نمونه سوالات تضمینی دولینگو

نمونه سوالات تضمینی دولینگو

مقدمه

امروز تصمیم دارم تا در مورد آزمون دولینگو بیشتر برای شما عزیزان صحبت کنم . از اهمیت نمونه سوالات تضمینی دولینگو که کاملا پر تکرار صحبت کنم. آمادگی در آزمون دولینگو از طریق شیوه های متفاوت قابل دستیابی است . یکی از بهترین مسیرها پکیج هایی است که اینگونه سوالات را شامل می شود. اما باید مواظب باشیم که پکیج ها یکسری خصوصیات را دارا باشند. با ما همراه باشید:

 

تعداد نمونه سوالات

در واقع بسیاری از سیستم ها سعی کردند. برای موجه جلوه دادن خود مخصوصا در خارج از کشور بالای 1000 نمونه سوال دولینگو را انتشار دهند. در آمد زایی کنند اما آن چیزی که بسیار مهم است سر جم سوالات پر تکرار دولینگو به 300 سوال در اسپیکینگ. 70-80 سوال در رایتینگ نمی رسد. سعی نمایید که اگر تصمیم بر خریدن پکیج می نمایید. ازپکیج هایی استفاده نمایید که نمونه سوالات محدود اما پر کاربرد را ارایه دهند.

 

لینک طلایی پکیج طلای دولینگو

 

 

شاید با خود فکر کنید که زیاد بودن نمونه سوالات خوب است. اما کاملا بر عکس عمل می کند زمانیکه مقدار سوالات زیاد باشد. نیاز است تا حجم بیشتری از کلمات و ترکیب هارو نسبت به آن سوال در ذهن نگه دارید که باعث می شود سرعت شما پایین بیاید و این اصلا لازم نیست.

 

در پکیج بالا سعی شده تنها سوالاتی در آزمون دولینگو ارایه شود. که در آزمون پر تکرار بوده و در ادامه باید بگویم که در این پکیج سعی شده از آموزش گرامر در کوتاه مدت نیز استفاده شود. تا شما عزیزان بتوانید به طور خودخوان از این پکیج استفاده نمایید.

 

فراموش نکنیم که لزوما همیشه خریدن پکیج به معنی کلاس نیامدن نیست. چقدر خوب که تحت نظر یک استاد در هر سطحی در کلاسها شرکت نمایید. با داشتن تجربیات و نمونه جواب استاد در مسیر آزمونی خود موفق باشید.

 

Tel:09378048347

 

 

چطور تضمینی!!!

در پکیج بالا سعی شده نمونه جوابها با اصولی جواب داده شوند تا شما عزیزان با الگو برداری بتوانید. به راحتی شیوه پاسخگویی در مراحل مختلف را بیاموزید. فراموش نکنید الگوها توسط آزمون دولینگو قابل ردیابی نیست . طی دو سال گذشته کاملا تا نمره 120 جواب گرفته است.

زمانیکه از قبل نسبت به سوالات پر تکرار آمادگی داشته باشید و نسبت به کلمات و الگوهای ساده آگاهی داشت. در اینصورت می توانید موفق عمل نمایید به جرات می گویم که اگر بر روی پکیج ما که کاملا تمامی موارد توضیح داده شده است به طور خودخوان و با پشتکار عمل نمایید. بدون شک موفق می شود اما برای نمره های بالا هم از پکیج استفاده نمایید و هم زیر نظر یک استاد حرفه ای کار نمایید.

 

نمونه سوالات تضمینی دولینگو
نمونه سوالات تضمینی دولینگو

 

 

اهمیت ساده یاد گرفتن!!!!

بسیار پیش آمده است که شما عزیزان حتما با پکیج ها و سیستم های آموزشی مواجه شده اید که تا مجموعه مورد نظر را باز می کنید با یکسری کلمات عجیب و غریب و اصطلاحاتی طرف می شوید که واقعا یک عمر طول می کشد تا آنها رو یاد گرفت اما خوب توجه نمایید که برای اخذ نمره تا نمره 120 شما نیازی به دانستن یکسری اطلاعات از جمله اصطلاحات سنگین و ایده های عجیب و غریب ندارین.

دقیقا مثل این میمونه ه برای یک سرما خوردگی ساده 2 بسته قرص را در جا بدون تجویز پزشک بخورید. حتما برای اینکه پروسه یادگیری خود را کوتاه و با کمترین هزینه عمل نمایید حتما با مشاوران ما مشورت نمایید تا بهترین مسیر را خدمت شما عزیزان معرفی نمایند.

 

یادگیری در مرحله آزمون های بین المللی پروسه شوخی برداری نیست!!!!

 

یادم میاد که در گذشته با حضور در کلاسهای ترمیک و با هم بودن با دوستان و یا امروزه با گسترش شبکه های رسانه جمعی بسیاری برای انتخاب مسیر خود افرادی که شادتر هستند را به عنوان الگوی خود انتخاب می نمایند اما در واقع آزمون دولینگو و هر آزمون بین المللی دیگری نیاز به یک متخصص واقعی دارد تا بتواند هم در مسیر آموزش و هم در مسیر آزمون شما را صحیح راهنمایی نماید.

 

توجه شما را به یک ویدیو جذاب جلب می نمایم:

 

 

توجه: در کسب نمره آزمون دولینگو هیچ تضمینی وجود ندارد و دولینگو هر لحظه می تواند با اخطارهایی نمره آزمون شمارو به آزمون بعدی انتقال دهد اما در نظر بگیرید اگر با حرفه ای ها کار کنید می توانید جلوی بهانه تراشی دولینگو را بگیرید و سریعتر به جواب برسید. چطور بفهمیم فردی حرفه ای عمل می نماید؟

اگر استاد مورد نظر باید بداند از هر مسیری زبان آموز را هدایت می کند بین قدرت زبان زبان آموز و هر مسیری که توصیه کرده رابطه منطقی وجود داشته باشد که زبان آموز بلاک نشود.

 

Tel:09378048347

 

Duolingo

 

موفق باشید

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا