذاریم.

 

 

09378048347 مشاوره تضمینی

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا