لو رفتن دولینگو

تقلب دولینگو مهاجرت بای

مقدمه

 

یکی از موضوعات تلخ در آزمون دولینگو تقلب دولینگو مهاجرت بای هست. امروز تصمیم دارم در مورد مواردی صحیبت کنم که باعث میشه تقلب دولینگو تا یک عمر مهاجرت شما رو به خطر بندازه و راههای نیوفتادن در این تله رو به شما عزیزان توضیح بدم.

 

تقلب دولینگو مهاجرت بای
تقلب دولینگو مهاجرت بای

 

انتخاب افراد ناوارد

 

یکی از بدترین اتفاقاتی که در قسمت لو رفتن تقلب شما دوستان اتفاق میوفته مشورت گرفتن از نفرات غیر وارد و کم تجربه هست که در سرنوشت آزمون شما تاثیر میذاره. شایذ بارها این قول رو به شما دادند که اگر نشه کل هزینه ای که دریافت کردند بر می گردونند. اما تا حالا از خودتون پرسیدین که هزینه برگشتی در برابر سرنوشت شما برای مهاجرت هیچ ارزشی ندارد.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

تعویق افتادن آزمون آیلتس بخاطر بالا بردن کیفیت برگزاری

 

اخیرا سیستم آیلتس برای بالا بردن امنیت فضای آزمون آیلتس سعی در عقب انداختن اجرای این آزمون گرفت. بعد از کشف تقلب هایی که در آزمون تافل آنلاین بعد از ارسال نمرات صورت گرفت واقعا نه تافل و نه آیلتس مسیر مطمینی برای شرکت کنندگان که بایدبرای شرکت در این آزمون ها برنامه ریزی می کردند نیست. حال در این شرایط اگر ما هم درک نکنیم با چه کسی کار می کنیم واقعا مصیبت بزرگی است.

 

تقلب دولینگو مهاجرت بای
تقلب دولینگو مهاجرت بای

 

آموزش صحیح و مشاوره ضامن حفظ سرمایه های شماست

 

طرف صحبتم نفراتی که با گرفتن مشورت از دوستانشون وارد چاه میشن. حتی اگر دوست شما هم در مسیری موفق شده باشه حداقل توی بحث دولینگو دلیل بر آن نیست که شما هم موفق می شوید. تست دولینگو مثل اثر انگشت و هر فرد اثر آموزشی انگشت خود را دارد. حتما قبل از هر فعالیت ماجراجویانه ای با ما مشورت کنید. ما برای تمام دغدغه های شما مسیر مطمین داریم.

 

مشاوره با استاد موفق در تربیت 300 زبان آموز دولینگو: 09378048347

 

 

نتیجه گیری :

 

خطر دولینگو مهاجرت بای را جدی بگیرین. فقط با مشاوره صحیح با استاد که 5 سال سابقه تدریس دولینگو را دارد می توانید در کمترین زمان ممکن در آزمون دولینگو به هدف خود برسید.

 

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا