علی زرین قبا
شنبه, 24 آبان 1399 / Published in آموزش

مقدمه

زمانی که بحث در مورد آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان پیش میاید با خود بگوییم که ما هنوز خودمان در آموزش غیر حضوری اطلاع کافی را نداریم دیگر چه شود بخواهیم به آموزش آنلاین زبان و هر چیز دیگری نسبت به کودکان خود فکر کنیم.امروز تصمیم دارم تا در مورد شرایطی که فرزندانمان قرار دارند در محیط آموزش صحبت نمایم تا به اهمیت آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان بیشتر پی ببریم و خودم هم برای بچه های خودم برنامه هایی دارم تا آنها خوشبخت تر زندگی کنند و از زندگی بیشتر لذت ببرند با ما همراه باشید.

 

 

دنیای کودکان

از آنجایی که دنیای فرزندانمان بسیار متفاوت تر از دنیای بزرگتر هاست و آنها برای آینده خود بسیار نقشه می کشند وظیفه ما بزرگتر هاست که به روشنی ذهن آنها و استعدادهای آنها پاسخ درست دهیم و تا جایی که امکان دارد شرایط را برای موفقیت آنخا فراهم سازیم. آموزش در هر کشوری از هر چیزی از اهمیت بالاتری برخوردار است و باید شرایطی که برایتان باز می کنم را در نظر بگیریم تا آینده ای بهتر فرزندانمان بسازیم.

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان

 

 

قدرت تخیل بالا و آرزوهای فرزندان

بسیاری از فرزندانمان علاقه بسیاری به یکسری از شغل ها دارند اما برای رسیدن به چنین شغل هایی نمی دانند چقدر باید زحمت بکشند اما بسیار توجه کنیم که اگر پاسخ مثبت به فرزندانمان دهیم و از سن های کم به نظرشان احترام بگذاریم می توانند بسیار در آینده موفق عمل نمایند.

 

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

 

 

تاثیر جامعه بر روی فرزندانمان

زمانی که ما فرزندانمان را به آموزشگاههای زبان می فرستیم همانطور که خودم هم رفتم شاید از یک سنی کنترل مناسبی نتوانیم بر روی آنها داشته باشیم.آیا آماری وجود دارد که به ما بگوید چند درصد بچه هایی که نظارتی نداشتند چه بلایی سرشان آمده؟ صد درصد جواب خیر است و زمانیکه افراد موفق را می بینیم در بیشتر موارد از نگهداری درستی برخوردار بودند.به نظر آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی از راه دوره می تواند مسیری برای موفق کردن فرزندانمان در منزل و تحت نظارت خودمان باشد.

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی در منزل

آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی در منزل

 

لینک طلایی آموزش زبان به کودکان با بازی

 

اجبار در تحصیل

بسیاری از بچه ها به محیط های مدرسه ای و آموزشگاهی علاقه ای ندارند و حداقل اگر مدرسه امری ضروری است اما کلاس زبان بیرون رفتن برای آنها می تواند امری انتخابی باشد تا اگر قرار است خارج از وقت مدرسه چیزی بیاموزند در حداقل زمان بیاموزند از طریق آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان و بقیه زمان خود را به تفریح اختصاص دهند که به نظر اینطور آموزش بهتر عمل می نماید.

اموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

اموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

 

تجربه بچه های 9 تا 15 سال

در طی سالهای گذاشته بنده بر روی آموزش زبان انگلیسی موثر در کوتاه مدت برای کودکان بسیار کار کردم و نتیجه عجیبی بدست آوردم آن هم این بود که بچه ها بسیار به این سبک آموزش علاقه مند تر سیستم های آموزشگاهی و مدرسه ای هستند و واقعا نمی دونم شاید آنها با فناوری بهتر توانسته اند کنار بیایند. توصیه من به شما عزیزان این است که آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی را به فرزندان خود توصیه نمایید و تا جایی که می توانید آنها را درک نمایید.

دوره غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان

دوره غیرحضوری زبان انگلیسی برای کودکان

 

روش رزرو جلسه آزمایشی

برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان کافی است به سایت ما مراجعه بفرمایید و با مویل و یا کامپیوتر که امروزه بیشتر بپه ها بهتر از بزرگتر ها کار کردن با آن را بلد هستند یک جلسه ازمایشی رایگان رزرو نمایید تا با یک بررسی روانشناسانه ببینید که آیا فرزند شما از طریق آنلاین می توانند زبان یاد بگیرند یا خیر!

 

نتیجه گیری

بهتر است این روزها که بسیار در مورد شرایط نا امن برای فرزندان می شنویم و در شرایط شیوع ویروس کرونا مسیر هایی را برای فرزندانمان انتخاب نماییم که راحت تر و مثبت تر و امن تر باشد و تا جایی که می شود با سیستم های آموزشی صحیح آنها را به اهداف خود نزدیک تر نماییم که اگر این مهم انجام نشود بزودی زود باید جواب بدنیا آوردن آنها را بدهیم. خواسته یا ناخواسته ما باید بالی برای رساندن فرزندان بی گناه و زیبای خود به اهداف خود در کودکی باشیم.

 

 

موفق باشید

 

 

علی زرین قبا
دوشنبه, 28 مهر 1399 / Published in آموزش
تفاوت آزمون دولینگو آزمایشی با اصلی

 

مقدمه

امروز تصمیم داریم در مورد تفاوت آزمون دولینگو اصلی با آزمون اصلی با شما عزیزان صحبت نماییم زیرا بسیاری از قسمت های آزمون آزمایشی در نمره دهی می توانند تاثیری نداشته باشند و بسیاری از سوالات در بخش آزمون اصلی تنها دیده می شوند. اگر شما نیز متقاضی شرکت در آزمون دولینگو هستید به دقت به وبلاگ تفاوت آزمون دولینگو اصلی با آزمایشی ما دقت نمایید زیرا ما از زمان شروع کار آزمون دولینگو به جد با این آزمون همراه بودیم و تست های اصلی و آزمایشی را به تکرار تجربه کردیم.

 

تفاوت آزمون اصلی دولینگو با آزمون آزمایشی

تفاوت آزمون اصلی دولینگو با آزمون آزمایشی

 

زمان آزمون

همانطور که بسیاری از شما دوستان در آزمون آزمایشی دولینگو شرکت نموده اید از نظر زمانی تنها 15 دقیقه آزمون آزمایشی برای شما برگزار می شود در مقایسه با آزمون اصلی که بین 45 تا 60 دقیقه زمان می برد.

 

طریقه نمره دهی

از آنجایی که شیوه نمره دهی دولینگو ترکیبی می باشد و اسبیکینگ دولینگو 50 درصد در سیستم نمره دهی آن تاثیر دارد نباید فراموش کنیم که در آزمون آزمایشی تنها یک آیتم ترکیبی لیسنینگ-ریدینگ نسبت به سه آیتم ترکیبی دیگر در نمره تاثیر دارد. اگر به زبان ساده بگویم نمره رایتینگ و اسبیکینگ که 75 درصد آزمون را تشکیل می دهند در آزمون آزمایشی شما عزیزان محاسبه نمی شود.حال بعضی می گویند چقدر می شود بر روی نمره آزمون آزمایشی حساب کرد در مقایسه با آزمون اصلی که باید بگویم بستگی به قدرت اسبیکینگ و رایتینگ شما دارد که اگر قوی باشد این نمره را بی شک بالاتر و اگر بایین باشد این نمره را کاهش می دهد.

 

 

 

نمونه سوالات حذف شده از آزمون اصلی

 

در آزمون دولینگو اصلی بخش هایی هست که یا در آزمون آزمایشی کمتر به آنها توجه شده و یا در کل در آزمون آزمایشی ردی از آن به چشم نمی خورد. 

تصاویر سه ثانیه ای : یکی از بخش های آزمون دولینگو تصاویر سه ثانیه ای است که شما عزیزان تنها سه ثانیه فرصت دارید تا اسم شی مورد نظر حالا چه از میوه ها و چه از سبزیجات و غیره باشد را بگویید. این بخش در آزمون آزمایشی تنها با یک تصویر ظاهر می شود اما در آزمون اصلی بین دو تا سه دفعه در گروههای 6 تا 7 تایی تصاویر از شما خواسته می شود.

 

نکته : تنها زبان آموزانی می توانند از جزوات و جمع بندی های استاد استفاده نمایند که در کلاسهای استاد شرکت کرده و بعد از تشخیص استاد در مسیر کار با منابع آزمون دولینگو راهنمایی شود زیرا بدون داشتن استاد در انتها نتیجه مورد نظر حاصل نمی شود و زبان آموزان به تنهایی نمی توانند جواب سوالات را مدیریت کنند.

 

 

 

توصیف تصاویر در یک دقیقه: یکی از بخش های آزمون دولینگو توصیف تصویری است که تنها شما عزیزان یک دقیقه فرصت دارید در مورد آن بنویسید که این بخش در آزمون آزمایشی تنها با یک تصویر ظاهر می شود اما در آزمون اصلی دولینگو چهار تصویر بشت سر هم به چشم می خورند.

 

توصیف تصویر در دو دقیقه در بخش اسبیکینگ : یکی از بخش هایی که از آزمون اصلی حذف شده بخشی است که تصویری نمایش داده می شود و شما عزیزان باید دو دقیقه آمادگی صحبت به زبان انگلیسی در آن تصویر را داشته باشید.

 

 

نتیجه گیری :

حال که با تفاوت آزمون آزمایشی و آزمون اصلی آشنا شدید بهتر از با خود صادق رفتار کنید و خود را نسبت نمره ای که مد نظرتان هست قضاوت نمایید. یکی از بهتری دوره های کوتاه مدت ما در آزمون دولینگو دوره یک ماهه ای است که در 50 ساعت شما را به هدف خود می رسانیم. فراموش نکنید که سه اصل برای موفقیت در آزمون دولینگو اهمیت دارند که اصل اول از همه مهمتر تلاش شما و به همان نسبت مهمتر تجربه و روش تدریس استاد در کوتاه مدت و منابع تجربه شده آزمونی است که ما 1000 تست واقعی را در دست داریم و در کلاسهای خود استفاده می نماییم.مشتریان ما در سراسر جهان با سیستم آموزشی ما آشنا هستند و ما نه تنها شما را برای آزمون دولینگو آماده می کنیم بلکه روش آموزشی ما باعث می شود شما هم در دولینگو به عنوان یک آزمون موفق شوید و هم در زبان در موقعیت های کاربردی. بسیاری فکر می کنند که تنها با خاندن نمونه سوالات و منابع در آزمون موفقیت حاصل می شود اما به جرات می گویم با داشتن نمره 150 دولینگو برای اخذ نمره بالا شما عزیزان باید زبان رو درست بیاموزید و بعد دوره دولینگو را آغاز نمایید.

 

تفاوت آزمون اصلی دولینگو با آزمون آزمایشی

تفاوت آزمون اصلی دولینگو با آزمون آزمایشی

 

 

موفق باشید و به امید دیدار در کلاس آزمایشی رایگان و مشاوره رایگان در لینک زیر:

 

 

 

 

لینک تقلب نکنیم!!!

لینک سایت دولینگو برای عضویت !!!

 

 

علی زرین قبا
جمعه, 28 شهریور 1399 / Published in آموزش

 

مقدمه

امروز قصد داریم با زبان آموزانی صحبت نماییم که برای شرکت در آزمون دولینگو عجله دارند اما واقعا نمی دانند چه مراحلی را برای موفقیت خود باید بگذرانند. با ما همراه باشید با وبلاگ آموزش دولینگو در کوتاه مدت تا بتوانید بهتر نسبت به آموزش دولینگو خود در کوتاه مدت تصمیم بگیرید.

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

 

تعیین سطح

اولین مرحله در آموزش دولینگو در کوتاه مدت تعیین سطح شما عزیزان و به نسبت تعیین سطح انجام شده و نمره دلخواه شما ارایه مسیری تخصصی برای رسیدن به هدف شما دوستان در کوتاه مدت می باشد که شما عزیزان می توانید تعیین سطح خود را با برترین استاد آنلاین در سال 2019 با 15 سال سابقه تدریس درخشان و دارنده نمره 150 دولینگو انجام دهید.

 

 

 

دوره های ضروری

بعد از تعیین سطح برای شرکت در دوره آموزش دولینگو در کوتاه مدت معمولا استاد به نسبت توانایی زبان شما و هدف و نمره ای که مد نظر دارید به شما مسیرهایی که باید بگذرانید را از جمله گرامر و کلمات و مکالمه و دوره های رایتینگ دولینگو و گذراندن دوره کار با منابع دولینگو را برای شما عزیزان توصیه می نماید. حال در مورد اهمیت تک تک موارد بالا با شما عزیزان صحبت می نماییم.

 

 

 

مرحله 1 آموزش دولینگو در کوتاه مدت(گرامر)

 

هر چیزی پایه ای دارد و اجرای آموزش دولینگو در کوتاه مدت نیز بیش از هر آموزش دیگری احتیاج به پایه ای محکم دارد که ما گرامر را شرط باید می دانیم.شاید بسیاری از زبان آموزان با این باور به آزمون دولینگو روند که چون می توانند در سفرهای خود یا در کار خود از بس کار بر بیایند بس در دولینگو هم همه چیز را می توانند کنترل نمایند اما واقعیت این است که 50 درصد دانش زبانی در آزمون دولینگو و هر آزمون بین المللی دیگر همچون آیلتس و تافل تاثیر دارد و 50 درصد آشنا بودن با شیوه و نمونه سوالات و چطور آماده شدن نسبت به آزمونها اهمیت پیدا می نماید.

مرحله 2 آموزش دولینگو در کوتاه مدت یادگیری ترکیبات مکالمه

 

قطعا اگر دستورالعمل دولینگو را مطالعه کرده باشید از اهمیت کلمات و ترکیبات کلمات چه در نقش های مختلف و دیگر معیار ها در نمره دهی مطلع خواهید شد اما کاری که استاد حرفه ای برای شما انجام میدهد این است که با تجربه و نه تجربه عادی بلکه با تجربه ای آزمونی که امتحان خود راپس داده کلمات و ترکیبات لغات را با بهترین منابع با شما عزیزان کار می نماید و بعد به جد در بخش مکالمات با شما عزیزان صحبت می نماید و نظرات تکمیلی خود را ارایه می دهد.

 

دقت در آموزش دولینگو

دقت در آموزش دولینگو

 

مرحله سوم آموزش دولینگو در کوتاه مدت

در مرحله سوم آموزش دولینگو در کوتاه مدت باید زبان آموزان با شیوه های نوشتاری قبل از ورود به مرحله آخر آشنا شوند که در این مرحله آموزش صحیح نوشتاری توسط استاد مورد نظر و آشنا بودن استاد با موضوعاتی که تا حالا در آزمون آمده بسیار مهم است حال که ما بهترین منابع را برای شما عزیزان برای آرایه داریم با ما همراه باشید.

 

مرحله آخر

حال که با تمامی موارد آشنا شدیم باید بدانیم که تمامی مراحل بالا برای آمادگی زبان عمومی شماست که 50 درصد را را پوشش می دهد و آن چیزی که بسیار مهم است منابع آزمونی دولینگو است که نیاز است زبان آموزان در کنار یک استاد حرفه ای در بخش های مختلف همراه شوند تا بتوانند دقیق با فضای دولینگو آشنا شوند.

 

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

 

 

آموزش دولینگو در کوتاه مدت

 

ما مسیری را برای آموزش دولینگو در کوتاه مدت برای شما عزیزان در نظر گرفتیم البته با تخصص و ایده هایی که طی سالها بر رویشان کار کردیم و جواب گرفتیم که تمامی 4 مرحله بالا را کمتر از 60 ساعت برای زبان آموزان از صفر برای نمره های 105 یا 110 دولینگو و دوره سه ماهه برای زبان آموزانی که نمره 120 می خواهند. حال با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان شما  عزیزان از کیفیت کار استاد مربوطه اطمینان حاصل می نمایید .

 

رزرو جلسه آزمایشی رایگان

رزرو جلسه آزمایشی رایگان

 

 

لینک طلایی سایت دولینگو

 

علی زرین قبا
یکشنبه, 23 شهریور 1399 / Published in آموزش
!

 

مقدمه

از زمانی که ویروس کرونا فراگیر شد و آموزش های آنلاین از اهمیت برخوردار شد. دنیا ناخواسته به سمت آزمون دولینگو حرکت کرد و طی 6 ماه تجربه آزمون دولینگو بسیاری از زبان آموزان از ما سوالات بسیاری را پرسیدند. حال امروز تصمیم دارم در مورد اینکه چقدر گذراندن دوره دولینگو لازم است و تا چه حد پرداخت هزینه های گزاف برای تقلب غیر ضروری با شما عزیزان صحبت کنم حتی شرایط اینکه در چه صورت تقلب جواب می دهد را برای افرادی که کنجکاو هستند باز کنم.

 

گذراندن دوره دولینگو یا تقلب!

گذراندن دوره دولینگو یا تقلب!

 

درک صحیح علم آزمون سازی

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که برای اینکه از مسیر تقلب در آزمون دولینگو موفق شوند باید کاملا متکی به فردی باشند که قرار است جای آنها امتحان دهد اما واقعیت هایی هست که بهتر است قبل از هرگونه اقدامی چه در گذراندن دوره دولینگو یا تقلب با آنها آشنا شوید. در ابتدا باید بدانید که 50 درصد آزمون دولینگو برخلاف آزمون آیلتس به اسپیکینگ بستگی دارد زیرا نمرات ترکیبی داده می شود.حال با فرض اینکه شما در آزمون اسپیکینگ خود را پایین بزنید و فردی با اختلاف نمره بالا مهارت های دیگر مثل ریدینگ و رایتینگ را جبران کند کاملا ریسک بالایی است و در بسیاری از موارد باعث بلاک شدن می شود. شرط لازم مشارکت اسپیکینگ نسبتا مناسب زبان آموز می باشد.در هرصورت نمره ای که زبان آموزان مد نظر دارند بسیار در مسیر های میانبر تاثیر دارد و بنده به عنوان متخصص این کار به شما عزیزان توصیه میکنم حتما خودتان برای آمون اقدام بفرمایید.

 

 

شرکت در دوره های کوتاه مدت کمتر از 1 ماه

یکی از مطمئن ترین مسیر هایی که شما عزیزان در کوتاه مدت می توانید برای گذراندن دوره دولینگو خود داشته باشید دوره های کوتاه مدت ما در حوزه گرامر و کلمات و مکالمه و منابع دولینگو می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن ما شما عزیزان را برای کسب نمرات بالا آماده می نماییم. فراموش نکنیم که برای گرفتن نمرات درخشان تر شما عزیزان به استاد و منابع قوی نیاز دارید و تحت هیچ شرایطی این مسیر را تنها طی نکنید زیرا شما عزیزان نیاز دارید تا استادی کار کشته کار شما را از جمله اسپیکینگ و رایتینگ تحت نظر قرار دارد و در بخش ریدینگ آزمون دولینگو شما عزیزان را کمک نماید.

 

 

 

بهترین مسیر برای موفقیت

همانطور که گفته شد بهترین مسیر برای موفقیت گذراندن دوره دولینگو و شرکت در آزمون بوسیله خود شما عزیزان می باشد و توصیه ما به شما عزیزان این است که با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان در ابتدا از شرایط زبانی خود مطلع شوید سپس با مشورت با یک استاد کارکشته برنامه آموزشی خود را دنبال کنید. باز هم یادآوری میکنم که فردی که تعیین سطح می شود لزوما نیاز به گذراندن کل دوره نیست و ما دوره حداقل 50 ساعت را برای افرادی پیشنهاد می کنیم که از سطح زبانی مناسبی برخوردار نیستند و نیاز دارند بیشتر با استاد در ارتباط باشند و اگر شما عزیزان تصمیم داشته باشید در مهارت های مختلف شرکت نمایید هم ما در کنار شما هستیم.در ضمن با توجه به شرایط گرفتن اقامت دائم بسیاری از زبان آموزان ما بعد از موفقیت در آزمون دولینگو نیاز به گذراندن دوره آیلتس نیز می باشند که آن مسیر هم سبک خود را دارد. در هر صورت هر فردی اگر در دوره دولینگو و یا در دوره آیلتس درست و بجا آموزش ببیند ناخودآگاه تا 60 درصد برای دو آزمون خود را آماده نموده.

 

گذراندن دوره دولینگو یا تقلب!

گذراندن دوره دولینگو یا تقلب!

 

چاره ای جز تقلب ندارم!

بسیاری از متقاضیان زمانی که برای گذراندن دوره دولینگو به ما مراجعه می نمایند از کمبود تایم خود می گویند و به این دسته از زبان آموزان می گویم که هر چقدر هم یک نفر در کنار شما خوب تست بزند چون حضور شما در این تست 60 درصد تاثیر گذار است و از طرفی نمرات قبولی دانشگاهها طوری تنظیم شده که اگر فردی در اسپیکینگ ضعیف باشد هر چقدر هم کمک داشته باشد کاملا توسط سازمان دولینگو قابل تشخیص می باشد.به شما عزیزان توصیه می کنم که اگر شانس آخر شما تقلب است حداقل با یک متخصص مشورت نمایید تا از عملیاتی شدن تست شما نسبت به قدرت زبانی خود اطمینان حاصل نمایید در غیر اینصورت ریسک بزرگی را می پذیرید.

 

 

 

لینک سایت آزمون دولینگو

 

علی زرین قبا
یکشنبه, 11 خرداد 1399 / Published in آموزش
آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

مقدمه

امروز تصمیم دارم آموزش زبان انگلیسی کاربردی رو برای افرادی صحبت کنم که در کل به زبان انگلیسی برای گذراندن تست هایی همچون آیلتس و تافل و دولینگو نگاه نمی کنند و بسیاری از آنها تنها زبان انگلیسی را به طور کاربردی نیاز دارند. حال در مورد انواع زبان انگلیسی کاربردی بیشتر با هم صحبت می نماییم و پیشنهاداتی برای تقویت زبان انگلیسی کاربردی شما دوستان در کوتاه مدت داریم که به شکل آنلاین بسیار کمک می نماید.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

سفر

یکی از پر درخواست ترین کلاسهای آنلاین برای درک صحیح مکالمه در سفر می باشد و بسیاری از متقاضیان سفر از جمله تاجرین و افرادی که بیزینس انجام می دهند و یا حتی افرادی که به شکل تفریحی سفر می نمایند تنها استفاده صحیح از مکالمه زبان انگلیسی می باشد.کل حرفم این است که لزوما تمام افراد برای سفر و یا مهاجرت احتیاج به گذراندن آزمونهای بین المللی نیستند و آنها می توانند با گذراندن دوره کوتاه مدت ما کمتر از 40 ساعت آنلاین به مکالمات سفر تسلط پیدا نمایند.

 

 

 

 

مکاتبات تجاری

یکی از مصداق های کاربردی بودن زبان انگلیسی در زبان انگلیسی کاربردی مکاتبات تجاری می باشد که بسیار  از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که فرد هم بتواند با اصطلاحات بازرگانی مکاتبه نماید و هم با اصطلاحات بازرگانی مذاکره که ما با تجربه محیط بین الملل می توانیم نامه های درخواستی شما رو به طور آنلاین برایتان بنویسیم و یا به شما برای مکاتبات تجاری روش های نامه نگاری را آموزش دهیم.

 

 

 

 

تحصیل

بسیاری از دانشجویان و یا اساتید دانشگاهی زمانی که می خواهند متون و مقالات مربوط به رشته خود را بیاموزند بسیار نگران می شوند و در بسیاری موارد پروزه دانشگاهی خود را به افرادی که به زبان تسلط دارند می سپارند اما اگر شما دوستان بدانید که کمتر از 30 ساعت آموزش آنلاین می توانید از پس متون و مقالات دانشگاهی خود بر بیاید قطعا ماجرا متفاوت می شود. بسیاری از زبان آموزان هم ما را قضاوت می نمایند و می گویند در زمان کوتاه نمی شود این کار را انجام داد و ما هم توصیه می نماییم با یک جلسه شرکت در کلاس می توانید از سرعت و اثر بخشی روش های کوتاه مدت ما اطمینان حاصل نمایید و برای سفر در آموزش زبان انگلیسی کاربردی خود هواپیما را به جای قطار و یا خودرو انتخاب نمایید.در ضمن در صورت تسلط بر روی نوشتار متون دانشگاهی خود می بایست علاوه بر دوره مکالمه 30 ساعت دوره رایتینگ 20 ساعت را نیز بگذرانید.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

 

گوگل

بسیاری از افراد برای گرفتن ایده و درک بهتر رشته های کاری خود نیاز به جستجو در شبکه های اجتماعی و جستجوگرهای معروفی دارند که با آموزش زبان انگلیسی کاربردی در کوتاه مدت در روش ما می توانند به سادگی از پس متون بر بیایند.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

 

زبان کاربردی و سرگرمی

بسیاری از زبان آموزان فارغ از شرکت در آزمونهای بین المللی و درک و استفاده زبان در محیط دانشگاه و سفر یا کار آموزش زبان انگلیسی کاربردی را در درک فیلم های با زبان اصلی یافت می نمایند و از یادگیری زبان انگلیسی کاربردی در درک صحیح فیلم های زبان اصلی لذت می برند. امروزه با پیشرفت بازی های حرفه ای بدون درک صحیح زبان انگلیسی نمی توان مراحل مختلف کنسول های پیشرفته را جلو برد و هر زمان که پسر خودمم هم می خواد بازی کنه از من برای فهمیدن مراحل بازی کمک میگیره.

 

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

آموزش زبان انگلیسی کاربردی

 

 

نتیجه گیری

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که حتما برای رسیدن به اهداف بالا باید در کلاسهای ترمیک چند ساله شرکت نمایند و یا ضرورتا می بایست مدرک آیلتس و تافل را بگیرند. در حالی که هر چیزی در زبان با هدفی ساخته شده است و افراد با دانستن اهداف خود می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود برسند. حال که برای یادگیری زبان خود مجبور به گذراندن آزمونهای بین المللی و مصاحبه های بی سر ته نیستید و به اهداف بالا فکر کردین الان بهتریم موقع است که بیشتر با هم آشنا بشیم سریعتر زبان یاد بگیریم. برای رزرو جلسه آزمایشی رایگان به لینک زیر مراجعه نمایید و به امید روزی که تمام ایرانیان در کوتاه مدت بتوانند از پس زبان خود بر بیایند و دیگر برای موضوعاتی که صحبت کردیم دغدغه ای نداشته باشند.

 

 

 

موفق باشید

علی زرین قبا
چهارشنبه, 07 خرداد 1399 / Published in آموزش
رایتینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت علاقه مندان اخذ ویزای تحصیلی و تمام زبان آموزانی که به دنبال مسیری برای گذر از آزمون هایی همچون آیلتس و تافل و آزمون آنلاین دولینگو می باشند. امروز تصمیم داریم تا در مورد سوالاتی که زبان آموزان تماس می گیرند در مورد رایتینگ و می پرسند با شما عزیزان صحبت نماییم و همانطور که موضوع بحث امروز ما رایتینگ آزمون دولینگو است بیشتر در مورد بخش های مختلف رایتینگ آزمون دولینگو با شما عزیزان صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

دیکته

یکی از ویژگی های آزمون دولینگو طریقه بررسی قرار گرفتن دیکته شماست که دقیقا مثل زمانی که در لول های پایین آموزشگاه از بچه های کوچک دیکته می گرفتند که چند تا از حروف را پاک می کردند و بچه ها تنها همان حروف را پر می کردند. این نوع گرفتن آزمون بسیار ساده است زیرا کلمات در قالب جملات ارایه می شوند و با یک مقدار تمرین می توان بر این نوع سوالات مسلط شد.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

توصیف عکس

حال که به مرحله توصیف تصویری باید تا چند جمله اقدام بفرمایید در این مرحله درک جزییات و تسلط بر روی ساختارهای توصیفی گرامری و کلمات توصیفی بسیار اهمیت پیدا می نماید و شما عزیزان در این مرحله نه تنها باید بتوانید از جملات توصیفی مناسبی اسفاده نمایید بلکه باید با تکنیک های وصل کردن جملات نیز آشنا باشید یعنی باید آموزش دیده باشید که ما آموزش گرامر و کلمات در کوتاه مدت را برای شما عزیزان به طور آنلاین محیا نمودیم.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

یادگیری بحث گرامری ضروری حال استمراری : 

 

 

یادگیری بحث گرامری بسیار ضروری مجهول :

 

تایپ جملات شنیداری

حال در بخش سوم نوشتاری باید آن جملاتی را که می شنوید تایپ بفرمایید که در آزمون دولینگو به مراتب این قسمت ساده تر از آزمون پی تی ای عمل می نماید.تا اینجای کار شما را به دیدن یک نمونه آزمون دولینگو دعوت می نمایم.

 

 

 

سوال و جواب نوشتاری

در این قسمت از شما عزیزان خواسته می شود که به سوالی با کمتر از 50 کلمه پاسخ دهید.باز هم توصیه می نماییم که قبل از ورورد به چنین آزمون هایی حتما با شیوه نگارشی و نوشتاری آشنا شوید و آموزش ببینید و بهترین منبع برای آشنایی با سبک های مختلف نوشتاری منابع تافل رسمی می باشد زیرا با تجربه ما تافل بیشتر بر روی انواع مختلف شکل های گفتاری و نوشتاری کار کرده است حال می پرسید چطور به هم ربط پیدا می کنند باید بگوییم که هر سوالی سبک خود را دارد و شما زمانی که با آب و رنگ انواع نوشته ها آشنا باشید می توانید از پس نوشته ها بر بیایید. همانطور که مشاهده کردیم در بخش توصیف تصویر و سوال و جواب نوشتاری دانستن شیوه های حمایتی پاراگراف نویسی هم بسیار به شما عزیزان کمک می نماید.

 

رایتینگ آزمون دولینگو

رایتینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش سوم نوشتاری

یه خبر خوب از آنجایی که بخش سوم در بسیاری از آزمونهای بین المللی  از اهمیت بالاتری مخصوصا در اسپیکینگ آیلتس برخوردار می شود اما در آزمون دولینگو در بخش سوم که به بخش مصاحبه و نوشتار معروف است همانطور که در مقدمه شروع بخش نمایش داده می شود نوشته شده که نوشتار و مصاحبه در بخش سوم بر روی نمره تاثیری ندارد و در آینده در بررسی پذیرش شما در دانشگاه اهمیت پیدا می نماید. حال باید این موضوع را مثبت ببینیم یا منفی. قطعا در مرحله اول برای گرفتن نمره شاید کار ما را ساده نماید اما فراموش نکنید که زمانیکه از اهمیت این بخش در آینده صحبت می شود یعنی شاید دانشگاه مورد نظر برای پذیرش خود بر روی بخش مصاحبه و نوشتاری نیز حساب نماید پس بهتر است که شما زمانیکه آزمون را می دهید در تمامی بخش ها تسلط پیدا نمایید تا در مراحل بعد بهانه ای برای پذیرش خود به مراکز پذیرنده ندهید و این را بدانید که بخش سوم هیچ تاثیری در نمره نهایی شما ندارد.

 

لینک نمونه های متفاوت نوشتاری 

 

 

نتیجه گیری

شما دوستان می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان و سپس به نسبت نیاز در کلاسهای کوتاه مدت ما با حداقل هزینه ها به شکل آنلاین شرکت نمایید. توجه نمایید که در سیستم ما احتیاج به خریداری کتاب ندارید و تمامی منابع مورد نیاز به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. امیدوارم با مطلب بالا به این نتیجه برسید که آزمون دولینگو تنها به دنبال زبان کاربردی شماست و شما در سیستم های کوتاه مدت ما به راحتی از پس این آزمون برمی آید  حداکثر کمتر از 6 ماه.

 

 

 

 

علی زرین قبا
شنبه, 27 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش

 

مقدمه

سلام دوستان امیدوارم از هوای بهاری لذت ببرید و با فراموش تمامی مشکلات به زیباترین اهدافتان فکر کنید که خوب میدونم کلمه پرواز برای من و مهاجرت برای شما یک معنا میده و امروز سعی داریم تا این وبلاگ تقدیم افرادی کنیم که در اسپیکینگ آیلتس با وجود شرکت کردن باز هم برایشان شفاف نیست که بر روی چه چیزی بیشتر تمرکز نمایند.تمامی اطلاعات رد و بدل شده در این وبلاگ بر اساس تجربیات زبان آموزانی است که به طور پایه ای باهاشون کار کردیم و نتایج مختلف استخراج شده و این زبان آموزان اصلا در مراکزی خود آزمون آیلتس می گیرند درس نخواندند و درس نمی دهند. اما در ادامه گلایه خود را نسبت به برخی مراکز که کلاسهای اسپیکینگ آیلتس را برگزار می نمایند و خود آزمون می گیرند نیز خواهیم گفت.

 

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس

 

 

دانش یا تکنیک

در بسیاری از سیستم های آموزشی همانطور که از گذشته بین مکالمه و گرامر مرزی می کشیدند تا بتوانند بیشتر بازار را در اختیار گیرند حال نیز بسیاری از افراد و مراکز که درصد بسیاری را در اختیار دارند با تبلیغ آموزش تکنیک اسپیکینگ آیلتس بازار خوبی را بدست بیاورند و از آنجایی که بسیاری از مراکز که خود آموزش می دهند خود آزمون آیلتس را برگزار می نمایند نتیجه حاصل را زبان آموز تنها در نمره خود می بیند اما تا حالا از خود پرسیده اید که چرا بسیاری از زبان آموزانی که نمره قبولی را کسب کرده اند و پذیرش خود را گرفته اند باز هم برای یادگیری یک مکالمه زبان معمولی به ما مراجعه می نمایند؟! باید بگوییم که در سیستم ما زبان آموزانی موفق بودند که دانش پایه ای و تکنیک ها را آموختند و سپس با پشتکار دانسته های خود را تمرین کردند.

 

هدف :هدف ما این است که شما را متوجه نماییم که هر چقدر تکنیک بدانید بدون دانش زبانی به نمرات بالا نمی توانید دست پیدا کنید و تازه با داشتن دانش و تکنیک ساعت ها باید تلاش کنید تا مثل یک رزمی کار بتوانید حرکات سخت را اجرا نمایید.البته آن چیز هایی که بسیار باید بر رویشان تمرین کنید اصلا چیزهای مهمی نیستند اما چون در آزمون تاثیر می گذراند پس باید به آنها اهمیت دهید.

 

 

پشتکار بیهوده اما واجب

همانطور که گفتیم با داشتن دانش و تکنیک در اسپیکینگ آیلتس داشتن پشتکار در برخی موارد غیر ضروری بسیار واجب است. مثلا شما عزیزان باید پشتکار داشته باشید تا دیکته خود را قوی نمایید زیرا آزمون شنیداری فقط آزمون شنیداری نیست و شما حتی با درک صحیح کلمات شنیداری نمره کسب نمی نمایید و باید صحیح کلمه را وارد پاسخنامه نمایید. یا در بخش اسپیکینگ آیلتس باید بتوانید در بخشی تا دو دقیقه صحبت نمایید و این احتیاج به تمرین دارد و از آنجایی که موضوعات متفاوت سوال می شود و بیشتر از یک دقیقه فرصت نت برداری ندارید بهتر  قبل از آزمون با یک استاد در موضوعات مختلف تمرین نمایید.در بخش خواندن نیز بچه هایی که آیلتس را برای اخذ ویزای تحصیلی می خواهند در آزمون آیلتس آکادمیک باید موضوعاتی را قبل از ورود به آزمون بخوانند که اصلا ربطی به رشته آنها ندارد و بسیاری پشتکارهای بیهوده که واقعا خود ما هم دلیل این همه بی منطقی و عدم استاندارد بودن این آزمونها را نمی دانیم! اما با داشتن دانش زبانی بسیار مسیر برای شما هموار می شود و در بسیاری از موارد افرادی که از سطح زبانی خوبی برخوردار هستند تا یک جایی نمره قبولی خود را می گیرند اما نه نمره دلخواه.

 

 

 

دو تا راه کار برای شما عزیزان داریم

راهکار اول : از آنجایی که روش های ما کوتاه مدت می باشند و گرامر و مکالمه و تکنیک های آیلتس را کمتر از 6 ماه آموزش می دهیم اگر چاره ای جز شرکت در آزمون آیلتس ندارید در دوره های کوتاه مدت ما شرکت نمایید و زیر بار موارد غیر منطقی آیلتس و تافل که گفته شد بروید اما با داشتن دانش صحیح وارد آزمون شوید تا کسی از نا آگاهی شما سوء استفاده ننماید.

 

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس

 

 

راهکار دوم : از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو بعد از شیوع ویروس کرونا از محبوبیت بسیاری برخوردار است و بسیاری از ایراداتی که برای آیلتس و یا تافل وارد است را ندارد و با کمترین هزینه و کمترین زمان آزمون و سریعترین زمان گرفتن کارنامه تنها با کمتر از 50 دلار می توانید شرکت نمایید شما عزیزان می توانید با مشورت با وکیل خود و یا با مکاتبه با دانشگاه خود در صورت امکان آزمون خود را از آیلتس و یا تافل به آزمون دولینگو تغییر دهید. آنالیز آزمون دولینگو را در لینک های زیر برای شما قرار می دهم. اگر سوال دارید که این مسیر امکان دارد از وسط مسیر نوع آزمون خود را تغییر بدهید باید بگویم صد درصد این کار را به آسانی می توانید انجام دهید و روی دوره های کوتاه مدت ما هم حساب نمایید. ویدیو های زیر در مورد آزمون آنلاین معتبر دولینگو را از دست ندهید.

 

 

لینک طلایی اسپیکینگ آزمون دولینگو

لینک طلایی لیسنینگ آزمون دولینگو

 

 

 

 

موفق باشید

علی زرین قبا
پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
دقت در آموزش دولینگو

 

مقدمه

امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشید و خودتان و خانواده و عزیزانتان در صحت و سلامت به سر ببرید امروز تصمیم داریم در مورد دوره زبان ویژه مصاحبه را در زمینه های مختلف برای شما عزیزان توضیح بدهیم و اگر علاقه مند در درک مصاحبه بودین حتما ویدیو های ما را در این وبلاگ بررسی بفرمایید.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

 

چرا گذراندن دوره ؟

تجربه نشان داده که برای شرکت در آزمونهای بین المللی و هر آزمون ساده و پیچیده ای و حتی شرکت در جلسات مصاحبات محلی و یا رسمی گذرانده دوره متناسب با آن و آماده در جلسه آزمون یا مصاحبه شرکت کردن بسیار تاثیر دارد و در بسیاری از موارد حتی باعث موفقیت و عدم دانش کافی باعث شکست می شود حال با ما همراه باشید با دوره زبان ویژه مصاحبه در طیف های گسترده آن.

 

بیزینس

بسیاری از متخصصان برای مهاجرت و پیدا کردن یک شغل مناسب تنها نیاز به گذراندن مصاحبه شغلی خود می باشند که در بسیاری از موارد زبان آموزان و متقاضیان شرکت در مصاحبه شغلی فکر می کنند تنها یاد گرفتن مکالمه زبان به درستی اهمیت دارد اما در واقع شرکت در مصاحبه شغلی نیاز به دانش چطور پاسخ دادن به سوالات را نیز دارد چون مصاحبه گیرنده برخلاف اینکه ما فکر می کنیم ابعاد روانی ما را نیز برای کار خود در نظر می گیرد و باید بسیار هوشمندانه پاسخ دهید.

 

 

 

اهمیت حرکات بدن و میمیک صورت

علاوه بر آنچه در مورد دانش روانشناسانه مورد نیاز در مصاحبه شغلی اشاره کردیم و گفتیم که هم نیاز به دانش صحیح زبانی و هم دانش صحیح روانشناسانه کار می باشد که می شود با شرکت در دوره های کوتاه مدت آنلاین ما به راحتی با بهترین منابع به آن دست پیدا کرد نباید فراموش کنیم که هر چقدر هم ما سعی کنیم خلاف واقع بر اساس آموزش های خود در کلاس در جلسه مصاحبه صحبت نماییم حرکات بدن ما و میمیک صورت نیز می بایست هماهنگ با گفته های ما عمل نماید.در دوره زبان ویژه مصاحبه تمامی موضوعات قابل بحث و بررسی است.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

 

موضوعات در مصاحبه

در بحث دوره زبان ویژه مصاحبه و مصاحبه به خودی خود موضوعات مختلفی از جمله گذشته تحصیلی و تجربی و عادت های روزانه و سرگرمی شما و بسیاری از سوالات نسبت به کار در محیط گروهی پرسیده می شود که پاسخگویی به تک تک سوالات نیاز به دانش مناسب زبانی خوب و تجربه چطور پاسخ گفتن به هر نمونه از سوالات را دارد.با یک نمونه ویدیو زیر با ما همراه باشید.

 

 

 

دوره مصاحبه و دولینگو

همانطور که در جریان هستید بعد از شیوع ویروس کرونا آزمون آنلاین دولینگو بیشتر از گذشته در دنیا محبوبیت پیدا کرد و حتی بسیاری از دانشگاهها این آزمون آنلاین زبان دولینگو را بجای آیلتس و تافل به رسمیت شناختند. از آنجایی که بخش سوم اصلی این آزمون با عنوان مصاحبه طراحی شده و مهمترین بخشی است که شما عزیزان می بایست تا 3 دقیقه صحبت نمایید پس اهمیت دوره زبان ویژه مصاحبه به صورتی دیگر مستقیما وارد آزمون های بین المللی نیز شده است.

 

دوره زبان ویژه مصاحبه آزمون دولینگو

دوره زبان ویژه مصاحبه آزمون دولینگو

 

 

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته؟

بسیاری از مصاحبه دهندگان فکر می کنند اگر لباس مارک بپوشند و یا سوییچ ماشین های مدل بالا دست خود بگیرند و دانش خواصی در مصاحبه نداشته باشند موفق می شوند بلی آراسته بودن زمانی ارزش پیدا می کند که در کنار یک دانش و تجربه عالی همدیگر را کامل نمایند اما به تنهایی واقعا در جاهای جدی مخصوصا اخذ پذیرش در کشور های پیشرفته آنچنان پیشرفتی را در پیش نخواهد داشت.

 

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته

دانش مصاحبه یا ظاهر آراسته

 

 

خاطره

یادم میاد برای مصاحبه به یک هلدینگ رفتم و با مدیر اصلی تمام آن شرکت ها زیر نظر آن هلدینگ جلسه مصاحبه داشتم و بعد از پایان جلسه زمانیکه با هم یه ذره صمیمی تر شدیم بهم گفت که قبل از شما فردی برای مصاحبه آمد و سوییچ ماشینش توی دستش گرفته بود و بخاطر این کار من قبولش نکردم. براتون خاطره ای عنوان کردم که مصاحبه گیرنده خود هم نسبت به داخل کشور و هم نسبت به خارج از کشور اشراف کامل داشت.

 

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

شما عزیزان می توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی رایگان با یک تعیین سطح مناسب متناسب باذ هدف شما آنلاین و بی دغدغه در حداقل زمان دوره های زبان و مصاحبه خود را در زمینه های بررسی شده تکمیل نمایید. 

 

دوره زبان ویژه مصاحبه

دوره زبان ویژه مصاحبه

 

موفق باشید

علی زرین قبا
چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
لیسنینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

سلام به تمامی علاقه مندان پرواز و مهاجرت به کشورهای دیگر و تمامی افرادی که برای داشتن زندگی بهتر به بهترین مسیرهای مهاجرتی می اندیشند. بارها در وبلاگ های قبل در مورد اهمیت آزمون آنلاین زبان دولینگو با شما عزیزان صحبت کردیم و از اهمیت شرکت در این آزمون به نسبت آزمونهای دیگر بحث به میان آوردیم حال امروز تصمیم داریم تا شما را با بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

 

لیسنینگ آزمون دولینگو

لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو

 

بخش اول: یکی از اتفاقات جالبی که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو انجام شده در طراحی و ساده سازی سوالات تا حد امکان می باشد. شاید بپرسید چه اهمیتی دارد؟ زمانی که برای جواب دادن سوالات احتیاج به تکنیک خاصی نباشد زبان آموز با دانش کافی می تواند از پس آزمون بر بیاید اما اگر در آزمون هایی همچون آیلتس یا تافل تکنیک ندانید و با چهارچوب های آن آشنا نباشید هر چقدر هم که به زبان مسلط باشد برای کسب نمره بالا از پس زبان بر نمی آیید.در بخش اول لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان تنها با شنیدن یک تعداد کلمات باید انتخاب نمایید که تلفظی که می شنوید صحیح است یا خیر که بسیار بخش جذابی است و افرادی که لیسنینگ زیاد کار می کنند و کلمات به اندازه کافی کار کرده اند به راحتی از پس این قسمت برمیایند.

نکته: شاید بعضی اوقات کلماتی را بشنوید که تا حالا هیچ جایی ندیده اید اصلا نگران نباشید چون آزمون های بین المللی معمولا برای ارزیابی یه طیف نمره ای محتواهایی را برای ارزیابی انتخاب می نمایند که اصلا کاربردی نیستند و ما هم خودمان نمی دانیم دلیل بعضی اوقات وارد کردن انقدر زبانهای غیر کاربردی در آزمونهای آن چیست!!! بالاخره بازاری است که هر چقدر سخت تر بگیرند بیشتر منابع آموزشی خود را به فروش می رسانند و می توانند از زبان آموزان بهره اقتصادی برند.اما به نظر با ساده سازی آزمون دولینگو که در بخش لیسنینگ آزمون دولینگو نیز کاملا مشخص است می توان بیشتر روی این آزمون حساب کرد تا بقیه آزمونها تا جای ممکن.

 

 

 

بخش دوم لیسنینگ آزمون دولینگو : این چیزی که می خوام بگم بسیاری از بچه های خوب با سواد بالای زبان احساس کردن در آزمونهای بین المللی دیگر همچون آیلتس. در لیسنینگ آزمون آیلتس اگر دوره آیلتس ندیده باشید و در آزمون رسمی شرکت نمایید با تمام تسلط شما بر روی لیسنینگ بعضی اوقات شرکت کنندگان نمره دلخواه را کسب نمی کنند و وقتی بررسی می شود متوجه کامل نبودن دیکته های خود می شوند اما در لیسنینگ آزمون دولینگو سریعا بعد از طراحی بخش اول بخشی انتخابی برای بخش دیکته ها قرار گرفته که شما عزیزان دیکته درست و یا غلط را انتخاب می نمایید. در نظر بگیرید در لیسنینگ آزمون آیلتس 40 تا جواب را کاملا دیکته اش را درست بنویسید و اگر درست بشنوید و درست ننویسید به شما نمره ای تعلق نمی گیرد ام در آزمون آنلاین دولینگو تنها دیکته های صحیح را انتخاب می نمایید.

 

 

بخش سوم :همانطور که در وبلاگ اسپیکینگ آزمون دولینگو گفتیم بسیاری از بخش های طراحی شده در آزمون دولینگو برگرفته از آزمونهای بین المللی سابق بوده و در بخش سوم هم شما باید آیتمی را بزنید که جمله ای را می شنوید و باید آن را تایپ بفرمایید که دقیقا این نوع سوال در آزمون پی تی ای بسیار مرسوم می باشد.

 

 

بخش چهارم : در بخش چهارم لیسنینگ آزمون دولینگو شما عزیزان می بایست یک آیتم ترکیبی را بزنید و با گوش کردن به سوال نسبت به آن سوال صحبت نمایید. دوستان بسیاری از شرکت کنندگان در تمامی آزمونهای بین المللی فکر می کنند که شرکت در بخش های اسپیکینگ آزمون تنها دقت به صحبت کردن لازم است اما باید توجه نمایید که اگر جواب خود را متناسب به سوالی که می شنوید ندهید نمره مورد نظر به شما تعلق نمی گیرد و آزمون گیرنده با تصور عدم فهم شما نسبت به سوالات تصمیم خواهد گرفت. درست یا غلط آزمونهای بین المللی بر اساس اطلاعاتی که شما از خود بروز میدهید نمره می دهند حتی اگر شهر علم باشید.توجه شما را به بخش های مختلف لیسنینگ آزمون دولینگو در این ویدیو جلب می نمایم.

 

 

 

دوره لیسنینگ در سیستم ما

یکی از مهمترین بخش های درک طلب درک صحیح گرامر می باشد که خدا رو شکر در آزمون دولینگو شما نیازی به تغییر دستوری کلمات همانند آن چه در آیلتس می بینید ندارید. ما می توانیم با ارایه آموزش گرامر در کوتاه مدت در خدمت شما عزیزان باشیم.

 

لینک طلایی آموزش هفت زمان آینده زبان انگلیسی

 

 

 

 

 

آشنایی با استاد

 

علی زرین قبا
سه شنبه, 23 اردیبهشت 1399 / Published in آموزش
لیسنینگ آزمون دولینگو

 

مقدمه

با سلام خدمت زبان آموزان محترم و متقاضیان مهاجرت و یا اخذ ویزای تحصیلی که بخاطر کنسل شدن آزمون های آیلتس و تافل فعلا کارشان متوقف شده باید خبر خوبی بدم که از آنجایی که آزمون آنلاین زبان دولینگو در 1000 دانشگاه خارج از کشور معتبر شناخته شده و بسیاری از دانشگاهها آزمون آنلاین دولینگو را بخاطر شرایط کرونایی فعلا جایگزین می پذیرند و به مراتب شرایط شرکت در این آزمون بسیار ساده تر چه از نظر هزینه و غیره می باشد توجه شما عزیزان را به اسپیکینگ آزمون دولینگو جلب می نمایم زیرا بیشتر این آزمون بر پایه اسپیکینگ بنا شده با ما همراه باشید.

 

اسپیکینگ آزمون دولینگو

اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

 

تنوع و ترکیب الگوهای سوالات

از گذشته افرادی که با آزمونهای معتبر سابق از جمله F.C.E و C.A.E و C.P.E و Toefl آشنا بودند با یکبار دیدن آزمون آنلاین دولینگو کاملا متوجه میشوند که انگار اسپیکینگ آزمون های قبل را با هم ترکیب کرده اند و اسپیکینگ آزمون دولینگو را بوجود آورده اند با ما با توضیح انواع اسپیکینگ آزمون دولینگو همراه باشید. 

 

 

نمونه اول اسپیکینگ آزمون دولینگو

یکی از نمونه سوالاتی که در اسپیکینگ آزمون دولینگو استفاده می شود کاملا مثل بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس که یه کارت داده می شود و شرکت کننده 1 دقیقه فرصت دارد نت بردارد و دو دقیقه صحبت نماید اما در اسپیکینگ آزمون دولینگو شرکت کننده 1 دقیقه فرصت صحبت کردن نسبت به همان کارت را دارد پس اگر تا الان داشتید خود را برای آزمون آیلتس آماده می کردین شباهت آزمونی یکی به نفع بچه های آیلتس که میخوان اسپیکینگ آزمون دولینگو رو بدهند.

 

اسپیکینگ آزمون دولینگو

اسپیکینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش دوم اسپیکینگ آزمون دولینگو شما به سوالی گوش می دهید و باید نسبت به آن سوال صحبت نمایید و تمامی مواردی که گوش دادین را در اسپیکینگ آزمون دولینگویی خود پوشش دهید.

 

لیسنینگ آزمون دولینگو

لیسنینگ آزمون دولینگو

 

 

بخش سوم اسپیکینگ آزمون دولینگو

در بخش سوم آزمون آنلاین دولینگو که بیشتر مصاحبه محور هست دو تا موضوع به شما نمایش داده می شود و می بایست بتوانید بین 1 تا 3 دقیقه در مورد آن موضوع صحبت نمایید.با یک نمونه ویدیو از آزمون دولینگو با ما همراه باشید و این 3 مرحله اسپیکینگ آزمون دولینگو را تجربه نمایید.

 

 

 

دوره های اسپیکینگ آزمون دولینگو

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده فرمودین درست است که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد اما در هر صورت آزمونی بین المللی است و در بخش اسپیکینگ می بایست شما با تکنیک های اسپیکینگ و مصاحبه آشنا شوید و از قدرت بالای گرامر و ترکیبات مناسب کلمات برخوردار شوید که لازمه آن همراه بودن با یک استاد مسلط می باشد تا بتواند شماره درست تعیین سطح نماید و در مسیر درست راهنمایی نماید.

 

 

خبر خوب

از آنجایی که آزمون آنلاین دولینگو به مراتب بر روی ارزیابی زبان کاربردی طراحی شده و شما عزیزان تنها با داشتن یک سواد گرامری خوب و کلمات در مکالمه و قدرت نوشتاری مناسب از پس 70 درصد این آزمون به راحتی می توانید بر بیایید و بخش ریدینگی در واقع آنچنان ندارد افتخار داریم تا به شما عزیزان اعلام نماییم که شما با یک بار شرکت در جلسه مشاوره رایگان ما می توانید در دوره های کوتاه مدت گرامر و ترکیبات کلمات و اسپیکینگ آزمون دولینگو ما شرکت نمایید و به نسب سطح و نمره دلخواهتان بین 2 تا 6 ماه با در نظر گرفتن سطح و هدف شما آنلاین در خدمتتان باشیم.

 

 

تفاوت آزمون دولینگو با آیلتس

بنظر با درک تفاوت آزمون دولینگو با رقبای خود همچون آیلتس و تافل شما عزیزان بهتر می توانید تصمیم بگیرید توجه شما را برترین استاد آنلاین در سال 2019 با اجرای 3000 هزار کلاس آنلاین در داخل و خارج از کشور جلب می نمایم.

 

 

 

نتیجه گیری

از آنجایی که بیشتر سیستم های آموزشی به شکل ترمیک طراحی می شوند و نه بر اساس نیاز زبان آموزان ما با درک صحیح هدف شما کلاس شما را آنطور طراحی می نماییم چه از نظر محتوا و چه از نظر آموزش که شما عزیزان بتوانید جرات صحبت کردن و در میان گذاشتن ایرادات خود را با معلم خود داشته باشید و به شکلی محیط آزمون برای شما کاملا بازسازی شود.توجه نمایید در صورت درست اجرا نکردن مراحل تعیین سطح و آموزش و گرفتن فیدبک تنها شما عزیزان از هدف خود دور می شوید.

 

 

 

 

TOP