وضعیت دولینگو 2022

وضعیت دولینگو 2022

مقدمه

با یه وبلاگ کاربردی دیگه در خدمت شما عزیزان هستیم. از اونجایی که دولینگو هر بار تغییراتی را اعمال می کنه و این تغییرات تا اینجای کار به ضرر زبان آموزان بوده می خوام شما عزیزان رو با این تغییرات بیشتر اشنا کنم.

 

بخش های مختلف جدید ریدینگ آزمون دولینگو

 

بخش اول ریدینگ

همانطور که مثل قبل در آزمون ریدینگ دولینگو داشتیم یه بخش بلند خواندن داشتیم و یه بخش پر کردن جاهای خالی که به نسبت سطح جواب دادن سخت تر و یا آسانتر می شدند. فراموش نکنید که بخش بلند خواند جملات را بلند و رسا بخوانید و عجله نکنید و اگر در بخش پر کردن جاهای خالی کلمه ای را نمی دانید زیاد مکث نکنید.

بلند خواندن جمله دولینگو
بلند خواندن جمله دولینگو
پر کردن جای خالی
پر کردن جای خالی

بخش دوم ریدینگ

در سال جدید دولینگو ریدینگ هایی را اضافه نموده که وضعیت دولینگو 2022 را کاملا متفاوت کرده و اضافه شدن ریدینگ ها که شکلهای متفاوتی دارند بسیار هوشمندانه و زیبا کار شده و بر خلاف آزمون های بین المللی دیگر برای زبان آموزان استرس ایجاد نمی کند اما در هر صورت بخش ریدینگ همیشه چالش بر انگیز ترین بخش آزمونی هر زبان آمونی است.

عنوان متن دولینگو
عنوان متن دولینگو
جواب سوال دولینگو رو پر رنگ کن
جواب سوال دولینگو رو پر رنگ کن

همانطور که در بخش بالا مشاهده می نمایید باید یک عموان را مناسب با اطلاعات داده شده انتخاب نمایید و در تصویر دوم جواب سوال را در متن پررنگ نمایید. خوبی تمام سوالات ریدینگ آن است که شما با یک متن و پنج نمونه سوال روبرو هستید و معمولا دو گروه 5 نمونه سوالی از شما سوال پرسیده می شود.

 

 

09379785857مشاوره رایگان

 

 

بخش اسپیکینگ

یکی از اتفاقاتی که امروز دولینگو زبان آموزان را به چالش می کشد بحث ارایه سوالات جدید است که با آوردن سوالات جدید باعث بهم زدن تعادل زبان آموزان در پاسخگویی میشود و این مسیله باعث میشود زبان آموزان با سه اخطار look away یا you are not writing independently و یا unrelated صحبت کردن همراه شوند. توصیه می کنم برای موفقیت حتما سوالات قبلی و آپدیت را کار کنید که ما همه ی لونها رو توی پکیج خودمون با نمونه جواب های مناسب و کلمات مرتبط با سوالات جمع آوری کردیم.

 

پکیج طلایی شوکولات آپدیت دولینگو 2022

 

اخطار تخصصی دولینگو
اخطار تخصصی دولینگو
اخطار look away
اخطار look away
اخطار الگومندی اسپیکینگ
اخطار الگومندی اسپیکینگ

 

راهکارهای فرار از آفتاپیک صحبت کردن

اگر امروز بخواید در دولینگو موفق بشید باید دولینگو امروز را خوب درک کنید. خیلی از زبان آموزان فکر می کنند با وقت نذاشتن برای اسپیکینگ موفق می شوند اما واقعیت آن است که اگر می خواهید اخطار الکی نگیرید حتما با یه متخصص آگاه و ماهر مشورت کنید و کاری که به شما میگه رو عملیاتی کنید و اگر اخطار گرفتید این به این معنا نیست که متخصص کار خود را درست انجام نداده و باید کار کارشناسی شود.

 

استانداردهای آزمون دولینگو

 

 

 

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا