مدرک دولینگو نخرید!

مدرک دولینگو نخرید!

مقدمه

 

امروز می خوام در مورد موضوعی با عنوان مدرک دولینگو نخرید با شما دوستان صحبت کنم و خطابم زبان آموزانی است که هنوز مسیر خودشون شروع نکردن و دوست ندارم مثل افرادی که در دام افراد نا حرفه ای گرفتار شدن بیوفتن.

مدرک دولینگو نخرید!
مدرک دولینگو نخرید!

 

افراد ناحرفه ای

 

بارها اتفاق افتاده که زبان آموزانی با ما تماس گرفتند و از بلاک شدن خودشون در مراکزی خبر دادند که ما بارها بهشون هشدار دادیم در نوشته های آموزشی خودمون و این مسیله گفتند که به ما گفتند هر موقع نمره اومد پول می گیریم. دوست عزیزی که بخاطر پول اعتماد می کنید آیا میدونید که بلاک شدن شما چند برابر بیشتر از اون پولی که بخواین به اون نفر پرداخت کنید به شما ضربه میزنه. چرا با افراد غیر حرفه ای کار می کنید؟؟؟؟

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

09378048347مشاوره رایگان

 

 

 

آینده شما بعد از مهاجرت

 

فرض کنید به هر طریقی از پس آزمون خودتون بر اومدین مگه فاصله بین مهاجرت شما با قبولی آزمون شما در صورت ویزا شدن چقدر!! بنظرتون وقتی یه کارنامه نمره بالا در حد دکتری میسازین و ارایه میدین بعدش سطح شما از مبتدی تا دکتری در ارض چند ماه بالا میاد.

 

مدرک دولینگو نخرید!
مدرک دولینگو نخرید!

 

 

 

طمع به گرفتن نمره 140 و تجربه زبان آموزان دیگر

 

خیلی دیده شده که بعضی از زبان آموزان با کمک تست بعضی از مراکز نمره 140 گرفتند و خوشحال بودند. دوست عزیزی که نمره 140 می گیری اما نمره اسپیکینگ 75 میوفته به نظر شما سیستم های دانشگاهی درک نمی کنند که شما تقلب کردین. مثل این میمونه که ما ریاضیمون 2 باشه و فیزیکمون 20.

 

 

 

جایگزینی تافل بعد از بلاک شدن دولینگو

 

بارها دیدیم که زبان آموزان بعد از بلاک شدن به تافل فکر می کنند. 3000 هزار مدرک تافل بعد از اینکه نمره اومد تافل برگشت زد چند ماه بعد و چه پرونده هایی که به سر انجام رسید در مرحله ویزا بن شدند. حتی نفراتی که در آزمون تافل به شما کمک می کنند از شما رضایت نامه می گیرند که نمره اسپیکینگ رو تضمین نمی کنند. چون می دونند که نمره اسپیکینگ با بقیه نمرات هم خوانی ندارد و بعدا به مشکل می خورین.خیلی از دانشگاهها با دیدن نمره غیر طبیعی شما شما رو به جلسه مصاحبه می کشونن و بعد شما دوستان رو رد می کنند!!!!!

 

09378048347مشاوره رایگان

 

حرف آخر

 

قبل از اینکه هر تصمیمی رو بگیرین بازم تاکید می کنم هر تصمیمی رو حتما با ما مشورت کنید مشورت کردن هیچ ضرری نداره. بهتر از اینکه بعد از بلاک شدن با ما مشورت کنید.

 

 

 

 

لینک طلایی pdf اسپیکینگ دولینگو

 

لینک سایت دولینگو

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا