علی زرین قبا
یکشنبه, 11 خرداد 1399 / Published in آموزش
آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

مقدمه

امروز تصمیم دارم آموزش زبان انگلیسی کاربردی رو برای افرادی صحبت کنم که در کل به زبان انگلیسی برای گذراندن تست هایی همچون آیلتس و تافل و دولینگو نگاه نمی کنند و بسیاری از آنها تنها زبان انگلیسی را به طور کاربردی نیاز دارند. حال در مورد انواع زبان انگلیسی کاربردی بیشتر با هم صحبت می نماییم و پیشنهاداتی برای تقویت زبان انگلیسی کاربردی شما دوستان در کوتاه مدت داریم که به شکل آنلاین بسیار کمک می نماید.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

سفر

یکی از پر درخواست ترین کلاسهای آنلاین برای درک صحیح مکالمه در سفر می باشد و بسیاری از متقاضیان سفر از جمله تاجرین و افرادی که بیزینس انجام می دهند و یا حتی افرادی که به شکل تفریحی سفر می نمایند تنها استفاده صحیح از مکالمه زبان انگلیسی می باشد.کل حرفم این است که لزوما تمام افراد برای سفر و یا مهاجرت احتیاج به گذراندن آزمونهای بین المللی نیستند و آنها می توانند با گذراندن دوره کوتاه مدت ما کمتر از 40 ساعت آنلاین به مکالمات سفر تسلط پیدا نمایند.

 

 

 

 

مکاتبات تجاری

یکی از مصداق های کاربردی بودن زبان انگلیسی در زبان انگلیسی کاربردی مکاتبات تجاری می باشد که بسیار  از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که فرد هم بتواند با اصطلاحات بازرگانی مکاتبه نماید و هم با اصطلاحات بازرگانی مذاکره که ما با تجربه محیط بین الملل می توانیم نامه های درخواستی شما رو به طور آنلاین برایتان بنویسیم و یا به شما برای مکاتبات تجاری روش های نامه نگاری را آموزش دهیم.

 

 

 

 

تحصیل

بسیاری از دانشجویان و یا اساتید دانشگاهی زمانی که می خواهند متون و مقالات مربوط به رشته خود را بیاموزند بسیار نگران می شوند و در بسیاری موارد پروزه دانشگاهی خود را به افرادی که به زبان تسلط دارند می سپارند اما اگر شما دوستان بدانید که کمتر از 30 ساعت آموزش آنلاین می توانید از پس متون و مقالات دانشگاهی خود بر بیاید قطعا ماجرا متفاوت می شود. بسیاری از زبان آموزان هم ما را قضاوت می نمایند و می گویند در زمان کوتاه نمی شود این کار را انجام داد و ما هم توصیه می نماییم با یک جلسه شرکت در کلاس می توانید از سرعت و اثر بخشی روش های کوتاه مدت ما اطمینان حاصل نمایید و برای سفر در آموزش زبان انگلیسی کاربردی خود هواپیما را به جای قطار و یا خودرو انتخاب نمایید.در ضمن در صورت تسلط بر روی نوشتار متون دانشگاهی خود می بایست علاوه بر دوره مکالمه 30 ساعت دوره رایتینگ 20 ساعت را نیز بگذرانید.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

 

گوگل

بسیاری از افراد برای گرفتن ایده و درک بهتر رشته های کاری خود نیاز به جستجو در شبکه های اجتماعی و جستجوگرهای معروفی دارند که با آموزش زبان انگلیسی کاربردی در کوتاه مدت در روش ما می توانند به سادگی از پس متون بر بیایند.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

 

زبان کاربردی و سرگرمی

بسیاری از زبان آموزان فارغ از شرکت در آزمونهای بین المللی و درک و استفاده زبان در محیط دانشگاه و سفر یا کار آموزش زبان انگلیسی کاربردی را در درک فیلم های با زبان اصلی یافت می نمایند و از یادگیری زبان انگلیسی کاربردی در درک صحیح فیلم های زبان اصلی لذت می برند. امروزه با پیشرفت بازی های حرفه ای بدون درک صحیح زبان انگلیسی نمی توان مراحل مختلف کنسول های پیشرفته را جلو برد و هر زمان که پسر خودمم هم می خواد بازی کنه از من برای فهمیدن مراحل بازی کمک میگیره.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

نتیجه گیری

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که حتما برای رسیدن به اهداف بالا باید در کلاسهای ترمیک چند ساله شرکت نمایند و یا ضرورتا می بایست مدرک آیلتس و تافل را بگیرند. در حالی که هر چیزی در زبان با هدفی ساخته شده است و افراد با دانستن اهداف خود می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود برسند. حال که برای یادگیری زبان خود مجبور به گذراندن آزمونهای بین المللی و مصاحبه های بی سر ته نیستید و به اهداف بالا فکر کردین الان بهتریم موقع است که بیشتر با هم آشنا بشیم سریعتر زبان یاد بگیریم. برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان به لینک زیر مراجعه نمایید و به امید روزی که تمام ایرانیان در کوتاه مدت بتوانند از پس زبان خود بر بیایند و دیگر برای موضوعاتی که صحبت کردیم دغدغه ای نداشته باشند.

 

 

 

موفق باشید

علی زرین قبا
چهارشنبه, 07 خرداد 1399 / Published in آموزش
رایتینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان اخذ ویزای تحصیلی و تمام زبان آموزانی که به دنبال مسیری برای گذر از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و آزمون آنلاین دولینگو می باشند. امروز تصمیم داریم تا در مورد سوالاتی که زبان آموزان تماس می گیرند در مورد رایتینگ و می پرسند با شما عزیزان صحبت نماییم و همانطور که موضوع بحث امروز ما رایتینگ آزمون دولینگو است بیشتر در مورد بخش های مختلف رایتینگ آزمون دولینگو با شما عزیزان صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

دیکته

یکی از ویژگی های آزمون دولینگو طریقه بررسی قرار گرفتن دیکته شماست که دقیقا مثل زمانی که در لول های پایین آموزشگاه از بچه های کوچک دیکته می گرفتند که چند تا از حروف را پاک می کردند و بچه ها تنها همان حروف را پر می کردند. این نوع گرفتن آزمون بسیار ساده است زیرا کلمات در قالب جملات ارایه می شوند و با یک مقدار تمرین می توان بر این نوع سوالات مسلط شد.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

توصیف عکس

حال که به مرحله توصیف تصویری باید تا چند جمله اقدام بفرمایید در این مرحله درک جزییات و تسلط بر روی ساختارهای توصیفی گرامری و کلمات توصیفی بسیار اهمیت پیدا می نماید و شما عزیزان در این مرحله نه تنها باید بتوانید از جملات توصیفی مناسبی اسفاده نمایید بلکه باید با تکنیک های وصل کردن جملات نیز آشنا باشید یعنی باید آموزش دیده باشید که ما آموزش گرامر و کلمات در کوتاه مدت را برای شما عزیزان به طور آنلاین محیا نمودیم.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

یادگیری بحث گرامری ضروری حال استمراری : 

 

 

یادگیری بحث گرامری بسیار ضروری مجهول :

 

تایپ جملات شنیداری

حال در بخش سوم نوشتاری باید آن جملاتی را که می شنوید تایپ بفرمایید که در آزمون دولینگو به مراتب این قسمت ساده تر از آزمون پی تی ای عمل می نماید.تا اینجای کار شما را به دیدن یک نمونه آزمون دولینگو دعوت می نمایم.

 

 

 

سوال و جواب نوشتاری

در این قسمت از شما عزیزان خواسته می شود که به سوالی با کمتر از 50 کلمه پاسخ دهید.باز هم توصیه می نماییم که قبل از ورورد به چنین آزمون هایی حتما با شیوه نگارشی و نوشتاری آشنا شوید و آموزش ببینید و بهترین منبع برای آشنایی با سبک های مختلف نوشتاری منابع تافل رسمی می باشد زیرا با تجربه ما تافل بیشتر بر روی انواع مختلف شکل های گفتاری و نوشتاری کار کرده است حال می پرسید چطور به هم ربط پیدا می کنند باید بگوییم که هر سوالی سبک خود را دارد و شما زمانی که با آب و رنگ انواع نوشته ها آشنا باشید می توانید از پس نوشته ها بر بیایید. همانطور که مشاهده کردیم در بخش توصیف تصویر و سوال و جواب نوشتاری دانستن شیوه های حمایتی پاراگراف نویسی هم بسیار به شما عزیزان کمک می نماید.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش سوم نوشتاری

یه خبر خوب از آنجایی که بخش سوم در بسیاری از آزمونهای بین المللی  از اهمیت بالاتری مخصوصا در اسپیکینگ آیلتس برخوردار می شود اما در آزمون دولینگو در بخش سوم که به بخش مصاحبه و نوشتار معروف است همانطور که در مقدمه شروع بخش نمایش داده می شود نوشته شده که نوشتار و مصاحبه در بخش سوم بر روی نمره تاثیری ندارد و در آینده در بررسی پذیرش شما در دانشگاه اهمیت پیدا می نماید. حال باید این موضوع را مثبت ببینیم یا منفی. قطعا در مرحله اول برای گرفتن نمره شاید کار ما را ساده نماید اما فراموش نکنید که زمانیکه از اهمیت این بخش در آینده صحبت می شود یعنی شاید دانشگاه مورد نظر برای پذیرش خود بر روی بخش مصاحبه و نوشتاری نیز حساب نماید پس بهتر است که شما زمانیکه آزمون را می دهید در تمامی بخش ها تسلط پیدا نمایید تا در مراحل بعد بهانه ای برای پذیرش خود به مراکز پذیرنده ندهید و این را بدانید که بخش سوم هیچ تاثیری در نمره نهایی شما ندارد.

 

لینک نمونه های متفاوت نوشتاری 

 

 

نتیجه گیری

شما دوستان می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان و سپس به نسبت نیاز در کلاسهای کوتاه مدت ما با حداقل هزینه ها به شکل آنلاین شرکت نمایید. توجه نمایید که در سیستم ما احتیاج به خریداری کتاب ندارید و تمامی منابع مورد نیاز به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. امیدوارم با مطلب بالا به این نتیجه برسید که آزمون دولینگو تنها به دنبال زبان کاربردی شماست و شما در سیستم های کوتاه مدت ما به راحتی از پس این آزمون برمی آید  حداکثر کمتر از 6 ماه.

 

 

 

 

علی زرین قبا
شنبه, 27 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
اسپیکینگ آیلتس

 

مقدمه

سلام دوستان امیدوارم از هوای بهاری لذت ببرید و با فراموش تمامی مشکلات به زیباترین اهدافتان فکر کنید که خوب میدونم کلمه پرواز برای من و مهاجرت برای شما یک معنا میده و امروز سعی داریم تا این وبلاگ تقدیم افرادی کنیم که در اسپیکینگ آیلتس با وجود شرکت کردن باز هم برایشان شفاف نیست که بر روی چه چیزی بیشتر تمرکز نمایند.تمامی اطلاعات رد و بدل شده در این وبلاگ بر اساس تجربیات زبان آموزانی است که به طور پایه ای باهاشون کار کردیم و نتایج مختلف استخراج شده و این زبان آموزان اصلا در مراکزی خود آزمون آیلتس می گیرند درس نخواندند و درس نمی دهند. اما در ادامه گلایه خود را نسبت به برخی مراکز که کلاسهای اسپیکینگ آیلتس را برگزار می نمایند و خود آزمون می گیرند نیز خواهیم گفت.

 

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس

 

 

دانش یا تکنیک

در بسیاری از سیستم های آموزشی همانطور که از گذشته بین مکالمه و گرامر مرزی می کشیدند تا بتوانند بیشتر بازار را در اختیار گیرند حال نیز بسیاری از افراد و مراکز که درصد بسیاری را در اختیار دارند با تبلیغ آموزش تکنیک اسپیکینگ آیلتس بازار خوبی را بدست بیاورند و از آنجایی که بسیاری از مراکز که خود آموزش می دهند خود آزمون آیلتس را برگزار می نمایند نتیجه حاصل را زبان آموز تنها در نمره خود می بیند اما تا حالا از خود پرسیده اید که چرا بسیاری از زبان آموزانی که نمره قبولی را کسب کرده اند و پذیرش خود را گرفته اند باز هم برای یادگیری یک مکالمه زبان معمولی به ما مراجعه می نمایند؟! باید بگوییم که در سیستم ما زبان آموزانی موفق بودند که دانش پایه ای و تکنیک ها را آموختند و سپس با پشتکار دانسته های خود را تمرین کردند.

 

هدف :هدف ما این است که شما را متوجه نماییم که هر چقدر تکنیک بدانید بدون دانش زبانی به نمرات بالا نمی توانید دست پیدا کنید و تازه با داشتن دانش و تکنیک ساعت ها باید تلاش کنید تا مثل یک رزمی کار بتوانید حرکات سخت را اجرا نمایید.البته آن چیز هایی که بسیار باید بر رویشان تمرین کنید اصلا چیزهای مهمی نیستند اما چون در آزمون تاثیر می گذراند پس باید به آنها اهمیت دهید.

 

 

پشتکار بیهوده اما واجب

همانطور که گفتیم با داشتن دانش و تکنیک در اسپیکینگ آیلتس داشتن پشتکار در برخی موارد غیر ضروری بسیار واجب است. مثلا شما عزیزان باید پشتکار داشته باشید تا دیکته خود را قوی نمایید زیرا آزمون شنیداری فقط آزمون شنیداری نیست و شما حتی با درک صحیح کلمات شنیداری نمره کسب نمی نمایید و باید صحیح کلمه را وارد پاسخنامه نمایید. یا در بخش اسپیکینگ آیلتس باید بتوانید در بخشی تا دو دقیقه صحبت نمایید و این احتیاج به تمرین دارد و از آنجایی که موضوعات متفاوت سوال می شود و بیشتر از یک دقیقه فرصت نت برداری ندارید بهتر  قبل از آزمون با یک استاد در موضوعات مختلف تمرین نمایید.در بخش خواندن نیز بچه هایی که آیلتس را برای اخذ ویزای تحصیلی می خواهند در آزمون آیلتس آکادمیک باید موضوعاتی را قبل از ورود به آزمون بخوانند که اصلا ربطی به رشته آنها ندارد و بسیاری پشتکارهای بیهوده که واقعا خود ما هم دلیل این همه بی منطقی و عدم استاندارد بودن این آزمونها را نمی دانیم! اما با داشتن دانش زبانی بسیار مسیر برای شما هموار می شود و در بسیاری از موارد افرادی که از سطح زبانی خوبی برخوردار هستند تا یک جایی نمره قبولی خود را می گیرند اما نه نمره دلخواه.

 

 

 

دو تا راه کار برای شما عزیزان داریم

راهکار اول : از آنجایی که روش های ما کوتاه مدت می باشند و گرامر و مکالمه و تکنیک های آیلتس را کمتر از 6 ماه آموزش می دهیم اگر چاره ای جز شرکت در آزمون آیلتس ندارید در دوره های کوتاه مدت ما شرکت نمایید و زیر بار موارد غیر منطقی آیلتس و تافل که گفته شد بروید اما با داشتن دانش صحیح وارد آزمون شوید تا کسی از نا آگاهی شما سوء استفاده ننماید.

 

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس

 

 

راهکار دوم : از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو بعد از شیوع ویروس کرونا از محبوبیت بسیاری برخوردار است و بسیاری از ایراداتی که برای آیلتس و یا تافل وارد است را ندارد و با کمترین هزینه و کمترین زمان آزمون و سریعترین زمان گرفتن کارنامه تنها با کمتر از 50 دلار می توانید شرکت نمایید شما عزیزان می توانید با مشورت با وکیل خود و یا با مکاتبه با دانشگاه خود در صورت امکان آزمون خود را از آیلتس و یا تافل به آزمون دولینگو تغییر دهید. آنالیز آزمون دولینگو را در لینک های زیر برای شما قرار می دهم. اگر سوال دارید که این مسیر امکان دارد از وسط مسیر نوع آزمون خود را تغییر بدهید باید بگویم صد درصد این کار را به آسانی می توانید انجام دهید و روی دوره های کوتاه مدت ما هم حساب نمایید. ویدیو های زیر در مورد آزمون آنلاین معتبر دولینگو را از دست ندهید.

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی لیسنینگ آزمون دولینگو

 

 

 

 

موفق باشید

علی زرین قبا
پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
دوره زبان ویژه مصاحبه

 

مقدمه

امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشید و خودتان و خانواده و عزیزانتان در صحت و سلامت به سر ببرید امروز تصمیم داریم در مورد دوره زبان ویژه مصاحبه را در زمینه های مختلف برای شما عزیزان توضیح بدهیم و اگر علاقه مند در درک مصاحبه بودین حتما ویدیو های ما را در این وبلاگ بررسی بفرمایید.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

 

چرا گذراندن دوره ؟

تجربه نشان داده که برای شرکت در آزمونهای بین المللی و هر آزمون ساده و پیچیده ای و حتی شرکت در جلسات مصاحبات محلی و یا رسمی گذرانده دوره متناسب با آن و آماده در جلسه آزمون یا مصاحبه شرکت کردن بسیار تاثیر دارد و در بسیاری از موارد حتی باعث موفقیت و عدم دانش کافی باعث شکست می شود حال با ما همراه باشید با دوره زبان ویژه مصاحبه در طیف های گسترده آن.

 

بیزینس

بسیاری از متخصصان برای مهاجرت و پیدا کردن یک شغل مناسب تنها نیاز به گذراندن مصاحبه شغلی خود می باشند که در بسیاری از موارد زبان آموزان و متقاضیان شرکت در مصاحبه شغلی فکر می کنند تنها یاد گرفتن مکالمه زبان به درستی اهمیت دارد اما در واقع شرکت در مصاحبه شغلی نیاز به دانش چطور پاسخ دادن به سوالات را نیز دارد چون مصاحبه گیرنده برخلاف اینکه ما فکر می کنیم ابعاد روانی ما را نیز برای کار خود در نظر می گیرد و باید بسیار هوشمندانه پاسخ دهید.

 

 

 

اهمیت حرکات بدن و میمیک صورت

علاوه بر آنچه در مورد دانش روانشناسانه مورد نیاز در مصاحبه شغلی اشاره کردیم و گفتیم که هم نیاز به دانش صحیح زبانی و هم دانش صحیح روانشناسانه کار می باشد که می شود با شرکت در دوره های کوتاه مدت آنلاین ما به راحتی با بهترین منابع به آن دست پیدا کرد نباید فراموش کنیم که هر چقدر هم ما سعی کنیم خلاف واقع بر اساس آموزش های خود در کلاس در جلسه مصاحبه صحبت نماییم حرکات بدن ما و میمیک صورت نیز می بایست هماهنگ با گفته های ما عمل نماید.در دوره زبان ویژه مصاحبه تمامی موضوعات قابل بحث و بررسی است.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

 

موضوعات در مصاحبه

در بحث دوره زبان ویژه مصاحبه و مصاحبه به خودی خود موضوعات مختلفی از جمله گذشته تحصیلی و تجربی و عادت های روزانه و سرگرمی شما و بسیاری از سوالات نسبت به کار در محیط گروهی پرسیده می شود که پاسخگویی به تک تک سوالات نیاز به دانش مناسب زبانی خوب و تجربه چطور پاسخ گفتن به هر نمونه از سوالات را دارد.با یک نمونه ویدیو زیر با ما همراه باشید.

 

 

 

دوره مصاحبه و دولینگو

همانطور که در جریان هستید بعد از شیوع ویروس کرونا آزمون آنلاین دولینگو بیشتر از گذشته در دنیا محبوبیت پیدا کرد و حتی بسیاری از دانشگاهها این آزمون آنلاین زبان دولینگو را بجای آیلتس و تافل به رسمیت شناختند. از آنجایی که بخش سوم اصلی این آزمون با عنوان مصاحبه طراحی شده و مهمترین بخشی است که شما عزیزان می بایست تا 3 دقیقه صحبت نمایید پس اهمیت دوره زبان ویژه مصاحبه به صورتی دیگر مستقیما وارد آزمون های بین المللی نیز شده است.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه آزمون دولینگو

دوره زبان ویژه مصاحبه آزمون دولینگو

 

 

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته؟

بسیاری از مصاحبه دهندگان فکر می کنند اگر لباس مارک بپوشند و یا سوییچ ماشین های مدل بالا دست خود بگیرند و دانش خواصی در مصاحبه نداشته باشند موفق می شوند بلی آراسته بودن زمانی ارزش پیدا می کند که در کنار یک دانش و تجربه عالی همدیگر را کامل نمایند اما به تنهایی واقعا در جاهای جدی مخصوصا اخذ پذیرش در کشور های پیشرفته آنچنان پیشرفتی را در پیش نخواهد داشت.

 

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته

 

 

خاطره

یادم میاد برای مصاحبه به یک هلدینگ رفتم و با مدیر اصلی تمام آن شرکت ها زیر نظر آن هلدینگ جلسه مصاحبه داشتم و بعد از پایان جلسه زمانیکه با هم یه ذره صمیمی تر شدیم بهم گفت که قبل از شما فردی برای مصاحبه آمد و سوییچ ماشینش توی دستش گرفته بود و بخاطر این کار من قبولش نکردم. براتون خاطره ای عنوان کردم که مصاحبه گیرنده خود هم نسبت به داخل کشور و هم نسبت به خارج از کشور اشراف کامل داشت.

 

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

شما عزیزان می توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان با یک تعیین سطح مناسب متناسب باذ هدف شما آنلاین و بی دغدغه در حداقل زمان دوره های زبان و مصاحبه خود را در زمینه های بررسی شده تکمیل نمایید. 

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

موفق باشید

علی زرین قبا
چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
لیسنینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

سلام به تمامی علاقه مندان پرواز و مهاجرت به کشورهای دیگر و تمامی افرادی که برای داشتن زندگی بهتر به بهترین مسیرهای مهاجرتی می اندیشند. بارها در وبلاگ های قبل در مورد اهمیت آزمون آنلاین زبان دولینگو با شما عزیزان صحبت کردیم و از اهمیت شرکت در این آزمون به نسبت آزمونهای دیگر بحث به میان آوردیم حال امروز تصمیم داریم تا شما را با بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

 

لیسنینگ آزمون دولینگو

لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش اول: یکی از اتفاقات جالبی که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو انجام شده در طراحی و ساده سازی سوالات تا حد امکان می باشد. شاید بپرسید چه اهمیتی دارد؟ زمانی که برای جواب دادن سوالات احتیاج به تکنیک خاصی نباشد زبان آموز با دانش کافی می تواند از پس آزمون بر بیاید اما اگر در آزمون هایی همچون آیلتس یا تافل تکنیک ندانید و با چهارچوب های آن آشنا نباشید هر چقدر هم که به زبان مسلط باشد برای کسب نمره بالا از پس زبان بر نمی آیید.در بخش اول لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان تنها با شنیدن یک تعداد کلمات باید انتخاب نمایید که تلفظی که می شنوید صحیح است یا خیر که بسیار بخش جذابی است و افرادی که لیسنینگ زیاد کار می کنند و کلمات به اندازه کافی کار کرده اند به راحتی از پس این قسمت برمیایند.

نکته: شاید بعضی اوقات کلماتی را بشنوید که تا حالا هیچ جایی ندیده اید اصلا نگران نباشید چون آزمون های بین المللی معمولا برای ارزیابی یه طیف نمره ای محتواهایی را برای ارزیابی انتخاب می نمایند که اصلا کاربردی نیستند و ما هم خودمان نمی دانیم دلیل بعضی اوقات وارد کردن انقدر زبانهای غیر کاربردی در آزمونهای آن چیست!!! بالاخره بازاری است که هر چقدر سخت تر بگیرند بیشتر منابع آموزشی خود را به فروش می رسانند و می توانند از زبان آموزان بهره اقتصادی برند.اما به نظر با ساده سازی آزمون دولینگو که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو نیز کاملا مشخص است می توان بیشتر روی این آزمون حساب کرد تا بقیه آزمونها تا جای ممکن.

 

 

 

بخش دوم لیسنینگ آزمون دولینگو : این چیزی که می خوام بگم بسیاری از بچه های خوب با سواد بالای زبان احساس کردن در آزمونهای بین المللی دیگر همچون آیلتس. در لیسنینگ آزمون آیلتس اگر دوره آیلتس ندیده باشید و در آزمون رسمی شرکت نمایید با تمام تسلط شما بر روی لیسنینگ بعضی اوقات شرکت کنندگان نمره دلخواه را کسب نمی کنند و وقتی بررسی می شود متوجه کامل نبودن دیکته های خود می شوند اما در لیسنینگ آزمون دولینگو سریعا بعد از طراحی بخش اول بخشی انتخابی برای بخش دیکته ها قرار گرفته که شما عزیزان دیکته درست و یا غلط را انتخاب می نمایید. در نظر بگیرید در لیسنینگ آزمون آیلتس 40 تا جواب را کاملا دیکته اش را درست بنویسید و اگر درست بشنوید و درست ننویسید به شما نمره ای تعلق نمی گیرد ام در آزمون آنلاین دولینگو تنها دیکته های صحیح را انتخاب می نمایید.

 

 

بخش سوم :همانطور که در وبلاگ اسپیکینگ آزمون دولینگو گفتیم بسیاری از بخش های طراحی شده در آزمون دولینگو برگرفته از آزمونهای بین المللی سابق بوده و در بخش سوم هم شما باید آیتمی را بزنید که جمله ای را می شنوید و باید آن را تایپ بفرمایید که دقیقا این نوع سوال در آزمون پی تی ای بسیار مرسوم می باشد.

 

 

بخش چهارم : در بخش چهارم لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان می بایست یک آیتم ترکیبی را بزنید و با گوش کردن به سوال نسبت به آن سوال صحبت نمایید. دوستان بسیاری از شرکت کنندگان در تمامی آزمونهای بین المللی فکر می کنند که شرکت در بخش های اسپیکینگ آزمون تنها دقت به صحبت کردن لازم است اما باید توجه نمایید که اگر جواب خود را متناسب به سوالی که می شنوید ندهید نمره مورد نظر به شما تعلق نمی گیرد و آزمون گیرنده با تصور عدم فهم شما نسبت به سوالات تصمیم خواهد گرفت. درست یا غلط آزمونهای بین المللی بر اساس اطلاعاتی که شما از خود بروز میدهید نمره می دهند حتی اگر شهر علم باشید.توجه شما را به بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو در این ویدیو جلب می نمایم.

 

 

 

دوره لیسنینگ در سیستم ما

یکی از مهمترین بخش های درک طلب درک صحیح گرامر می باشد که خدا رو شکر در آزمون دولینگو شما نیازی به تغییر دستوری کلمات همانند آن چه در آیلتس می بینید ندارید. ما می توانیم با ارایه آموزش گرامر در کوتاه مدت در خدمت شما عزیزان باشیم.

 

لینک طلایی آموزش هفت زمان آینده زبان انگلیسی

 

 

 

 

 

آشنایی با استاد

 

علی زرین قبا
سه شنبه, 23 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
لیسنینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت زبان آموزان محترم و متقاضیان مهاجرت و یا اخذ ویزای تحصیلی که بخاطر کنسل شدن آزمون های آیلتس و تافل فعلا کارشان متوقف شده باید خبر خوبی بدم که از آنجایی که آزمون آنلاین زبان دولینگو در 1000 دانشگاه خارج از کشور معتبر شناخته شده و بسیاری از دانشگاهها آزمون آنلاین دولینگو را بخاطر شرایط کرونایی فعلا جایگزین می پذیرند و به مراتب شرایط شرکت در این آزمون بسیار ساده تر چه از نظر هزینه و غیره می باشد توجه شما عزیزان را به اسپیکینگ آزمون دولینگو جلب می نمایم زیرا بیشتر این آزمون بر پایه اسپیکینگ بنا شده با ما همراه باشید.

 

اسپیکینگ آزمون دولینگو

اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

 

تنوع و ترکیب الگوهای سوالات

از گذشته افرادی که با آزمونهای معتبر سابق از جمله F.C.E و C.A.E و C.P.E و Toefl آشنا بودند با یکبار دیدن آزمون آنلاین دولینگو کاملا متوجه میشوند که انگار اسپیکینگ آزمون های قبل را با هم ترکیب کرده اند و اسپیکینگ آزمون دولینگو را بوجود آورده اند با ما با توضیح انواع اسپیکینگ آزمون دولینگو همراه باشید. 

 

 

نمونه اول اسپیکینگ آزمون دولینگو

یکی از نمونه سوالاتی که در اسپیکینگ آزمون دولینگو استفاده می شود کاملا مثل بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس که یه کارت داده می شود و شرکت کننده 1 دقیقه فرصت دارد نت بردارد و دو دقیقه صحبت نماید اما در اسپیکینگ آزمون دولینگو شرکت کننده 1 دقیقه فرصت صحبت کردن نسبت به همان کارت را دارد پس اگر تا الان داشتید خود را برای آزمون آیلتس آماده می کردین شباهت آزمونی یکی به نفع بچه های آیلتس که میخوان اسپیکینگ آزمون دولینگو رو بدهند.

 

اسپیکینگ آزمون دولینگو

اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو شما به سوالی گوش می دهید و باید نسبت به آن سوال صحبت نمایید و تمامی مواردی که گوش دادین را در اسپیکینگ آزمون دولینگویی خود پوشش دهید.

 

لیسنینگ آزمون دولینگو

لیسنینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش سوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش سوم آزمون آنلاین دولینگو که بیشتر مصاحبه محور هست دو تا موضوع به شما نمایش داده می شود و می بایست بتوانید بین 1 تا 3 دقیقه در مورد آن موضوع صحبت نمایید.با یک نمونه ویدیو از آزمون دولینگو با ما همراه باشید و این 3 مرحله اسپیکینگ آزمون دولینگو را تجربه نمایید.

 

 

 

دوره های اسپیکینگ آزمون دولینگو

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده فرمودین درست است که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد اما در هر صورت آزمونی بین المللی است و در بخش اسپیکینگ می بایست شما با تکنیک های اسپیکینگ و مصاحبه آشنا شوید و از قدرت بالای گرامر و ترکیبات مناسب کلمات برخوردار شوید که لازمه آن همراه بودن با یک استاد مسلط می باشد تا بتواند شماره درست تعیین سطح نماید و در مسیر درست راهنمایی نماید.

 

 

خبر خوب

از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب بر روی ارزیابی زبان کاربردی طراحی شده و شما عزیزان تنها با داشتن یک سواد گرامری خوب و کلمات در مکالمه و قدرت نوشتاری مناسب از پس 70 درصد این آزمون به راحتی می توانید بر بیایید و بخش ریدینگی در واقع آنچنان ندارد افتخار داریم تا به شما عزیزان اعلام نماییم که شما با یک بار شرکت در جلسه مشاوره رایگان ما می توانید در دوره های کوتاه مدت گرامر و ترکیبات کلمات و اسپیکینگ آزمون دولینگو ما شرکت نمایید و به نسب سطح و نمره دلخواهتان بین 2 تا 6 ماه با در نظر گرفتن سطح و هدف شما آنلاین در خدمتتان باشیم.

 

 

تفاوت آزمون دولینگو با آیلتس

بنظر با درک تفاوت آزمون دولینگو با رقبای خود همچون آیلتس و تافل شما عزیزان بهتر می توانید تصمیم بگیرید توجه شما را برترین استاد آنلاین در سال 2019 با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در داخل و خارج از کشور جلب می نمایم.

 

 

 

نتیجه گیری

از آنجایی که بیشتر سیستم های آموزشی به شکل ترمیک طراحی می شوند و نه بر اساس نیاز زبان آموزان ما با درک صحیح هدف شما کلاس شما را آنطور طراحی می نماییم چه از نظر محتوا و چه از نظر آموزش که شما عزیزان بتوانید جرات صحبت کردن و در میان گذاشتن ایرادات خود را با معلم خود داشته باشید و به شکلی محیط آزمون برای شما کاملا بازسازی شود.توجه نمایید در صورت درست اجرا نکردن مراحل تعیین سطح و آموزش و گرفتن فیدبک تنها شما عزیزان از هدف خود دور می شوید.

 

 

 

 

علی زرین قبا
شنبه, 20 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
هزینه کلاس آنلاین دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان زبان انگلیسی بر خود واجب دانستم تا وبلاگی با عنوان هزینه کلاس آنلاین دولینگو برای شما تدارک ببینم چون خیلی بچه ها می پرسیدن و از آنجایی که یک آزمون تازه هستش پس بهتر که بیشتر با این آزمون آشنا بشید. با ما همراه باشید.

 

هزینه کلاس آنلاین دولینگو

هزینه کلاس آنلاین دولینگو

 

شناخت دقیق آزمون دولینگو

از آنجایی که آزمون دولینگو زبان کاربردی را اندازه گیری می نماید و طوری طراحی شده که در بیشتر موارد قدرت گفتاری و شنیداری زبانی شما را اندازه گیری می نماید پس بدیهی است که دیگر مثل آزمون آیلتس و تافل تکنیک خاصی را نمی طلبد و زبان آموزان تنها با قوی کردن مکالمه زبان خود می توانند از پس این آزمون به مراتب راحت تر از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و پی تی ای که بر پایه یک سری قوانین و تکنیک ها بنا شده است بر بیایند.با ما در ادامه همراه باشید.

 

 

 

آنلاین

از آنجایی که سیستم های آموزشی تمایل بیشتری به مسیر آنلاین پیدا نموده اند و هزینه های کلاسهای آنلاین به مراتب پایین تر از کلاسهای حضوری است پس قطعا در قیمت تمام شده هزینه کلاس آنلاین دولینگو تاثیر خواهد گذاشت و این موضوع هم به نفع مشتری است و هم به نفع استاد.بسیاری از زبان آموزان هستند که آرزوی اساتید خوبی را را دارند اما به خاطر فاصله ای که از شهر خود با استاد مورد نظر دارند نمی توانند از استاد مورد نظر بهره ببرند و چه بسیار زبان آموزانی که پر از استعداد هستند اما بخاطر نداشتن دسترسی به اساتید حرفه ای نمی توانند پیشرفت نمایند.

 

 

 

هزینه آزمون دولینگو

آزمون دولینگو در دنیا با مبلغ 49 دلار در حال برگزاری است که به نسبت آزمون آیلتس و تافل مبلغ بسیار ناچیز است و آزمون دولینگو 45 دقیقه بیشتر طول نمی کشد و جواب آزمون بعد از 2 روز برای زبان آموز ارسال می شود و خود زبان آموز می تواند جواب را به دانشگاه مورد نظر ارسال نماید.

 

هزینه کلاس آنلاین دولینگو و طول دوره در سیستم آنلاین ما

هزینه کلاس آنلاین دولینگو در سیستم ما به اعضای هر جلسه 50000 هزار تومان می باشد و زبان آموزانی که از صفر شروع میکنند تنها با گذراندن 50 ساعت می توانند در آزمون دولینگو شرکت نمایند از آنجایی که روش های ما کوتاه مدت می باشد و گرامر و مکالمه و رایتینگ را در کوتاه مدت با شما کار می نماییم و از طرفی هم آزمون دولینگو دنبال سطح زبانی کاربردی شماست پس با گذراندن تنها 50 ساعت از صفر و یا 30 ساعت برای افرادی که با زبان آشنا هستند می توانید از پس این آزمون بر بیایید.

 

 

 

طریقه پرداخت هزینه آزمون دولینگو

هزینه آزمون دولینگو بوسیله یکسری از کمپانی ها برای شما صورت می پذیرد اگر هم خودتان حسابهای بین المللی داشته باشید می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

 

هزینه آزمون دولینگو

هزینه آزمون دولینگو

 

 

 

طریقه پرداخت هزینه کلاسهای آنلاین کوتاه مدت در سیستم ما

در سیستم آنلاین ما شما عزیزان می توانید جلسه ای کلاسهای خود را انتخاب و مدیریت بفرمایید و با استفاده از کارت های اعتباری خود هزینه کلاسهای خود را واریز بفرمایید. همچنین امکان پرداخت چند جلسه هم برای شما دوستان فراهم آمده تا بتوانید زمان خود را بهتر مدیریت نمایید. 

 

 

نتیجه گیری

به نظر با شرایط بوجود آمده در دنیای امروز و ظهور ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی آزمون دولینگو فرشته نجاتی برای متقاضیانی است که می توانند هم آنلاین زبان را بیاموزند و هم به شکل آنلاین در صورت عدم موفقیت در آزمون اول چندین بار آزمون را آنلاین بدهند تا به موفقیت لازم برسند. باور بفرمایید که امروزه روز آزمونی همچون آزمون دولینگو بسیار مسیر را برای متقاضیان مهاجرت کاری و تحصیلی آسان نموده و به مراتب سیستم آموزشی آنلاین نیز بسیار در هزینه ها صرفه جویی نموده است و شما عزیزان تنها با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان و تجربه نمودن روش ما می توانید زبان را در کوتاه مدت بیاموزید و اهداف خود در حداقل زمان ممکن دست پیدا نمایید. بنده علی زرین قبا هستم مبتکر آموزش آنلاین زبان در کوتاه مدت با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در کشور در خدمت عزیزانی هستیم که اهداف بزرگ دارند.

 

 

 

 

هدف ما ارائه بهترین خدمات آموزشی با کمترین هزینه برای حفظ مشتریان دائم می باشد

علی زرین قبا
شنبه, 20 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
اسپیکینگ آیلتس

 

مقدمه

امیدوارم امروز روز خوبی رو شروع کرده باشید و اگر دغدغه امروز از خواب بیدار شدن شما هم اسپیکینگ به زبان انگلیسی هست حتما با ما همراه باشید چون امروز تصمیم داریم در مورد اتفاقاتی که در اسپیکینگ به انگلیسی بسیار به ما کمک می کند با شما عزیزان بیشتر صحبت نماییم.

 

اسپیکینگ به انگلیسی

اسپیکینگ به انگلیسی

 

بی خیال اعتقادات غلط!

بسیاری از بچه ها فکر می کنند که اگر در آموزشگاههای معروف ثبت نام کنند یا در کلاسهای خصوصی با اساتید معروف بعضی از رسانه های جمعی کلاس بگیرن و یا پکیج های پر زرق و برق تهیه کنند می توانند اسپیکینگ به انگلیسی خود را پرورش دهند. اما باید بگم که تا زمانیکه دنبال کسی باشید که برای شما جنبه سرگرمی داشته باشه و یا دنبال پکیج هایی که بخواهید یاد گرفتن رو برای خودتان آسان کنید اتفاق خاصی در اسپیکینگ به انگلیسی شما نخواهد افتاد.برای اینکه بهتر بتوانیم مکالمه زبان خودتان را در جریان بیندازید با ما همراه باشید.

 

انتخاب یه استاد زبان کاربلد!!

دوستان عزیز اگر به این نتیجه برسید که شما قراره اسپیکینگ به انگلیسی خود را تقویت کنید و نه استاد زبان فکر می کنم بهتر باشد چون همیشه زمانیکه می خواهید استاد خودتان را انتخاب نمایید بیشتر اساتید تنها با حرکات نمایشی سعی در جذب شما دارند اما اگر شما بیشتر تمرکز نمایید که استاد مورد نظر چقدر می تواند در اسپیکینگ به انگلیسی شما موثر باشد این بخش قضیه بسیار مهمتر از حرکات نمایشی استاد به خودی خود است.

 

 

 

انتخاب متد صحیح آموزشی!!!

بسیاری از زبان آموزان زمانی که برای تقویت اسپیکینگ به انگلیسی خود به مراکز آموزشی زبان مراجعه می نمایند قطعا انتظار این را ندارند که خود برای خود نسخه بپیچند و با تمام نیت خالصانه خود همه چیز را به متخصصان می سپارند ما هم تصمیم نداریم در مورد اتفاقاتی ساختگی صحبت نماییم بلکه می خواهیم ببینیم چقدر متخصصین در این زمینه موفق عمل کرده اند. سالها در آموزشگاههای مختلف تدریس کردم و کاملا بر روی متدهای آموزشی مسلط هستم اما یه سوال دارم چرا انقدر در سیستم های آموزشی ما اصرار بر آموزش زبان انگلیسی به زبان انگلیسی است در حالی که متخصصین به مراتب قوی تر در خارج از کشور اصرار بر استفاده از زبان مادری برای تدریس زبان دوم که برای زبان انگلیسی است دارند؟و سوالات بسیار دیگر که چرا زبان آموزان را اتیکتی به کلاسها معرفی می نمایند و به این موضوع بازاری نگاه می شود و زمانیکه زبان آموزی می خواهد وارد کلاس بحث آزاد شود بدون اینکه سطح زبانی زبان آموز بررسی شود زبانم آموز را به سمت کلاس بحث آزاد هدایت می کنند؟یه خاطره براتون تعریف می کنم حتما با ما همراه باشید.

 

خاطره

روزی زبان آموزی به کلاس بحث آزاد بنده راهنمایی شد و آن زبان آموز قصد مهاجرت به امریکا را داشت اما در طول زمان کلاس تنها نظاره گر بود و نمی توانست اسپیکینگ به انگلیسی خود را در جریان بیندازد و من هم وظیفه ای جز انگلیسی صحبت کردن با بقیه بچه های کلاس نداشتم چون کلاس بحث آزاد بود. با پایان قراردادم تصمیم به ترک آموزشگاه را گرفتم و آن زبان آموز به اصرار یکی دیگر از زبان آموزان تصمیم گرفت با بنده زبان را از پایه در منزل خود ادامه دهد و همینطور بعدا من فهمیدم که کلاس خودش رو هم همون کلاس بحث آزاد توی آموزشگاه ادامه می داد. جالب بعد از 20 جلسه خصوصی و دیدن آموزش صحیح اسپیکینگ به انگلیسی طوری می توانست زبان را صحبت نماید که استاد آموزشگاه فکر می کرد که کلاس بحث آزاد آموزشگاه بر روی او تاثیر گذاشته بود!و زبان آموز بنده با خنده می گفت آنها نمی دانند که بنده با شما کلاس داشتم که توانستم از پس کار بر بیام.این خاطره را گفتم تا شما عزیزان هم اگر می خواهید تصمیم جدی برای اسپیکینگ به انگلیسی خود بگیرید خود را به دست متخصصانی بسپارید که درست شما را راهنمایی می کنند و همیشه کلاس مکالمه زبان خود و بحث آزاد را با یک استاد بگذرانید.

 

 

 

نتیجه گیری

دوستان عزیزی که تصمیم به تقویت اسپیکینگ به انگلیسی خود دارید شاید بخش عمده به بیراهه رفتن ما متخصصین باشند اما ما با انتخاب صحیح متخصصانی که جواب خود را پس داده اند می توانیم بخش بسیاری از مسیر های بیراهه را تجربه ننماییم و امروز زبان برای پرواز امری ضروری است و شما می توانید در دوره های کوتاه مدت آیلتس و تافل و دولینگو و مصاحبه و مکالمه زبان ما یک جلسه رایگان شرکت نمایید تا بهتر تصمیم بگیرید.

 

 

 

علی زرین قبا
جمعه, 19 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
آزمون زبان دولینگو

 

مقدمه

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و فشارهایی مثل بیماریهایی همچون کرونا و یا دوری راه برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی سیستم آزمون سازی بین المللی ازمون زبان دولینگو را در حدود 1000 دانشگاه در جهان به رسمیت شناخته. حال می خواهیم در مورد آزمون زبان دولینگو و سوالاتی که برای شما عزیزان تا حالا پیش آمده بیشتر صحبت نماییم با ما همراه باشید.

آزمون زبان دولینگو

آزمون زبان دولینگو

 

 

مقایسه دولینگو با تافل

حال بگذراید آزمون زبان دولینگو را با آزمون تافل مقایسه نمایید تا بیشتر در مورد این پیشرفت بدست آمده در این بازار بهم ریخته آزمون سازی جهانی که هر کس به نفع خود از امتیازات خود استفاده می نماید تا شیوه آزمون سازی خود را به دنیا تحمیل نماید و برای خود اعتباری بخرد صحبت نماییم.از آنجایی که آزمون تافل سالها اجرا شد و سپس به یک آزمون اینترنتی بیش از دو ساعت تبدیل شد و سپس بعد از چند وقت که با سرنوشت بسیاری از زبان آموزان بازی شد تصمیم گرفتند که دو بخش از بخش های اسپیکینگ آن را حذف نمایند قطعا با ظهور آزمونی همانند آزمون زبان دولینگو که کاربردی بودن و ساده آزمون دادن در منزل خود شما در حداقل زمان قابل مشاهده می باشد از این به بعد آزمون زبان تافل باید دنبال مسیر بهتری برای رقابت با چنین آزمونی را پیدا نماید زیرا این آزمون دولینگو توانسته نظر 1000 دانشگاه در دنیا را جلب نماید و بسیاری از موسسات بخاطر وجود ویروس کرونا بجای آزمونهایی همچون آیلتس آزمون دولینگو را مشروط پذیرفته اند.

 

 

چرا آزمون دولینگو را انتخاب نماییم؟

فرض کنید که در منزل و یا محل کار خود نشسته اید و بجای اینکه از یک ماه قبل برای رزرو جلسه آزمون خود با هزینه های نجومی آیلتس و تافل اقدام بفرمایید در همان لحظه می توانید با داشتن یک کارت شناسایی و پرداخت از طریق یکسری مراکز تنها با 50 دلار در یک آزمون به مراتب ساده تر شرکت می نمایید و حداکثر تا دو روز کارنامه خود را در دست دارید و بدون هیچگونه درخواست اداری می توانید نتیجه آزمون را برای موسسه و یا مرکز مورد نظر خود تنها با یک کلیک ارسال نمایید.

 

 

 

اهمیت هزینه در آزمون های بین المللی

شاید بسیاری از متقاضیان آزمون های بین المللی بخاطر تنها نیم نمره مجبور بودند و باشند برای شرکت در چنین آزمون هایی که بسیار داشتن تکنیک مهم است و نه در برخی موارد دانش می بایست بین دو تا چهار میلیون پرداخت نمایند پس واقعا در چنین شرایط حساسی شرکت در آزمون زبانی همچون دولینگو که تنها با 50 دلار اتفاق میوفتد و تنها مهارت های کاربردی مورد نیاز را ارزیابی می نماید بسیار فرصت مناسبی است و شما عزیزان برای گرفتن مشاوره رایگان می توانید یک جلسه آزمایشی رایگان در لینک زیر رزرو بفرمایید.

 

 

 

نه به تکنیک!!!

تا حالا از خود پرسیده اید که فردی که قصد مهاجرت و یا تحصیل دارد چه لزومی دارد برای حضور در آزمونهای بین المللی یکبار کلاسهای عمومی را بگذراند و یکبار هم کلاسهای آمادگی آیلتس و تافل!!! دوستان عزیز از آنجایی که تمام انسانها بر روی زمین به زبان انگلیسی به عنوان یک پل ارتباطی می نگرند پس واقعا دور از انصاف است که کشورهای تولید کنند علم برای کسب سود بیشتر مردمان را در دنیا درگیر مسایلی نمایند که اصلا ربطی به دانش کاربردی زبانی آنها ندارد و بسیاری از نمرات بالای آزمونهای آیلتس و تافل به افرادی داده می شود که از دانشی برخوردار هستند که اصلا نه برای مهاجرت لازم است و نه برای تحصیل. حال که آزمونی همچون دولینگو انقدر کاربردی طراحی شده که می توان تنها با گذراندن یک دوره گرامر قوی سریع و مکالمه و رایتینگ از پس آن بر آمد چه بهتر که این فرصت را غنیمت شمرد و با روش های کوتاه مدت ما می توانید کمتر از 4 ماه در این آزمون شرکت نمایید و اگر عجله داشتید در کلاسهای فشرده کمتر از یک ماه ما شرکت نمایید.

 

آزمون زبان دولینگو

آزمون زبان دولینگو

 

 

نتیجه گیری

خیلی صریح می گویم اگر بدنبال گذراندن دوره کوتاه مدت مکالمه زبان هستید و تنها با یکبار مشورت کردن با وکیل خود بتوانید بجای آزمون آیلتس یا تافل یا پی تی ای آزمون دولینگو دهید می توانید با کمترین هزینه هم زبان را در کوتاه مدت بیاموزید و هم آزمون دولینگو را کمتر از 45 دقیقه در منزل خود برگزار نمایید. هدف ما آموزش سریع زبان و گرفتن سریع نتیجه برای هموطنان خود در چنین شرایط حساسی می باشد که بیشتر باید هوای هم را داشته باشیم.

 

 

 

 

علی زرین قبا
چهارشنبه, 17 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
آموزش زبان انگلیسی از صفر

 

مقدمه

بارها شده که به آموزش زبان انگلیسی از صفر نگاه کرده ایم مخصوصا زمانی که به مکالمه زبان نیاز داریم و یا برای مهاجرت و گرفتن ویزای تحصیلی مجبور به آموزش زبان انگلیسی از صفر هستیم. امروز تصمیم دارم تا شما را نسبت به آموزش زبان انگلیسی از صفر بیشتر آشنا نمایم مخصوصا برای افرادی که با اهداف مختلف نیاز دارند تا آموزش زبان انگلیسی از صفر را داشته باشند.

 

آموزش زبان انگلیسی از صفر

آموزش زبان انگلیسی از صفر

 

مکالمه زبان

زمانی که تنها هدف شما از آموزش زبان انگلیسی از صفر تنها مکالمه زبان می باشد باید دقت نمایید که تنها هدف شما گذراندن کلاس و داشتن سرگرمی با دوستانتان است و یا یاد گرفتن یک زبان دیگر که اگر هدف جدی داشته باشید باید مسیرهای جدی تری را نسبت به کلاسهای گروهی آموزشگاهها برگزینید.

 

 

آیلتس یا تافل یا دولینگو

اگر متقاضی آزمون هایی همچون آیلتس یا تافل و یا دولینگو هستید باید خیلی بیشتر از افرادی که تنها به یک مکالمه زبان ساده نیاز دارند آموزش زبان انگلیسی از صفر را جدی بگیرید. در بسیاری از موارد دیده شده با وجود اینکه بچه ها زبان خوانده اند اما آنچنان عمیق نبوده و زمانیکه میخواهند وارد آزمونهای بین المللی شوند نیاز به دوره هایی دارند تا آموزش زبان انگلیسی از صفر برای آنها اجرا شود.در آزمونهای بین المللی مثل مکالمه زبان خیابانی تنها ارتباط برقرار کردن مهم نیست و باید بتوانید از گرامر صحیحی و کلمات درست در جملات خود استفاده نمایید.

 

 

مصاحبه زبان انگلیسی

در بسیاری از موارد زمانیکه زبان آموزی قصد شرکت در جلسه مصاحبه با هر هدفی چه کاری و چه تحصیلی را دارد اگر آموزش زبان انگلیسی از صفر را صحیح دیده باشد بسیار در تسلط ارائه مطالب او تاثیر دارد اما از آنجایی که جلسه مصاحبه احتیاج به یک سری تکنیک ها و شگرد ها دارد اگر آموزش زبان انگلیسی از صفر صحیح اجرا نشود شرکت کننده بین انتخاب صحیح جملات زبان و تکنیک ها مصاحبه به مشکل برمی خورد. با یک نمونه ویدیو مصاحبه زیر با ما همراه باشید. 

 

 

اهمیت منابع خود آموز در آموزش زبان انگلیسی از صفر

زبان انگلیسی مثل هر فن دیگری در ابتدا احتیاج به استاد دارد شاید از خود بپرسید که چطور می شود این همه استاد وجود دارند اما هنوز آنطور که باید شاید در کشور ما مکالمه زبان فراگیر نشده. باید بگوییم که قسمتی از مشکل از طرف خودمان است زیرا می خواهیم به سادگی هر چیزی را بدست آوریم و سعی میکنیم با پرداخت پول به یک سری کار های خود آموز یادگیری زبان را آسان کنیم یا در کلاسهایی شرکت نماییم که بیشتر ما را سرگرم می نمایند تا چیزی به ما بیاموزند. اما آموزش زبان انگلیسی از صفر در روش ما برای مکالمه زبان کمتر از 40 ساعت و برای آزمون های بین المللی کمتر از 70 ساعت یعنی کمتر از 6 ماه با حداقل هزینه طول می کشد.چطور آموزش دادن زبان از صفر برای زبان آموزان به نسبت هدف آنها تعیین می شود و جای سوال است که چرا 99 درصد مراکز آموزشی ما متدهای آموزشی خود را به هر هدفی تحمیل می نمایند و در بسیاری از موارد خود زبان آموزان برای خود کلاس و کتاب تجویز می نمایند.

 

 

استاد حرفه ای

شاید این مسئله برای شما نیز سوال باشد که مگه اساتید هم با هم فرق دارند؟ شما فرض کنید استادی قبل از شروع آموزش زبان انگلیسی از صفر دانش شما را آنالیز می نماید و به نسبت نیاز شما مهره های آموزشی خود را می چیند تا زمانیکه استادی از همان روز اول شما را در کلاس گروهی خود می یابد و مجبور است نسبت به منابعی که آموزشگاه به او اجبار می کند تدریس خود را انجام دهد.پر واضح است که در این شرایط متد آموزشی که به استاد داده می شود معلوم نیست با نیاز کدام از زبان آموزان تنظیم می شود و همه ما چنین کلاسهایی را حتی در رشته های خود تجربه کرده ایم.حال توصیه می نماییم یک جلسه آزمایشی رایگان در آموزش آنلاین زبان ما همراه ما باشید تا آموزش زبان انگلیسی از صفر در حداقل زمان بیاموزید.

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از صفر کمتر از 40 ساعت کار ماست.

آموزش آیلتس از صفر کمتر از 70 ساعت!!!

آموزش آنلاین آزمون دولینگو کمتر از 50 ساعت !!!

TOP