خطر تقلب در دولینگو

خطر تقلب در دولینگو

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را در مورد خطر تقلب در دولینگو صحبت کنم و در واقع واکنش نفراتی که بخاطر تصمیم های اشتباه سرنوشت تست خودشون رو به خطر انداختن صحبت کنم. حتما با ما همراه باشین.

 

خطر تقلب در دولینگو
خطر تقلب در دولینگو

 

 

همراه شدن با غیر حرفه ای ها

 

بسیار پیش اومده که شما عزیزان با مجموعه ما تماس گرفتین و اعلام کردین که بخاطر تقلب با افراد غیر حرفه ای بلاک شدین. یکی از اتفاق های خیلی غلط اینکه با افرادی همکاری می کنید که غیر حرفه ای هستند و به واسطه موفقیت در چند تست توجه شمارو به خودشون جلب می کنن.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

کنجکاوی و بلدم

 

یکی از بدنرین اتفاقات زمانی رقم میخوره که شرکت کننده دولینگو سیستم دولینگو رو بی شعور فرض کنه و طبق تجربه های گزارش شده با یکی از اعضای خانواده شروع به کنجکاوی برای تقلب نسبت به دولینگو میکنه. دوست عزیزی که انقدر قضیه رو ساده میگیری در صورت بلاک شدن دیگه شانس شرکت در آژمون دولینگو رو نخواهین داشت.

 

خطر تقلب در دولینگو
خطر تقلب در دولینگو

 

 

اعتماد به روش های بی پایه و اساس

 

بسیار پیش اومده که نفرات کنجکاو در تقلب دولینگو حتی یک لحظه به حرف کسانیکه در باغ سبز نشان می دهند فکر نمی کنن و این مسیله واقعا اشتباه فردی شخصی است که بدون فکر خودش به دست غیر حرفه ای ها میسپره.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

 

خطر تقلب در دولینگو رو جدی بگیرین و برای گرفتن هر گونه تصمیم دوباره تاکید می کنم هرگونه تصمیمی با ما رایگان مشورت کنید. واکنش افرادی که بلاک شدند بخاطر درست تصمیم گرفتن رو ما بسیار دیدیم. مساله تست دولینگو رو جدی بگیرین. سرنوشت شما در گرو نمره موفق و بدون ریسک شماست.

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا