دولینگو برای کانادا یا امریکا

دولینگو برای کانادا یا امریکا

مقدمه

 

یکی از مهترین مواردی که همیشه برای زبان آموزان ایجاد دغدغه میکنه اینکه نمی دونن چه آزمونی رو باید انتخاب کنند برای چه کشوری تا به مشکل نخورند! وبلاگ دولینگو برای کانادا یا امریکا شما عزیزان رو در این مسیر بهتر کمک می کند.با ما همراه باشید.

 

 

دولینگو برای کانادا یا امریکا
دولینگو برای کانادا یا امریکا

 

 

 

آزمون دولینگو یا تافل برای حضور در امریکا ؟

 

یکی از مواردی که کشور امریکا در پذیرش متقاضیان لحاظ نمی کند و دوباره اشاره می کنم که لحاظ نمی کند نمره اسپیکینگ زبان آموزان است. در واقع اگر زبان آموزی تقلب نماید و نمره اسپیکینگ از بقیه موارد پایین تر شود کشور امریکا نسبت به این موضوع حساسیتی نشان نمی دهد اما بقیه کشورها از جمله کانادا و اروپا نسبت به این قضیه حساس هستند و نمرات رو با هم مقایسه می کنند و اگر نمرات با هم تعادلی برقرار نکنند وارد مصاحبه های بی سر ته و کلاس های گران قیمت دلاری میشوید که به اصطلاح به شما کورس تعلق می گیرد.

 

چرا برای پذیرش امریکا تافل ندهیم؟

 

همانطور که اشاره شد برای پذیرش امریکا تافل بهترین گزینه بود چرا بود! چون در ماه اردیبهشت 1402 مرکز تافل ده هزار تستی که با تقلب نمره داده شده بود و شناسایی نشده بود بعد از دو ماه برگشت زد و بسیاری از متقاضیان به اصطلاح مسیر پذیرششون برگشت خورد. دوستان عزیز امروز تافل به راحتی تست های تقلبی را شناسایی کرده و خودتان را دست افرادی نسپرید که آینده ای برای شما ترسیم نمی نمایند.

 

 

 

09378048347 مشاوره تضمینی

 

 

 

حال که تافل تقلب را شناسایی می کند برای پذیرش امریکا چه کنیم؟

 

از آنجایی که آزمون ایلتس در ایران دیگر برگزار نمی شود و شاید هزینه بالا و سختی آزمون در پیش متقاضیان باشد باید این خبر خوش را بدهم که آزمون آنلاین دولینگو که توسط 5000 هزار دانشگاه در دنیا مورد قبول است بهترین گزینه برای در دست داشتن مدرک زبان برای مهاجرت می باشد.

 

 

لینک طلایی پکیج آپدیت دولینگو اسپیکینگ

 

 

توجه!

برای شرکت در آزمون دولینگو باید توجه داشته باشین که با فرد حرفه ای مشورت نمایید تا بتوانید موفق عمل نمایید. بسیاری از متقاضیان بخاطر عدم صبر و حوصله وارد مذاکره با افرادی می شوند که نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه باعث از بین رفتن سرمایه های مالی آنها می شوند.

 

مشاوره رایگان و پکیج رایگان؟

 

شما عزیزان با تهیه پکیج اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو ما بروزترین سوالات را در اختیار خواهید داشت و ما پکیج رایتینگ دولینگو خود را بعلاوه یک جلسه مشاوره رایگان با استادی که 100 کارنامه موفق در اختیار دارد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

 

 

مشاوره رایگان

وبلاگ دولینگو برای کانادا یا امریکا بهترین دستورالعمل برای تشخیص متقاضیان محترم در تصمیم گیری است. ما با 100 کارنامه موفق می توانیم شما رو در مسیر یاری نماییم.

 

دولینگو برای کانادا یا امریکا
دولینگو برای کانادا یا امریکا

 

 

09378048347 مشاوره تضمینی

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا