جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو

جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو

 

بالاخره رسید

 

امروز دوست دارم در مورد جشنواره استثنایی پکیج های دولینگو با شما عزیزان صحبت کنم. که میدونم خیلی از شما دوستان یا در مسیر دولینگو هستین. یا تصمیم دارین در دولینگو شرکت کنید و خدمتتون بگم که چرا باید از این پکیج استفاده کنید.

 

دلیل اول داشتن پکیج های دولینگو

بعد از گذشت 2 سال از ظهور آزمون دولینگو و تجربه ما در جمع آوری سوالات.  تجربه تست های مختلف ما بر این شدیم که طی 5 ماه پکیج هایی را برای شما عزیزان فراهم آوریم. تا با پر تکرار ترین سوالات چه در ضمینه اسپیکینگ و چه در ضمینه رایتینگ همراه ما باشید. با ویدیو های معرفی پکیج های ما همراه باشید و برای تهیه بسته کامل به لینک زیر پکیج ها مراجعه نمایید. تا به طور آنلاین بعد از خرید لینک پکیج ها در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.با ما همراه باشید با جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو.

 

لینک طلایی پکیج کامل دولینگو رایتینگ

 

لینک طلایی پکیج کامل دولینگو رایتینگ

 

 

 

جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو
جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو

 

 

دلیل دوم داشتن پکیج های ما در جشنواره

یکی از دلایل مهم داشتن پکیج شوکولات دولینگو اسپیکینگ ما ارایه آموزش آکادمیک گرامر در کوتاه مدت به زبان ساد و خود آموز است که شما عزیزان می توانید براحتی گرامر پیشرفته را یاد بگیرید.

 

دلیل سوم شرکت در جشنواره

در این پکیج هیچگونه نمونه سوال و جواب فیکی دیده نمی شود. تمامی سوالات برگرفته از آزمون اصلی و تمامی جوابها جوابهایی است که بیش از 5000 هزار ساعت تدریس شده.  زبان آموزان با الگو برداری جواب گرفته اند.

 

 

 

دلیل چهارم

از آنجایی که یک بخش از کار دولینگو به تلاش زبان آموزان بستگی دارد حال می گویید به چه شکل ! شما عزیزان هر چقدر استاد داشته باشید و هر چقدر منبع در اختیار داشته باشید. باید خودتان کلمات مرتبط با سوالات را پیدا نمایید. که کاری زمان بر است. اما ما اینکار را برای شما انجام داده ایم که باعث می شود شما عزیزان خیلی سریع مثل برق و باد به منابع دسترسی داشته باشید.

 

جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو
جشنواره استثنایی تابستانه پکیج های دولینگو

 

دلیل پنجم شرکت در جشنواره

بسیاری از زبان آموزان برای شرکت در کلاسهای دولینگو و هزینه کردن در شرایط اقتصادی امروز راقب به حضور در کلاسها و یا امتحانات نیستند. که با خرید این پکیج کاملا به زوایای مختلف آزمون تسلط پیدا می کنند.  بدون هیچگونه کمی و کاستی تمامی سوالات پر تکرار به همراه جواب استاد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته.

 

دلیل ششم

آشنا شدن و گرفتن مشاوره رایگان از استاد با بیش از 10000 هزار ساعت کلاس آموزشی آنلاین دولنگو و مسلط با تمام شیوه هایی که شما در فکر دارین. تمام راههای موفقیت در دولینگو یک طرف و داشتن یک مشاور کارکشته در دولینگو همون طرف.

 

نتیجه گیری : خیلی از زبان آموزان دنبال پکیج هایی با قیمت اندک هستند. اما ما اگر پکیج خودمان را در جشنواره با قیمت مقطوع می فروشیم به این معنا نیست که بر روی آن کار نشده بلکه اعتقاد داریم رضایت مشتری برای ما حرف اول را می زند.  حاضریم از سود لایق پکیج بگذریم تا بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم. با خرید پکیج در جشنواره با ما همراه باشید و دیدن ویدیو معرفی ببینید تا چه اندازه یک پکیج می تواند نیازهای متفاوت شما را رفع نماید.

 

 

 

دولینگو

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا