تقلب دولینگو شمشیر دولبه

تقلب دولینگو شمشیر دولبه نیست!

 

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را در مورد خطرات تقلب دولینگو در این وبلاگ با عنوان شمشیر دولبه دولینگو آگاه کنم. به دلیل مراجعین بسیاری که بخاطر درست حرک نکردن بلاک شدن و بعد از تماس گرفتن با ما در میان گذاشتن مشکلاتی که براشون پیش آمده بود بسیار نگران بودند.

 

عدم تطابق نمرات دولینگو

 

آیا تا حالا از خودتان پرسیدید که چطور می توانید تقلب دولینگو را عملیاتی کنید در حالی که اسپیکینگ دولینگو شما از سطح بالایی برخوردار نیست.  زمانیکه کسی به شما کمک می کند این فاصله نمره ای باعث بلاک شدن همیشگی شما می شود. قطعا فیلم های سرقت از بانک دیدین. که زمانیکه که می خوان همچین کاری را انجام دهند به همه چیز فکر می کنند. اما بسیاری از زبان آموزان بدون فکر وارد مسیری می شوند که شکست قطعی است.بسیاری از زبان آموزان می گویند که مثلا دوست ما در این مسیر رفتند و موفق شدند اما ما بلاک شدیم.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

خطرات تقلب اسپیکینگ دولینگو به وسیله نفر دیگر

 

ببینید دوستان زمانیکه که شما فرد دیگری را برای تقلب اسپیکینگ جای خود قرار می دهید. یا از فردی می خواهید جوابها را برای شما تایپ کند و بعد شما از روی تلویزیون و یا نمایشگر بخوانید. قطعا حرکت چشم برای شما مشکل ساز می شود. مخصوصا الان که اخطاری با عنوان اینکه شما به صفحه نمایش نگاه کرده اید داده می شود. بسیاری از اخطارهای دولینگو با وجود اینکه شما اون کار نکردید به شما داده می شود.

 

تقلب دولینگو شمشیر دولبه
تقلب دولینگو شمشیر دولبه

 

بهترین مسیر تقویت اسپیکینگ

 

توصیه بنده به شما با بیش از اجرای 5000 هزار کلاس دولینگو و تجربه های متفاوت این است که حتما در ابتدا با یک فردی که اهل فن است مشورت نمایید. با عجله آزمون دادن خود را در خطر نندازید و حتما برای اسپیکینگ ابتدا تعیین سطح شوید و دوره ببینید و سپس در آزمون دولینگو شرکت نمایید و البته با پکیج های ما هم می توانید به هدف خود برسید زیرا این پکیج برگرفته از تمامی سوالات پر تکرار دولینگو در ادوار گذشته است که باز هم تکرار می شوند. توجه شما را به ویدیو معرفی پکیج اسپیکینگ خود دعوت می نمایم.

 

 

 

ایرادات وارد دولینگو در دولینگو

 

حال به هر دلیلی خود شما به این نتیجه میرسید که حضور فردی در تقلب دولینگو شما ضروری است.  اسپیکینگ خودتان را قوی نموده اید اما باید حتما مواردی که در زیر درموردش خدمتتون صحبت می کنم در نظر بگیرید. که یکی از اون موارد این است که شما زبان آموزان باید تایم اسپیکینگ کامل صحبت نمایید.  با نصف کاره صحبت کردن این اجازه را به دولینگو می دهید که آزمون شما را تکرار نماید. نمره ندهد و همچنین مرتبط صحبت کردن بسیار در آزمون دولینگو اهمیت دارد.

 

اگر از شما سوالی بپرسد که متوجه سوال نشوید و در مورد چیز دیگری صحبت کنید به قطع به یقین نمره شما ارسال نمی شود. اما باید به شما بگویم چه زمانی این اتفاق میوفتد شما زمانیکه فردی برای شما از ابتدا بخش ریدینگ و لیسنیگ را می زند. در واقع در ابتدا دارد سطح آزمون را بالا می برد. حال اگر سطح آزمون از سطح شما سبقت بگیرد دیگر نمی توانید سوالات دولینگو را متوجه شوید. و آنجاست که حتی توسل و تقلب هم جواب نمی دهد و شما با هزینه های خرید تست دوباره و غیره مواجه می شوید. پس برای موفقیت در آزمون باید عجله نکنید و حتما با یک متخصص در ایت زمینه مشاوره های لازم را گرفته و عمل نمایید.

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

 

نتیجه گیری :

حال که تمامی موارد رو خدمتتون توضیح دادم توصیه می کنم وبلاگ بالا را خوب مطالعه کنید و هر سوالی داشتید با ما در میون بگذارید تا مراحل را دقیق و مرحله به مرحله به مرحله جلو ببریم و طی 1 تا 2 ماه شما را منطقی به هدفتان برسانیم.

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

 

لینک طلایی اعجاب انگیز اسپیکینگ دولینگو

 

 

توجه شما را به یک ویدیو جذاب جلب می نماییم :

 

 

 

 

تقلب دولینگو شمشیر دولبه
تقلب دولینگو شمشیر دولبه

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا