دوره ها در فانتاگلیش

دوره آموزش مکالمه در کوتاه مدت

آموزش مکالمه زبان در کوتاه مدت پل محکم و راحتیست برای زبان آموزانی که هیچگاه نتوانستند بین گرامر و مکالمه ارتباط حاصل نمایند. هدف از اجرای این دوره،، آموزش گرامر به روش ما، که کمتر از 10 روز اتفاق می افتد سپس با ارایه 3000 هزار لغت کاربردی شما می توانید با بهره گیری از گرامر ساده و کلمات پر کاربرد خودتان مولد مکالمه را هدایت کنید.یکی از مزایای این روش کنترل مکالمه زبان آموزان از طریق تلگرام به طور هفتگی و بکارگیری کلمات در بحث های آزاد می باشد.

*آموزش گرامر به روش ما کار با دیکشنری را ساده و قدرت مانور در چهار مهارت را بالا می برد*

آموزش زبان به کودکان بالای 9 سال کمتر از یک سال

آموزش زبان برای کودکان هایز اهمیت می باشد زیرا اولین گام برای ساختن آینده کودکانمان ساختن انگیزه آنهاست. تجربه نشان داده است که کودکانی که سالها آموزش به زبان انگلیسی دارند، یا از زبان گریزانند و یا بعد از سالها نمی توانند صحبت کنند. امروزه دنیا  به سمتی حرکت کرده است که خیلی از نظریه پردازان استفاده از زبان اول(فارسی) را بهترین مسیر برای کودکانمان می دانند. ما بعد از 10 سال تجربه در این حوزه به طور تخصصی بر روی کودکان شما کار خواهیم کرد.

*شرط اول: انفرادی.

*شرط دوم: سرگرمی کمتر و آینده بهتر

دوره بحث آزاد

دوره بحث آزاد بهترین دوره برای زبان آموزانی که از کیفیت زبان نسبی برخودارند و در این کلاسها می توانند از نکات گرامری و استفاده درست کلمات بهره گیرند.

*کلاسها به طور خصوصی یا گروهی اجرا می شوند*

آموزش مکالمه در سفر

آموزش مکالمه در سفریکی از نیازهای اصلی مراجعینی است که یا با کمبود وقت مواجه شدند برای تحصیل، سفر و یا مهاجرت.سالهاست مراکز آموزش با متدهای ترمیک و تجویزی ناقص نتوانستند کاری در کوتاه مدت انجام دهند.افتخار داریم با راهی کردن زبان آموزانمان به کشورهای امریکا، انگلیس، کانادا و ... با جرات بیشتری دراین مقوله حرکت کنیم.

آموزش کنکور

امروزه بیشتر زبان آموزان کنکوری ما با گذراندن بیشتر وقت خود در کلاسهای تست فقط کلمات و یکسری اصول تستی را فرا می گیرند اما ما در روش های خودمان مهارت را بالا می بریم که با یک تیر دو نشان را بزنیم. کنکور مسیری است برای رسیدن ب دانشگاه و دانشگاه مسیری است برای رسیدن به بازار کار.

PRESENT
TOP