پکیج دولینگو با جواب

پکیج دولینگو با جواب

مقدمه

امروز تصمیم دارم شما عزیزان را با دو پکیجی با جواب در دولینگو آشنا کنم که معادل با 100 جلسه کلاس آموزشی است با ما همراه باشید.

 

پکیج اعجاب انگیز دولینگو اسپیکینگ

 

بعد از گذشت 2 سال از ظهور آزمون دولینگو و قوت گرفتن این نوع آزمون بخاطر بعضی موارد از جمله شیوع ویرووس کرونا و کنسل شدن آزمونهای بین المللی سرنوشت ساز از جمله آیلتس آزمون دولینگو به طور باورنکردنی بازار مهاجرت زبان را در دست خود گرفت.  بخاطر جذاب بودن آزمون برای خود جایگاههی پیدا کرد.

 

تیم ما در 2 سال گذشته با تجربه های فراوان در آموزش دولینگو موفق به جمع آوری تمامی سوالات پر تکرار دولینگو شد.  با یک تحقیق میدانی توانستیم پکیج هایی را وارد بازار نماییم که از سوالات امتحانی پر تکرار دولینگو بهره برده.  توسط استادی که طی 2 سال از زبان آموزان خود نتیجه گرفته طاحی شود حال توجه شما را به پکیج اعجاب انگیز دولینگو اسپیکینگ جلب می نمایم با ویزگی های این نوع پکیج.

 

 

نمونه سوالات پر کاربرد و پر تکرار اسپیکینگ دولینگو در سه بخش تصاویر و لیسنینگ اسپیکینگ و کیو کارت
جداسازی کلمات مرتبط با سوالات
قرار دادن ایده های مرتبط به نسبت سوالات بد قلق
آموزش گرامر از صفر برای زبان آموزانی که از صفر می خواهند کار کنند
ارایه دادن جواب توسط استاد برای کسب نمره 115 تا 125
ارایه دادن قالب هایی که دولینگو قابلیت رهگیری ندارد
ارایه دادن جواب هایی که در گذشته آزمایش خود را پس داده اند

 

 

توجه: این پکیج به زبان آموزانی توصیه می شود که سطح متوسطی از زبان را دارا هستند و یا از سطح بالایی برخوردار هستند.  می خواهند تمامی سوالات پرکاربرد دولینگو را در دست داشته باشندتا بتوانند با آزمون آشنا شوند. بدون حضور در کلاس در زمان کوتاه موفق شوند. اما اگر شما عزیزان از سطح زبان بالایی برخوردار نیستید بهتر است با ما یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید. تا با حضور در کلاسهای کوتاه مدت آنلاین مسیر را درست انتخاب نمایید.

 

پکیج دولینگو با جواب
پکیج دولینگو با جواب

 

در آزمون دولینگو بخشی را داریم که در دو نمره تاثیر می گذارد که شاید به اندازه آزمون آیلتس یا تافل حجمی نداشته باشد اما سرعت در اجرا و نوشتن 60 تا 130 لغت کمتر از 5 دقیقه در اخذ نمره بالا بسیار نقش دارد. حال ما چه کردیم ما طی تجربه سعی کردیم پکیجی را برای شما عزیزان فراهم آوریم که شما با الگو های ساده و مشخص و سوالات پرتکرار بتوانید در آزمون موفق شوید حال با ویدیو معرفی پکیج دولینگو رایتینگ ما همراه باشید.

 

الگوهای سریع رایتینگ در پنج دقیقه برای اخذ نمره 110 تا 140

ارایه سوالات پرتکرار در آزمون

ارایه جواب ها با کلمات و گرامر و الگوهای مرتبط

ارایه طریقه جوابدهی به تصاویر یک دقیقه ای

بازسازی تصاویر کوچک دولینگو با همان موضوع به تصاویر پر کیفیت

قرار دادن 50 نمونه ریدینگ همراه با جواب

 

نتیجه گیری : بسیاری از زبان آموزان هستند که اگر یکبار گرامر و سوالات پرتکرار دولینگو به همراه کلمات و ایده های موضوعات را داشته باشند خودشان می توانند در این مسیر موفق شوند و بسیاری از زبان آموزان شاید قدرت پرداخت کلاسهای تضمینی نجومی بیرون را نداشته باشند. اما ما با فراهم آوردن بالاترین کیفیت که در سال های گذشته این را ثابت کردیم شرایطی را فراهم آوردیم که شما عزیزان با هزینه کم کیفیت تضمینی را از ما دریافت نمایید.

 

Duolingo

 

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا