تجربیات آزمون دولینگو

تجربیات آزمون دولینگو

مقدمه

 

امروز تصمیم دارم تا شما عزیزان را با تجربیات مختلفی که زبان آموزان به ما نتقال دادند مطلع سازم تا بیشتر در مورد شیوه نمره دادن آزمون دولینگو و شیوه عدم نمره ندادن اینگونه آزمونها آشنا شوید.

 

پکیج اعجاب انگیز دولینگو اسپیکینگ

 

تجربه زبان آموز اول : یکی از مهمترین معیارهای اخذ نمره حضور در فضای آرام آموزشی است. که یکی از زبان آموزان تعریف می کرد که در هنگام آزمون به یکباره لوستر به پایین افتاد و متلاشی شد و این ماجرا مانع از اخذ نمره نشد. حال می گویید چرا باید این موارد را بگویم زیرا می خوام شما عزیزان بدانید. تجربیات مختلف در چه مواردی ایجاد اهمیت می کند که در این مورد حتی در دادن نمره هم ایجاد اهمیت نکرد.

 

پکیج حرفه ای دولینگو رایتینگ

 

تجربه زبان آموز دوم : در یکی از آزمونها زبان آموز نمره 110 را کسب کرد در حالیکه طبق تشخیص استاد مستحق نمره بالاتری بود. که با شرکت دوباره در آزمون موفق به اخذ نمره 120 شد. در دولینگو بسیار اتفاق میوفتد که با تکرار آزمون شما عزیزان نمره مورد نظر خود را می گیرید.

 

تجربه زبان آموز سوم: یکی از زبان آموزان شب آزمون ویندوز خود را عوض کرد و در طی آزموز تست صدا را نگرفت.  همین ماجرا باعث شد به هنگام دریافت نمره آزمون بااخطار عدم وصل بودن صدا همراه شود. همین به اینگونه مسایل فنی دقت نمایید تا بخاطر اتفاقات کم اهمیت!

 

تجربه زبان آموز چهارم : در یکی از آزمونها بخاطر آپدیت نبودن سیستم زبان آموز عین سه بار آزمون خود را از دست داد. عدم توجه به اینگونه موارد استرس بسیاری را در دوش زبان آموزان قرار می دهد.

 

تجربیات آزمون دولینگو
تجربیات آزمون دولینگو

 

تجربه زبان آموز پنجم : در بسیاری از موارد زبان آموزان جواب را دز بخش اسپیکینگ نصف رها می کنند.  همین ماجرا باعث عدم گرفتن نمره با دریافت غیر مرتبط بودن سوال و جواب می شود. از شما عزیزان می خواهیم که با دریافت پکیج های فوق العاده کاربردی و پرتکرار اسپیکینگ ما از قبل با سوالات آشنا شوید.

 

تجربه زبان آموز ششم : یکی از زبان آموزان ما بعد از 7 بار تست دادن موفق به دریافت نمره عددی شد. به این معنا که بارها به بهانه های مختلف نمره دریافت نمی کرد و در دفعات قبل دولینگو اخطار نامرتبط می داد. که بالاخره با ارسال یک نامه متوجه شدیم که نور اتاق کم بوده و با تغییر نور اتاق این اتفاق حل شد.

 

09378048347-02176503569

 

تجربه زبان آموز هفتم : هرگز در دولینگو سریع صحبت نکنید از آنجایی که دولینگو آزمون تمپلیت گریزی است در این طور موارد ما مهارت خود را نمی توانیم به سوپروایزر بفهمانیم که این مهارت ما بوده که راحت و سریع صحبت می کنیم در این طور موارد دولینگو با بهانه اینکه شما از روی چیزی می خوانید نمره را به شما عزیزان نمی دهد.

 

تجربه زبان آموز هشتم : زبان آموزان موفق اخذ نمره 120 زبان آموزانی هستند که شمرده و به حالت دکلمه ای صحبت می کنند و در طی آزمون با حرکت دست بادی لنگویج خود را حفظ می نمایند و در بسیاری از موارد با لحن نرمال و کاملا مرتبط با سوالات صحبت می کنند که برای اینکه در تمامی این معیارها موفق عمل نمایند آموزش دیدند و از منابع صحیح استفاده نمودند.

لینک سایت دولینگو

 

 

نتیجه گیری : تجربیات آزمون دولینگو در بسیاری از موارد از دادن آزمون مجدد خودداری می کند اما اینکه شما عزیزان بدون مکث بتوانید صحبت کنید تا نمره خودتان را دریافت نمایید نیاز به استاد دارید تا بتوانید آکادمیک صحبت نمایید و در ادامه برای اینکه مدت زمان آموزش کلاسی خود را کم نمایید ما با طراحی پکیج هایی با جواب و کلمات مرتبط با هر جواب راه را برای شما عزیزان هموار کردیم.

 

تجربیات آزمون دولینگو
تجربیات آزمون دولینگو

 

 

حال توصیه ما به شما این است که از هر مسیری که می خواهید در آزمون دولینگو موفق شوید ابتدا با ما مشورت کنید تاکید می کنم از هر مسیری تا مثل بسیاری از زبان آموزان بعد از بلاک شدن به ما تازه مراجعه می کنند. از هر مسیری شما بخاهید عمل کنید روش خود را می طلبد که با مشاوره رایگان به بهترین نتیجه ها می رسید.

 

 

حال توجه شما را به ترجمه یک فیلم جذاب جلب می نمایم با آرزوی موفقیت :

 

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا