لو رفتن دولینگو

لو رفتن دولینگو

مقدمه

امروز تصمیم دارم در مورد زبان آموزانی صحبت کنم که تست دولینگو اونا لو رفته و وقتی با ما تماس می گیرن تا مشکل خودشون مطرح کنن فشار بالایی رو دارن تحمل می کنن. حال در مورد جنبه های مختلف لو رفتن تست با شما دوستان می خوام صحبت کنم.

 

لو رفتن دولینگو
لو رفتن دولینگو

 

پیامد بلاک شدن

 

این وبلاگ رو برای دوستانی می نویسم که هنوز برای آزمون خودشون برنامه ریزی ندارند و درصورتیکه نفری اخطار بلاک شدن رو دریافت کنه دیگه نمی تونه در تست دولینگو شرکت کنه. بین 2 سال و شایدم تا همیشه. حتما برای شرکت در آزمون دولینگو با حرفه ای ها مشورت کنید.

 

Tel:09378048347

 

 

عدم برگزاری آزمون آیلتس در ایران

 

با لو رفتن تست دولینگو به عنوان آزمونی که در دنیا توسط 6000 هزار دانشگاه مورد تایید دیگه شما دوستان فرصت در شرکت در آزمون آیلتس در ایران را ندارین و برای شرکت در آزمون آیلتس باید به کشورهای دیگه با هزینه بالا شرکت کنید.

 

 

تافل و مشکلات آن

 

بسیاری از دوستان از ما می پرسند که در هر صورت اگر در دولینگو موفق نشیم میتونیم آزمون تافل شرکت کنیم. آزمون تافل برای زبان آموزانی که لو رفتن آزمون سختی و دوباره مجبورن از کمک تست استفاده کنن که در اینصورت نمره اسپیکینگ با بقیه نمرات فاصله نشون میده و باعث میشه دانشگاهها یا مصاحبه بذارن و یا کارنامه تافل نفر مورد نظر رو قبول نکنند.

  • توجه کنید که تافل حتی چند ماه بعد از دادن نمره هم می تواند تست های تقلبی رو تشخیص دهد و تست رو برگشت زند.

 

لینک طلایی پکیج دانلودی شوکولات دولینگو اسپیکینگ

 

لینک طلانی پکیج دانلودی دولینگو رایتینگ

 

 

Tel:09378048347

حرف آخر

برای اینکه از فرصت دولینگو درست بهره ببرید و وارد هزینه های بالای شرکت در آیلتس یا تافل نشوین حتی با یک متخصص مشورت کنید. ما با 5 سال سابقه در این مسیر آماده هستیم تا با اجرای یک جلسه آموزشی رایگان و مشاوره رایگان شما عزیزان را در مسیر کسب نمره ایده ال راهنمایی کنیم.

 

 

سایت دولینگو

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا