دوره دولینگو

دوره دولینگو تضمینی نوروز 1400

 

مقدمه

با تبریک سال نو و امید به بهبود وضعیت کرونا برای هموطنان عزیزم! امروز قصد دارم در مورد دوره دولینگو تضمینی نوروز 1400 برای زبان آموزانی صحبت کنم که دنبال راه های مختلف موفقیت در آزمون می باشند. دوره دولینگو تضمینی 1400 مسیری است برای زبان آموزانی که برای اخذ بذیرش دانشگاهی اقدام می نمایند و هر چه سریعتر نیاز به مدرک دولینگو دارند. حال در مورد فعالیت هایی که در این دوره کوتاه مدت خدمتتون ارایه خواهیم داد در این نوشته با شما عزیزان صحبت می کنم تا بهتر بتونید در این زمینه تصمیم بگیرید.

 

لینک فوق حرفه ای دولینگو اسپیکینگ

 

 

 

چطور 120 دولینگو راکسب نماییم!

 

از آنجایی که تجربه ثابت کرده باید از سرعت تایب بالایی برخوردار باشید تا از آموزش هایی که در دوره ما می بینید بتوانید بهره ببرید. معیار های بسیاری در موفقیت شما بستگی دارد که در مهارت های مختلف خدمتتون توضیح خواهم داد. با ما همراه باشید با کارنامه یکی از زبان آموزان موفق که باعث افتخار بنده بودند مثل بسیاری از زبان آموزان دیگر.

 

لینک طلایی پکیج دولینگو رایتینگ

 

چطور در اسبیکینگ موفق شویم!

همانطور که در کارنامه بالا مشاهده می کنید زبان آموز در دو بخش موفق به اخذ نمره 100 و 105 شده است که نمره ارزشمندی در دولینگو به حساب میاسد. از آنجایی که رنج نمره ای اسبیکینگ زبان آموز تا نمره 120 در نظر گرفته شده که با رنگ زرد نشان داده می شود اما حد وسط نمره با رنگ نارنجی در نظر گرفته شده است و احتمال دارد با تکرار آزمون زبان آموز قادر به اخذ نمره بالاتر هم باشد. در اسبیکینگ دولینگو دانستن گرامر و ساختارهای از قبل آماده شده بسیار به زبان آموزان کمک می نماید که ما هم دانش چطور در کوتاه مدت گرامر را آموزش دادن را داریم و هم می توانیم شما را در دوره دولینگو تضمینی 1400 به هدف خودتان نزدیک کنیم.

 

 

 

چطور در رایتینگ موفق شویم!

رایتینگ دولینگو یکی از راحت ترین رایتینگ ها نسبت به آزمون های بین المللی دیگر می باشد اما سرعت در رایتینگ دولینگو از اهمیت بالایی برخوردار است . ما در دوره دولینگو تضمینی نوروز 1400 هر چه سریعتر با ارایه تنها دو الگو شمارا به نمره 110 یا 120 یا 130 و یا 140 نزدیک می کنیم.

 

چطور در لیسنینگ و ریدینگ دولینگو موفق شویم!

یکی از معیارهای موفقیت در لیسنینگ و ریدینگ دولینگو علاوه بر داشتن منابع مناسب و دانش کلمه ای خوب و تلاش در تمرین اطلاعات می باشد بلکه سرعت از اهمیت بسیاری مهم است و در نظر گرفتن نمره منفی. بسیاری از سوالات آزمون دولینگو در بالا و بایین آوردن نمره تاثیر فراوانی دارند.

 

چطور سرعت خود را بالا ببریم؟

حال که از اهمیت سرعت و دانش و منابع در آزمون دولینگو آگاه شدیم. چند بیشنهاد برای شما عزیزان دارم. در ابتدای امر برای بالا بردن دانش گرامری و کلمه ای تحت نظر خودم علی زرین قبا کار بفرمایید و هر کس به نسبت نمره و سطح خود بین 15 روز تا 1.5 ماه در بدترین شرایط این مرحله را رد می نماید. در ادامه دوره های ما کار با منابع نیز دردستورالعمل ما هست و ما با شما عزیزان در 4 مهارت در دوران عید بهترین خدمات را ارایه می دهیم.

 

تضمین!!!!!

بسیار شده در مورد تضمینی بودن دوره ها با ما تماس گرفتند و خواستند راه کارهایی را برای تضمینی بودن ارایه دهیم. اگر شما دوست عزیز به دنبال مسیری هستید که سریعتر به هدف خود برسید نیاز است تا با یک متخصص که در این زمینه خود و زبان آموزانش به نتیجه رسیدند کار بفرمایید حال توصیه بنده به شما عزیزان این است که با حضور در یک جلسه آزمایشی رایگان و مشورت با متخصص برتر ما در مورد چطور تضمینی شدن قرارداد خود مشورت بفرمایید تا ما بتوانیم در حداقل زمان ممکن شما را در مسیر موفقیت شما همراهی کنیم و در سال 1400 با امید به بهترین ها دوستان خوبی بذای هم باشیم که تمام زبان آموزان ما در ادامه مسیر بعد از ورود به دانشگاهها هم با ما همراه می شوند و ما به موفقیت آنها افتخار می نماییم.

 

توجه

زبان آموزانی که از طریق وبلاگ دوره دولینگو تضمینی نوروز 1400 به مجموعه ما اضافه می شوند از تخفیف 20 درصدی ما برخوردار خواهند شد و این تخفیف تنها ویزه نوروز 1400 می باشد و بدلیل بالا بودن تعداد مشتریان و محدود بودن وقت استاد قراردادها بلند مدت بسته می شوند.

 

سایت دولینگو

 

با آرزوی موفقیت روز افزون

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا