تغییرات آزمون دولینگو 2024

اهمیت منابع آپدیت شده دولینگو

مقدمه

 

یکی از مهمترین بخش هایی که تصمیم دارم خدمتتون صحبت کنم. در مورد اهمیت منابع آپدیت شده دولینگو هست که باید متقاضیان دولینگو نسبت به آنها توجه داشته باشند.

 

Tel:09378048347

 

قدم اول عدم آفتاپیک صحبت کردن شرکت کنندگان

 

یکی از مهمترین مواردی که باید تاکید کنم بحث در اختیار داشتن منابع آپدیت شده دولینگوست چون بارها اتفاق افتاده که سوالات تکرار شده و زمانیکه شرکت کننده آزمون دولینگو در این شرایط قرار گرفته که با سوال نا آشنا بوده ناخودآگاه نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان بده و در ادامه از طرف داوران برگزارکننده تست دولینگو تست برگشت خورده.

 

 

اهمیت منابع آپدیت شده دولینگو
اهمیت منابع آپدیت شده دولینگو

 

 

قدم دوم اعتماد به نفس بالا در پاسخگویی

 

حال زمانیکه شما عزیزان از منابع آپدیت شده دولینگو استفاده می نمایید که حاصل گرد آوری سالها تجربه گرد آوری ما در آزمون های تجربه شدست هم با سوالات آشنا هستین و هم با ایده های مرتبطی که در پکیج آموزشی ما آموزش داده شده است و خیلی راحت تر با آزمون کنار میایین و در دام اخطارهای بی سر و ته دولینگو نمی افتید.

 

 

لینک طلایی پکیج دولینگو اسپیکینگ

 

 

قدم سوم خودخوان بودن

 

یکی از مواردی که بسیاری از زبان آموزان در مسیر موفقیت دولینگو با آن مواجه هستند بحث وقت نداشتن در حضور در کلاس و غیره است که البته ما پیشنهاد نمی کنیم تحت هیچ شرایطی از استاد حرفه ای در کلاسها و غیره بگذرید اما اگر به هر دلیلی امکان حضور در کلاس و بهره بردن از تجارب استاذتون رو ندارین با استفاده از پکیج اسپیکینگ که از ابتدا تمامی موارد از جمله گرامر و کلمه و غیره رو میتونید با بالاترین کیفیت بیاموزید.

 

توجه : ببینید دوستان شما برای موفقیت در آزمون دولینگو به آنچنان اصطلاحات عجیب و غریب برای موفقیت تا نمره 120 نیازی ندارید.  ما توصیه می نماییم که برای موفقیت از هر مسیری که مد نظر دارید حتما با ما مشورت نمایید. تا بهترین مسیر را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

 

 

Tel:09378048347

Duolingo

 

 

لینک طلایی پکیج دولینگو اسپیکینگ

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا