لغات آزمون دولینگو

دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین

مقدمه

 

دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین یکی از دغدغه های شرکت کننده در این آزمون های بین المللی زبان است. من سعی می کنم با ذکر دلایل تجربی و مشخص نقشه راه هر کدوم از آزمونها رو خدمتتون مشخص کنم تا بهتر تصمیم بگیرین.

 

سطح اسپیکینگ شرکت کننده بالا باشد

 

اگر سطح زبان اسپیکینگ بالایی دارین و به شرط اینکه توی بقیه مهارت ها هم از مهارت مناسبی برخوردار هستین پیشنهاد من شرکت در آزمون تافل. دلیل اولم اینکه زیاد اخطارهای دست و پا گیر نداره و تا الان هم بیشتر از آزمون آیلتس آنلاین کار شده و هیچگونه اخطارهای سنگینی رو نمی گیرین اما آیلتس آنلاین تازه اومده و هنوز کسی نمی دونه از نظر امنیتی و خیلی از موارد چقدر سختگیرانه میتونه رفتار کنه. البته که هزینه دولینگو در مقایسه با تافل و آیلتس چندین برابر پایین تر اما لازمش اینکه حتما با یک متخصص مشورت کنید.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

 

09378048347مشاوره رایگان

 

 

سطح اسپیکینگ شرکت کننده پایین باشد

 

اگر سطح زبان شرکت کننده آزمون پایین باشد فرقی نمی کند که در چه آزمونی شرکت کنید و با چه روش آزمونی شرکت کنید. بدون شک دولینگو اخطار میدهد و اگر کمک هم گرفته باشین باز هم دردی رو دوا نمی کند و اگر نمره تافل شما هم با هر روش کمک گرفتن آزمونی عمل کنید پایین تر از نمره ای که دانشگاه مورد نظر شما می خواهد میشود. همین اتفاق برای آیلتس هم صادق است. راهکار برای زبان آموزانی که سطح اسپیکینگ پایینی دارند رو در بخش بعد توضیح میدم.

 

دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین
دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین

 

نیاز مدرک زبان آموز ضعیف در اسپیکینگ برای تحصیل

اگر نیاز شما از مدرک زبان برای تحصیل باید بگم که اکثر دانشگاهها روی نمره اسپیکینگ و نمره کل شما حساس هستند و اگر بخواین در مسیر آزمونهای خودتون اذیت نشین بهتر که قبل از شرکت در هر آزمونی چه تافل چه دولینگو و چه آیلتس دوره ببینید. توجه کنید دوره اسپیکینگ دولینگو به نسبت حجم کار خیلی کمتر از آیلتس و تافل.

 

 

09378048347مشاوره رایگان

 

 

نیاز مدرک زبان آموز ضعیف در اسپیکینگ برای کار

 

خیلی مواقع پیش میاد که شرکت کننده در آزمونهای بین المللی فقط مدرک زبان خودش رو برای اجازه کار یا وورک پرمیت اینکه فقط یه مدرکی داشته باشه ارایه میده. قطعا شرکت در آزمونهای آیلتس و تافل نمی تونه گزینه خوبی باشه چون نمره اسپیکینگ خیلی پایین میشه و موقع بررسی پرونده مورد توجه قرار میگیره. اما اگر فرد در دوره های دولینگو شرکت کنه و مدرک بگیره حداقل بعد از حضور در کشور دیگه ای تا حدودی با زبان آشنا هست.

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

لینک سایت دولینگو

 

حرف آخر

 

در هر صورت در هر کدام از آزمونهای تافل یا آیلتس یا دولینگو آنلاین شرکت کنید به شرطی که دانشگاه مورد نظرتون اون سیستم تست رو قبول داشته باشه باید ابتدای کار ثبت نام کنید و روال ثبت نام سیستم مورد نظر مهم و در ادامه باید هزینه آزمون رو بدین که دولینگو از همه کمتر مثلا 50 دلار در مقایسه با آیلتس 350 دلاری!!خیلی مواقع هم مجالی جز کمک برای یکسری از شرکت کنندگان نیست که باز هم هزینه دولینگو پایین تر می افته!!!فراموش نکنید گذشتن از موارد ابتدایی تست در صورت بروز مشکل در هر سیستم تستی تکرار پذیر و قطعا با وضعیت اینترنت و قطعی و وصلی بنده با تجربه چندین سال فعالیت دولینگو رو تایید می کنم در یوزر فرندلی بودن خرید تست و پر کردن اطلاعات اولیه تست و هزینه تست و ….. .

 

دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین
دولینگو یا آیلتس یا تافل آنلاین

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا