فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم

فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم

مقدمه

 

فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم است. طی 15 سال سابقه تدریسم در فضای بین المللی و آموزش نیازهای بسیاری از زبان آموزان در بخش مکالمه یا آزمونهای بین المللی یا دغدغه سفارت دیدم. اما امروز می خوام یه دنیای جدیدتری رو فراتر از این مسایل براتون باز کنم.

 

فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم
فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم

 

اهمیت زبان قبل از مهاجرت

 

خیلی برای شما دوستان اتفاق افتاده که قبل از مهاجرت از شما مدرک زبان بخوان برای پذیرش یا کلاسهای مکالمه رو شرکت کرده باشین . در این مسیر هم هزینه های زیاد و وقت بسیاری تلف شده و حتی فشار روانی بسیاری برای شما داشته.

 

09378048347

 

 

اهمیت زبان بعد از مهاجرت

 

اما جالب به شما دوستان این مسیله رو اشاره کنم که دردسر زبان آموزان بعد از مهاجرت شروع میشه. شاید بگین که بعد از مهاجرت در کلاسهایی که در کشور مقصد هست شرکت می کنیم. اما باید بگم تجربه نشون داده که یادگیری زبان با روش های آموزشی خارجی چند برابر برای ایرانیان سخت تر میشه. بسیاری زبان آموز داریم که با ما از کشورهای اروپایی و یا کانادا و یا امریکا در ارتباط هستند که یا برای کارهای دانشگاهی از ما کمک می گیرن و یا سالهاست که زبان رو یاد نگرفتن.

 

فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم
فقط زبان انگلیسی در مهاجرت مهم

 

راه حل

 

بنده علی زرین قبا مبتکر زبان در کوتاه مدت و سابقه 15 سال تدریس در بهترین پلتفرهای آنلاین کلاس و همکاری با شرکت های بزرگ در حوزه بیزینس با داشتن روش آموزش زبان در کوتاه مدت هم در هزینه های شما صرفه جویی می کنم و هم در زمان شما. ما با کاربردی کار کردن راه حل هم برای قبل از مهاجرت شما عزیزان داریم هم برای بعد از مهاجرت.

 

 

 

 

لینک طلایی مشاوره رایگان با استاد حرفه ای

 

مطالب مرتبط

اسکرول به بالا