سیاست گذاری مطالعه دولینگو

سیاست گذاری مطالعه دولینگو

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا در مورد سیاست گذاری مطالعه دولینگو با شما عزیزان صحبت کنم چون فکر می کنم عدم آگاهی در مورد اینکه در چه شرایطی باید کلاس بروید و در چه شرایطی  پکیج آموزشی تهیه کنید و یا تست بدهید تمامی این موارد نیاز به سیاست گذاری دارد حال سعی می کنم در چند مدل از شرایطی که شما قرار می گیرید و باید در مورد آنها تصمیم درست و کم هزینه بگیرید صحبت کنم.

 

 

مورد اول

 

یک موقع پیش میاید که شما زبان انگلیسی را از ابتدا شروع کرده اید. و  ما توصیه می کنیم که با یک استاد حرفه ای مخصوصا اگر هدف شما آزمون دولینگو و یا هر آزمون بین المللی دیگری است شروع به کار نمایید. که انتخاب استاد حرفه ای که شما را از مسیر دور ننماید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

لینک رزرو استاد حرفه ای

 

مورد دوم

 

در یکسری از موارد پیش میاید که شما از سطح زبان خوبی برخوردار هستید. اما با سوالات آزمون های آکادمیک از جمله دولینگو و یا آیلتس و تافل آشنا نیستید. در این شرایط خرید یک پکیج خوب مخصوصا در زمینه دولینگو بسیار به شما زبان آموزان کمک می کند. که ما در جشنواره تابستانه خودمون برای شما پکیج هایی را آماده کرده ایم. که سوالات دولینگو را با جوابهای استاد در آن می توانید داشته باشید. که ویدیو معرفی پکیج و لینک تهیه پکیج کامل اسپسکسنگ و رایتینگ را خدمت شما عزیزان قرار خواهم داد.

 

پکیج اسپیکینگ

 

مورد سوم

 

زمانی است شما در سطح خوبی از زبان برخوردار هستین و در کلاسهای دولینگو هم شرکت کرده اید اما منبع مناسبی در این زمینه ندارید که اگر منبعی که تمامی سوالات پرتکرار را دارد داشته باشید. از قبل منابع جمع آوری شده را بخوانید قطعا وقتی آماده شرکت نمایید موفق عمل می نمایید. که ما در پکیج های کوتاه مدت اما با سوالات پر تکرار در پکیج خود این امر را برای شما عزیزان فراهم نمودیم.

 

 

مورد چهارم

 

یکی از مواردی که در سیاست گذاری مطالعه دولینگو خود باید در نظر بگیرید. زمانیست که از سطح متوسط به بالای زبان برخوردار باشید که در این شرایط توصیه میشود به نسبت کلاس آموزشی و پکیج استاد را تهیه کنید. و اگر از سطح زبان متوسط به پایین برخوردار بودین حتما با استادی کار کنید. که از صفر با شما کار نکند و کاملا بر روی کار مسلط باشد.

 

مورد پنجم

 

زبان آموزانی در سراسر دنیا هستند که از مسیر های دیگری برای حضور در آزمون دولینگو شرکت می نمایند. که توصیه ما این است که اگر در این مسیر قرار دارید حتما با افرادی کار نمایید که سطح بندی شما را درست انجام دهند. که اگر اینطور نباشد از آنجایی که خودتان اسپیکینگ را باید بگویید. برای اخذ نمرات بالا در این شرایط بلاک شده و تا آخر عمر نمی توانید در آزمون دولینگو شرکت نمایید.

 

 

سیاست گذاری مطالعه دولینگو
سیاست گذاری مطالعه دولینگو

 

مورد ششم

چقدر عالی می شود زبان آموزی هم تحت نظر یک استاد حرفه ای باشد و هم با تهیه پکیج های پرکاربرد دولینگو ما از قبل خود را برای هر سوالی آماده نماید. که این سوالات طی یک سال و نیم گذشته جمع آوری شده و تمامی موارد مورد نیاز شما از جمله گرامر و کلمات مرتبط با هر سوال بسیاری از موارد ادر این پکیج ها پیش بینی شده که بسیار در زمان کوتاه به شما عزیزان کمک می کند.

 

نتیجه گیری

آن چیزی که باید نسبت به آن توجه نمایید مشاوره با استادی کارکشته است. که تمامی مسیرها را به شما بتواند راهنمایی کند و نه اساتیدی که تنها در مسیر گرفتن پول های زیاد به منظور بلاک کردن شما هستند. جهت مشاوره رایگان حتی اگر با ما نخواستین کار خودتون شروع کنید حتما با ما مشورت نمایید تا دیر نشده.

 

Duolingo

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا